RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I'm sick and tired [MP] I

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Catherine Vandella

Catherine Vandella


I'm sick and tired [MP] I Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

I'm sick and tired [MP] I Empty
PisanieTemat: I'm sick and tired [MP] I   I'm sick and tired [MP] I EmptyNie Lis 22, 2020 3:57 pm

I'm sick and tired [MP] I Alesws10

Mineło już sporo czasu od pierwszego epizodu Rebellion.. Światu została wtedy przedstawiona Catherine Vandella, przyznam, że lepiej sobie tego nie mogłam wymarzyc, zadebiutowałam obok dwóch najlepszych kobiet w tym biznesie. W sierpniu 2019 roku wszystko szło po mojej myśli, jednak gdzieś w tym wszystkim się zgubiłam, moja ambicja, moje cele wszystko odeszło.. Unbothered było moim gwozdziem do trumny, po tych wszystkich traumatycznych wydarzeniach udalo mi sie wyjśc na prostą... Najwieksza zasługe w tym ma moja kochana siostra. Znalazłyśmy wspólny język i cel, chcemy by wszyscy którzy nas skrzywdzili zapłacili za to. Nasz głęboki żal, który narodził się jesienią 2019 roku nas połączył..Mamy wspólna misje, którą chcemy doprowadzić do końca.. Jednak na mojej drodze pojawiła się kobieta.. Której piękno jest nie do porównania, z płanacymi lokami różowo-blond włosów.. Amando, Amando.. Prosze, uciekaj stąd.. W mych rękach twoje szczęscie tkwi... Amando, Amando... Prosze, uciekaj stąd..

Przypominasz mi troche samą siebie, też bardzo wczesnie odkryłam kim jestem, też od kiedy pamiętałam, wszyscy mnie kochali. Nie bardzo wiedziałam co czyni mnie tak wyjątkową, było to coś niezwykle ulotnego. Daje Ci to pewność siebie? Dlatego też obie w dzieciństwie kochaliśmy konkursy piękności. Nie musiałysmy być najładniejsze, najwyższe czy najbardziej opalone, wystarczała pierdolona pewność siebie. Widzisz Amando, jednak jesteśmy podobne. Twoje nędzne gierki tym razem nie zaowocują, odkryłam kim jesteś. Gdybyś była taką wojowniczka, jak ostatnio się okresliła to nie chowałbym się przede mną w schowku na miotły. Jesteś zwykłym nieudacznikiem, jednak nie wszystko nas łączy. Zawsze mnie irytowałaś swoim prostym zachowaniem, nigdy nie mogłam Cię znieść. Kiedy pierwszy raz zobaczylam Cię na zapleczu MoW, wiedziałam z kim mam doczynienia. Zrobiłam wcześniej błąd, wskazując podobieństwa między nami. Nie ma czego porównywać, jestes ladnie wyglądajacym smieciem, a smiec zawsze pozostanie smieciem, pomimo że dobrze wygląda. Lepiej zabieraj wszystkie swoje peruki z aliexpress i wypierdalaj na swoją wieś, bo tutaj nie ma miejsca dla takich szmat jak ty.

Nie musisz szczycić się tym ze raz tam kogos pokonałaś, wszyscy wiemy w jaki sposob to zrobilaś... Nie mogę doczekać się tego momentu jak połame wszystkie twoje kości, chcę zobaczyć jak cierpisz. Muszę Cię wykończyć, innego wyjścia nie mam, chcę połamać twoje ręce i nogi, chcę słyszeć twoj krzyk, chcę słyszeć twoje błaganie o pomoc, chce zakończyc twoją kariere. Nie ma już powrotu, ten konflikt zaszedł za daleko, jedna z nas musisz zostać zniszczona, by ta drugą mogła cieszyć się zyciem. TO WŁAŚNIE TY POLEGNIESZ, NIE JA.. TY.. Innego rozwiązania nie widzę, muszę Cię zniszczyć, bym mogła dalej funkcjonować. Igrasz z ogiem, sprowokowałaś mnie, więc muszę Cię pozbawić wszystkiego.

Nigdy nie bedziesz mistrzynią Amando, nigdy nie przebijesz się obok takich nazwisk jak Diaz, Archer, Vandella, Novak i wielu innych, jesteś skazana na wieczny kick off, udało Ci się wślizgnąć do głownej karty, tylko dzięki mnie.. Taka jest rzeczywistość, czujesz strach Mandy? Ja na twoim miejscu bym uciekła, to jest Twoja jedyna szansa, by wyjść z tej sytuacji z twarzą i to dosłownie, gdy staniesz ze mną w ringu nie będzie już odwrotu, twoja buźka ucierpi najbardziej. Powinnas już zbierać pieniądze, na dobrego chirurga plastycznego, bo wygląd to jedyna rzecz, dzięki której utrzymujesz się jakoś w tym biznesie. Chodz w sumie jest jeszcze jedna rzecz, dzięki której tutaj jesteś. Nicole potrzebuje jobberki.. Dlatego własnie dostajesz najmniejszą płace, wśród wszystkich osób zatrudnionych w RPW. Rozumiem, że prawda może bolęć.

Widzisz, mały robaczku nie jestes osobą, która może pokonać tak znane nazwisko jak Vandella. Nie wiem co musisz mięc w tej blond główce, zeby mierzyć się ze mna, jesteś nikim dziewczyno i zawszę będę Ci o tym przypominać, zamieszkam w twojej głowie i każdego ranka, zaraz po przebudzeniu będę Ci przypominać o Twojej darmności, nigdy nie pozbędziesz sie mnie ze swojej głowy, zawszę będę przy Tobie.. Będę przychodziła do Twoich snów, będę niszczyć wszystko to co zbudujesz.

Chcę ostrzec wszystkie suki, które w przyszłosci będą probowały sie ze mną mierzyć, ODRADZAM! Pierwsza suką do odstrzału jest Keith i to własnie na niej pokaże, jak kończą osoby które zadrą ze mną lub SiSi

Popatrz Keith jak wszystkie Twoje cele, ambicje zamieniają się w proch. W sobotę nadejdzie dzień sądu ostatecznego, jak już mowiłam jedna z nas wyjdzie z tego bez szwanku i to będę JA! Jesteś zbyt słaba psychicznie, by stanąć w tym samym ringu co ja. Lepiej poddaj się już teraz, masz ostatnią szanse by zatrzymać ta błędne koło, gdy za tydzień pojawisz się na arenie to nie będzie odwrotu, wszystkie Twoje najstraszniejsze lęki i koszmary Cię dopadną, ja tylko Cię ostrzegam, przemyśl czy warto się poswięcać dla celu, którego i tak nie osiągniesz? warto skazywać się na dożywotnie cierpienie, dlatego że federacja dała Ci szane? Pomyśl Keith, pomyśl..

Amando umiesz tylko lizać dupe, przez cały Twój pobyt w RPW, próbowałaś się wślizgnąć się w łaski Scarlett, jednak nie wiem czy wiesz, ale Szkarlet nie ma tutaj nic do gadania. Tak na marginesie to nie mogę doczekać się jak Archer zerwie z jej głowy tą niebieską peruke, czekam na to. Chce by wszyscy nieudacznicy, tacy jak Keith czy Scarlett zostały szybko napiętnowany i wyrzucone z szeregów firmy. Nastała era prawdziwych kobiet, wszystkie manekiny zostaną zdetronizowane. Prawdziwe kobiety takie jak ja czy SiSi, zostaną wyniesione na piedestał, ponieważ MY JESTESMY przyszłością tego biznesu, przyszłość maluje się w kolorach Intense Regrets, taka właśnie jest rzeczywistość.

Po tej przegranej Amando Twoja kariera zostanie doszczętnie zniszczona, osobiście o to zadbam. Mam nadzieję że podejmiesz odpowiednią decyzje i nie skażesz się na wieczne cierpienie. Głeboki żal który Cię dopadnie, pomału będzię Cię zabijał, może to trwać miesiąć, rok lub dziesięć lat, uczucie powolnego umierania będzię Ci non stop towarzyszyć, nigdy Cię nie opuści, będzie jak ta wkurwiająca nauczycielka od matmy którą co lekcję niszczyła Twoją pewność siebie, będzię jak ta dziewczyna z ostatniej klasy, która upatrzyła sobie Ciebie na cel znęcania i przez cały jebany rok Cię niszczyła, warto Amando?
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


I'm sick and tired [MP] I Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

I'm sick and tired [MP] I Empty
PisanieTemat: Re: I'm sick and tired [MP] I   I'm sick and tired [MP] I EmptyNie Lis 22, 2020 6:59 pm

Pokaż Mandy gdzie jej miejsce, bo chyba nie wyciągnęła lekcji ze starciem ze mną... :eyes:
Powrót do góry Go down
 
I'm sick and tired [MP] I
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: