RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I'm a fivestar bitch with a price tag hoe! [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Gisele O'Dare

Gisele O'Dare


I'm a fivestar bitch with a price tag hoe! [MP] Untitlededf Posts : 54
Likes : 36
Age : 27
Location : Denver, Colorado

I'm a fivestar bitch with a price tag hoe! [MP] Empty
PisanieTemat: I'm a fivestar bitch with a price tag hoe! [MP]   I'm a fivestar bitch with a price tag hoe! [MP] EmptyWto Lis 24, 2020 12:41 am

. . . . . . . . . . 
GISELE O'DARE
UNDER SIEGE MATCH PROMO I

I'm a fivestar bitch with a price tag hoe! [MP] Tumblr_136dc228a8f4046e3125c6c3a9e2a81b_ad18678e_540
"I'M A FIVESTAR BITCH WITH A PRICE TAG"
KICK-OFF SHOW: Liv Prey
. . . . . . . . . .


. . . . . . . . . . 


Jezus kurwa, chryste, dlaczego kurwa ciągle mnie karacie. :cryingemoji: Ciągle bez przerwy dajecie mi te bezimienne, bezużyteczne kawałki "nowego" shitu? Tak chcecie podkładać innym swoją pierwszą w historii RPW Openweight Champion?!!?!! BITCH?!?!??! JESZCZE Z LASKĄ, KTÓRA SIE DO MNIE PRZYJEBAŁA NA TWITTERZE NAWET NW O CO. Ekhm. A zresztą.. Cały czas wypróbowuję swoje nowe akcje i dlatego jestem postrzegana jako gwiazda, którą jestem. Kogo kurwa obchodzi, czy pokonam Archer, kurwa czy nie wiem, nie mam żadnego innego imienia na myśli, ale kogo to obchodzi? Jestem pewna, że kurwa nikogo. Ktoś jeszcze w dzisiejszych czasach ogląda materiały wideo przez inne osoby, z którymi nie masz starcia??? Whew, jeśli tak to gratuluję, chyba, że jesteś jebaną spierdolina as know as Liv Prey to you can sashay away. Gawd, robię to samo od ponad roku i to nie moja wina. I nie, nie chodzi mi o bycie talented, brilliant, incredible, amazing, show stopping, spectacular, never the same, totally unique, completely not ever been done before, unafraid to reference or not reference, put it in a blender, shit on it, vomit on it, eat it, give birth to it. Bądźmy szczerzy, ilekroć już zostałam wyruchana ze swoich szans? Jebać już fakt, że REVOLT padło i wątpię, że kiedykolwiek się odrodzi, ale czuję, że rebellion będzie moim miejscem odkupienia. *hearteyesemoji*. AAAAAAAAAAAALE. Na Under Siege poraz kolejny będę musiała się poświęcić i stanąć w ringu z niedoedukowanym żółtodziobem o imieniu Liv Prey. Mogę powiedzieć tyle gówna o tej typie, ale na razie zostawmy to, ponieważ nie jest warta mojego czasu ani energii. Zanim to zrobię, po prostu zwróćmy uwagę na fakt, jak dawno nie byłam w tak świetnej kondycji??? Like bitch??? JUST LOOK AT ME!!!! Po prostu nawet nie wiesz jak bardzo i jak ciężko konkurować z nowymi osobami, które i tak do chuja zostawią po sobie rachunek do zapłacenia za lot i hotel, a ja nawet od nowa nie będę mogła zbudować swojego wielkiego nazwiska, PONIEWAŻ JAKIEJŚ WSIURZYCY SIĘ ODWIDZIAŁO WALCZYĆ W RINGU!!!!!!!!!!!!! Ale dobra, nie przejmuję się tym ponieważ jestem seksowną, dobrze wyposażoną *wink, wink*, i utalentowaną, młodą osobą. Patrzę w lustro każdego ranka i mówię DAMN! Dobrze jest być Gisele O'Dare. Kurwa to jest takie śmieszne, że ja nawet nie wiem co mam mówić, bo nie było mnie na żadnej tygodniówce rebellion od czasu draftu, a tym bardziej Ty nawet na revolt, i o czym my mamy rozmawiać? Dawaj do stołu i będziemy się napierdalać w piotrusia pana. Wiem, że to dla ciebie obcy koncept, więc moje pogodne i jasne usposobienie może zgubić Cię, ale myślę pozytywnie. Ponieważ bez względu na to, ile razy mi się coś nie uda, wiem, że będę w stanie osiągnąć wszystko, o czym myślę i co zachcę. To nie moja wina, że ​​inni nie są na równi z moim talentem lub sposobem myślenia, a tym bardziej ty biach. Ale lubię wierzyć, że daję ludziom tę nadzieję. Daję im złudzenie, że pewnego dnia mogą być na moim poziomie.. Oczywiście girl to było kłamstwo bo nikomu nie dałam nawet szansy ale whateva. Po prostu próbuję przesadnie przeanalizować to całe gówno, więc wyglądam teraz jak zrzędliwa prostaczka, więc możemy zbić sobie piąteczkę sis! Dam Ci szansę i wypowiem Ci kilka haków na mnie. 

1. Straciłam mistrzostwo Openweight.

2. Przegrałam turniej Pure Rebel Cup i puchar.

Widzisz, byłam tak skupiony na ulepszaniu wszystkich innych, że nie skupiałam się na numero uno .. AKA ja, AKA the best bitch of all time, AKA MISS HOTTIE WITH DA BODIE!!! Ale teraz się na szczęście skupiam na sobie, dlatego gdy staniesz w obliczu prawdziwej konkurencji, wrócisz do refleksji, w której się urodziłaś. Ale nie martw się, brakuje nam jakiejkolwiek konkurencji i zawsze tak było i będzie więc, myślę, że i tak dobrze, że jesteś, ponieważ potrzeba nam trochę bękartów do podłożenia dla innych. Nie mam w sumie co żałować, że wielka Gisele O'Dare pojawi się w pre-show, chociaż przyciągnę wirtualną publikę już na siedzenia, niż łatwy wynik do przewidzenia w walce wieczoru. *emojiinlove*. MÓWIĘ CI PREY! MOJE NAZWISKO TO PIENIĄDZ. LUDZIE JUŻ STAWIAJĄ NA MNIE GRUBE TYSIĄCE PONIEWAŻ WIEDZĄ NA CO MNIE STAĆ! Nie wiem co tam na mnie masz i co mogę po tobie oczekiwać, ale chcę ci przekazać, że od czasu zamknięcia REVOLT, główną fivestar suką z metką na REBELLION jestem ja. Pora trochę już się jednak ogarnąć, ponieważ jeśli niektórzy nie chcą już konkurować - ich strata. Dlatego w takich sytuacjach jest Miss O'Dare, która zrobi wszystko aby być chociaż w małym gronie atencji. Coś czuję, że przed nami najlepszy okres RPW. Najpierw pokonam Liv Prey, potem pokonam hm.. Maddy Hayes! A od Maddy Hayes przejdę do Alexy Archer i... Awh, nie przypominajcie mi nawet o tym imbecylu. Nie przedłużając już, po prostu wstaw to co masz, co przyniesie przyszłośc nie wiem, wstaw się za dwa dni na Under Siege, wejdź w ring, dostań wpierdol i wypierdalaj w krainę chuj wie skąd przybyłaś i kto cię tu zwerbował, na pewno tam będzie ci lepiej niż tu. Po prostu głowa mnie napierdala i chce iść już spać i nie wiem co mówię i chce nic nie robić ale wygrywać. Hasta la vista biach.
Powrót do góry Go down
 
I'm a fivestar bitch with a price tag hoe! [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: