RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 If these eyes could speak..

Go down 
AutorWiadomość
Jill Bennett

Jill Bennett


If these eyes could speak.. Untitlededf Posts : 10
Likes : 12
Location : Boise, Idaho

If these eyes could speak.. Empty
PisanieTemat: If these eyes could speak..   If these eyes could speak.. EmptyPon Lis 23, 2020 1:51 pm

(D Z I Ę K U J Ę    A L E X I E    Z A    G R A F I K Ę)
If these eyes could speak.. Image

JILL BENNETT
T   H   E       B   R   I   L   L   I   A   N   T       O   N   E

'I F    T H E S E    E Y E S    C O U L D    S P E A K'

U N D E R   S I E G E
M A T C H   P R O M O



\\\ Stało się. W końcu ujrzycie coś, co zapamiętacie na wieki. Jeszcze nigdy nie zdołałam się przedstawić w moim promie, dlatego dla ciekawskich bądź ekhm, niedoinformowanych o których zaraz trochę opowiem.. Moje imię to Jill Bennett. Jestem chodzącą śmiercionośną bronią z uroczą prezencją. Potrafię spowodować dyskomfort drugiej osoby w trakcie samej wymiany spojrzeń. Wielokrotnie udowadniałam w życiu, aby nie oceniać książki po okładce. Ponieważ ta wyglądająca jak "paniusia" kobieta, może twoje życie sprowadzić do piekła. Dobrze wiem jakie mam warunki, dlatego mówię co widzę. A przede wszystkim przed sobą widzę desperatkę. Rodzaj osoby, której nie bierze się na poważnie. Dlatego moje oczy gdyby mogły mówić, powiedziałyby to samo co moje usta.. Porażka życiowa. Na Under Siege odbędzie się nie tylko mój debiut ringowy, ale i telewizyjny; co jest dla mnie bardzo ważne, aby rozpocząć karierę z wielką wygraną na moim koncie na tak ogromnym wydarzeniu jakim jest Under Siege. To da mi możliwość, aby stawić czoła obecnie panującej mistrzyni Expert's. Jednak zanim zawalczę z Fallen Angel czy Sisi Diaz, muszę stawić czoła niedoinformowanej Kimberly Jennifer Moriarty zwanej KJM. 


Kimberly..


Obejrzałam całe twoje wideo. Co z tego wynika? Że chyba nie wiesz z kim konkretnie walczysz. Zanim w ogóle zdołałam chociażby uchylić moje usta, już Miss. Moriarty wpadła w szał i oczywiście przedstawiła zupełnie inny życiorys niż mój. Powiedz Kim jeszcze raz. Kogo niby potrzebuje za swoimi plecami? Kogo? Czy wspominiałam o kimś? Czy mam kogoś w kontrakcie? Nie sądzę. Jedyną rzecz, którą mam za swoimi plecami to klasa, a właściwie Klasa przez duże K.


Pathetic..


Nie wiem czemu, ale każdy z was ma dziwną taktykę. Śledziłam proma wszystkich osób, które jak do tej pory oddały swoje materiały. I czemu każdy grozi spojrzeniem ze szczytu? To nie jest film, gdzie walczysz o oscara najlepszej aktorki roku. To jest świat, w którym skupiasz się na tym co robisz, a ty Kimberly nie jesteś w stanie skupić się nawet na własnej pracy. Przeszukujesz informacje o mnie i wszystkie, które wypisałaś są błędne. Zamiast na siłę wybijać się na mnie stwarzając zmyślone historie, to ci współczuję. Może i nigdy nie spotkałam się w ringu z żadną osobą, która pracuje w RPW.. Ale chcę tego przekazać, że jeśli chcecie być mega dobre w tym co robicie - szkolcie się i rozwijajcie umysły. Instykt jest najważniejszym czuciem człowieka, a mój instykt wskazuję, że na Under Siege Kimberly Moriarty zostanie zdewastowana, a Jade West będzie miała tylko przyjemność wznieść moją rękę ponad leżącą Tobą. Dobrze wiem, że Jade West ma wiele tobie do powiedzenia, a na pewno ma mi za złe, że to ja stawię ci czoła. Rozumiem cię z jednej strony West, ale pozwól, że uczulę tę sukę na gadanie takiego gówna odkąd postawiła krok na arenie podczas 18 wydania Saturday Night Rebellion.


Prześwietlić mnie na wylot?.. Oj kochaniutka..


.Nawet nie wiesz jak tego pragnę. Dalej, niech twój przydupas prześwietli mnie od stóp do głów. Co o mnie znajdziesz? Że mam zaplecze w BJJ? Nigdy nie widziałaś moich treningów, nikt nie widział. Obstawiam, że jedyną rzeczą jaką o mnie się dowiedziałaś Kimberly to data moich urodzin, ponieważ po takim dnie umysłowym nie spodziewałabym się czegoś więcej.


Sława...


Nawet nie wiesz jak bardzo żałuję, że nie mamy pomiędzy sobą żadnej historii, ale nie mogę się doczekać jak po Under Siege będę mogła wspominać ci w następnym wideo, że ja; Jill Bennett pokonała niepowstrzymaną Kimberly Jennifer Moriarty!.. Ponieważ przejechała się na jej plecach po sławę. Na pewno w jakimś stopniu moja wygrana nad tobą przyniesie mi aprobatę u oglądających Cię fanów, którzy zobaczą jak przegrywasz z moich rąk.. I cały twój fandom przejdzie na mnie... Całe 25 osób. 


Wyzwanie...


Tak jak wspominałam, nie wiesz o moich przygotowaniach zupełnie nic, dlatego grzecznie mówiąc; utkaj jadaczkę. A nawet jeśli jak nie dojdę sama na szczyt RPW? Tylko dzięki komuś? To wiesz co ta "królowa życia" zrobi? Będzie na ciebie pluć z tej całej góry i strącać kamienie, śmiejąc ci się prosto w twarz, że mimo wszystko doszłam do tego miejsca, a ty nie. Na szczęście ani charakteru, ani pracy, ani siły i ani uporu mi nie brakuję. Mój temperament by cię zjadł, Moriarty. Im bardziej skupiam się na twoim materiale, tym bardziej chcę dla ciebie jak najgorzej. Nie mogę czytać tych bzdur. Brzmisz jak nakręcony żółtodziób, który usłyszał od zarządu kilka obiecujących słów odnośnie twojej przyszłości, a ty nie możesz się jej już doczekać i przez to ledwo co i chcesz już złożyć złote jajko. Dlatego z jednej strony, cieszę się, że staniesz ze mną w tym ringu. Będzie mi naprawdę miło żeby uświadomić cię jakie są realia tego biznesu. Ty Kimberly miałaś już okazje pokazać się w telewizji, ja stety bądź niestety nie, ale bardzo mnie to cieszy, ponieważ zaskoczę każdego. Noc Under Siege przejdzie do historii, kiedy to Jill Bennett, The Brilliant One pokona żałosną KJM i zakwalifikuje się do Reckoning Chamber Match na Day of Reckoning, gdzie stawką będzie RPW Expert's Championship. Czy będzie tytułu broniła Fallen Angel czy Sisi Diaz.. To nie ma dla mnie znaczenia, ponieważ tak czyś jak wejdę i wyjdę jako ktoś świetny.. Z kilkoma kilogramami więcej na moich barkach, których ty Jenny nie potrafiłabyś udźwignąć. Zauważyłam, że ledwo co możesz nieść swojego ogromne zadufanie w swoich umiejętnościach.. Nazywa się to ego. Spójrz na innych, trochę wiary w ludzi Moriarty. 


Ja ciebie nie zbagatelizuje, ja cię suko zniszczę.


Klasą.. Wizerunkiem.. Talentem.. Nigdy mi nie dorównasz, dlatego nie dziwię się, że będę cię bagatelizować. Już to robię. Jeśli masz jakieś problemy z agresją, załóż suko kaganiec, lub naucz się samokontroli; ponieważ takie osoby zwykle są em.. Anulowane.


Nie wiem co masz jeszcze w zanadrzu, ale chcę to jeszcze zobaczyć. Skoro chcesz walki, postaw wszystko co tylko masz. Przynieś każdą najgorszą wersję wielkiej przyszłości organizacji KJM. Pokaż samej Jade West co będziesz chciała zrobić z nią. A przede wszystkim mi. Obiecuję, tę walkę zapamiętasz do końca swojego życia. Pierwsza walka; pierwsza porażka. 


Mój jedyny strach to sama ja, i tym razem nie wiem jakie oblicze Jill Bennett wyjdzie na jaw, ale wiem, że nic nie sprawi, że w jakimkolwiek stopniu zacznę się ciebie bać.


I pamiętaj Kimberly.. "Cicha woda brzegi rwie".. Tak samo stanie się z tobą w noc Under Siege.




JILL BENNETT
T   H   E       B   R   I   L   L   I   A   N   T       O   N   E


T H E   E N D
Powrót do góry Go down
 
If these eyes could speak..
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: