RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Unbothered way.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


Unbothered way.  Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

Unbothered way.  Empty
PisanieTemat: Unbothered way.    Unbothered way.  EmptyCzw Gru 03, 2020 11:27 pm

U N B O T H E R E D   W A Y

 Unbothered way.  Tumblr_0f4b7b6f7b65e285fcfa93e4825f5593_3e2c6bcf_400Unbothered way.  Tumblr_6a58e5c516136fc7198fa1dca0d9fbf5_44331ec6_400

FALLEN ANGEL | MATCH PROMO: 001
SINGLES MATCH: JEAN RIPLEY
RPW EXPERT'S CHAMPIONSHIP ON THE LINE

ALLIES: #EXPERTSCHAMPIONSHIP
ENEMIES: #JEANRIPLEY
...
[kliknij tu, aby umilić sobie czytanie proma.]

* Fallen Angel jest w swoim apartamencie w Orlando. Siedzi przy kominku w wielkim fotelu owinięta w koc. Jej narzeczony; Kyle przynosi jej kieliszek ulubionego szampana i całuje ją w czoło. *

Victoria: Wiesz co Kyle, nie wiem jak to się stało. Nie wiem czemu miałam ten moment otępienia podczas Under Siege, ale jestem pewna, że jestem gotowa pokazać światu moje prawdziwe oblicze. Może nie będziemy czekać do Final Bound? Może niech to się stanie na Day of Reckoning? Mogę nad tym zapanować, przecież mnie znasz. Jestem kobietą, która potrafi panować nad wszystkimi emocjami, panuję nad wszystkim. Dam radę, przecież we mnie wierzysz.. Wierzysz we mnie.

Kyle: Kochanie, wierzę w Ciebie i jestem pewny, że jesteś gotowa, ale musimy jeszcze nad tym popracować, obiecałaś mi to. Musimy być pewni na 101%. Nie możesz pokazać tego wcześniej, zrobisz to na Final Bound. Tak będzie dla Ciebie lepiej.

Victoria: Od kiedy taki jesteś?! Skąd niby możesz wiedzieć co będzie dla mnie lepsze?!

* The Miracle wstaje zdenerwowana. Jest ubrana cała na czarno. Światło zmienia się na czerwone. Wychodzi z salonu i znika w ciemnym korytarzu. *

Kyle: Victoria! Czekaj!

* Kyle szuka Victorii po ich apartamencie. Znajduje ją w ciemnym pomieszczeniu, które oświetlają ledowe światełka w kolorze czerwonym. Victoria siedzi na tronie, na kolanach trzyma RPW Expert's Championship. *

Tylko na nas spójrzcie, jak cudownie razem wyglądamy. Ja, niepokonana mistrzyni Ekspertek, mój narzeczony, dawna gwiazda Masters of Wrestling, a przede wszystkim mój mentor. To on mnie wszystkiego nauczył. Pokazał mi świat prowrestlingu, namówił mnie na to. I to dzięki niemu jestem w tym miejscu. To dzięki niemu zdobywam te wszystkie tytuły, wyróżnienia. Będę mu dozgonnie wdzięczna za to co dla mnie zrobił i ciągle robi. Kyle jest miłością mojego życia. Mimo, że on zrezygnował z wrestlingu, jest obok mnie. Oboje to kochamy. Ja jestem do tego stworzona. Od najmłodszych lat się tym interesowałam. A teraz jestem tutaj. Nie będę tym razem wspominać o Masters of Wrestling, gdzie dwukrotnie byłam mistrzynią, do mnie należy najdłuższe panowanie mistrzowskie i dwa razy wygrałam statuetkę Divy roku. Miejsca, w którym zostałam wprowadzona do Hall of Fame. Jestem w Rebellion Pro Wrestling. Tutaj wygrałam pierwszy w historii Tribe of Legends Match, Ultimate X Match oraz w minioną środę Glass Walls Match. Jestem pierwszą w historii RPW Expert's Champion. Nadal macie wątpliwości co do moich umiejętności? To nie są moje jedyne osiągnięcia. Nic nie zostało podane mi na tacy, na wszystko zapracowałam SAMA. Musiałam się wiele nauczyć i przejść przez piekło, by być w tym miejscu. Czy tego żałuję? Zdecydowanie nie. Tak miało być, mój sukces był założony z góry. Nie mówię tu o Bogu, ale o samym szatanie, demonie, który mnie wykreował. Jeśli nadal żyjecie w przekonaniu, że dobro zawsze zwycięży zło. Hold my champagne. Stoi przed Wami posłanka diabła, Fallen Angel. Wszystko zawsze będzie jakby pod moje dyktando. To ja tutaj dyktuję warunki gry, to moje królestwo, to mój świat. Pokonam wszystkich, którzy staną na mojej drodze do Final Bound. Do podwójnego ukoronowania mnie jako RPW Expert's Champion and World Heavyweight Champion, to będzie moja noc. Nie wiem czy zauważyliście, ale jestem bardzo nakręcona. I nie wiem czy zauważyliście, ale gdy stawiam sobie cele, zdobywam je. Wyjdę z Final Bound w tak pięknym stylu jak z Under Siege. Zmiotę Alexę Archer z planszy, tak samo jak zrobiłam to z SiSi Diaz. Ale chwila, pomówmy o teraźniejszości... Na najbliższym Rebellion zmierzę się z nijaką Jean Ripley. But wait... Kim Ty w ogóle jesteś? Masz 3 sekundy, żeby się przedstawić i opowiedzieć co osiągnęłaś w całej swojej karierze. I dokładnie te 3 sekundy wystarczą, ponieważ nie osiągnęłaś nic poza zakwalifikowaniem się do Extreme Reckoning Chamber Matchu o RPW Expert's Championship. Dlatego Cię nie kojarzę, jesteś tu nowa? Masz się czym pochwalić odnośnie swojej kariery? Tak myślałam, ale gratulacje. Właśnie dostałaś title shota na moje mistrzostwo. Jestem nadal panującą mistrzynią Expert's. Nikt nie jest w stanie odebrać mi mojej perełki. A szczególnie nie będziesz to Ty, moja droga, ani na Rebellion ani na Day of Reckoning. Dostałaś swoje 5 minut na wybicie się, to będzie jedno z większych osiągnięć w Twoim życiu. Pojedynek przeciwko Fallen Angel, czujesz się zaszczycona? Powinnaś, niektórzy nie dostaną nawet tego. A dlaczego 5 minut? Ponieważ nie sądzę, bym potrzebowała więcej czasu na pokonanie Ciebie. Spójrz na nas, różnica między nami jest diametralna. Ja jestem na samym szczycie świata kobiet, a Ty dopiero stawiasz kroczki w tym biznesie. Jeśli się mylę, wyprowadź mnie z błędu, ponieważ lubię wiedzieć kto błąka się po moim królestwie. Z jednej strony cieszę się, że w pewien sposób mogę promować nowe zawodniczki w Rebellion, ale czy to trochę nie poniżające? NEVERMIND. Dam Ci pewną lekcję, spójrz co zapisuje się na kartach mojej historii, jak ogromną markę tworzę, chciałabyś być na moim miejscu? Wiem, że to marzenie wielu z Was. Jednak mam dla Ciebie pewien przekaz, nie panosz się, ani zbyt mocno nie wychylaj w moją stronę, wtedy nie będę musiała Cię zniszczyć a to już pewien krok na przód w ramach budowania marki! Możesz się wiele ode mnie nauczyć, wystarczy, że otworzysz swoje serce dla swojej jedynej i prawdziwej królowej. Chwila! Przecież to Ty pokonałaś Fabulous na Under Siege, nie było trudno, prawda? Lecz pamiętaj, my nie mamy już ze sobą nic wspólnego. Ona zeszła na psy, a ja wygrywam wszystkie pojedynki odkąd jestem w Rebellion Pro Wrestling. Pozbywając się wszelkich wątpliwości... Tej niedzieli pokonam Cię, Jean Ripley, nie jesteś godną posiadana RPW Expert's Championship nigdy. Ten tytuł należy tylko do mnie, zawsze.

Fallen Angel nagle zamyka oczy i łapie się za głowę.

Victoria: Kyle!! Już dłużej nie mogę... To tak cholernie boli... Zabierz to ode mnie, proszę.

Światło w pomieszczeniu nagle przygasa, gdy znów się zapala Victorii nie ma już na miejscu. Kamera pokazuje RPW Expert's Championship, który leży na tronie, w gablocie znajdują się białe skrzydła, w których Fallen Angel wystąpiła podczas jednej z gal oraz piedestał, w którym znajduje się korona Queen B. Jednak to nie wszystko, kamera przekręca się jeszcze o kilka centymetrów, widać kolejną gablotę. Nagle widać Angel kopiącą w kamerę. Kamera upada, tracimy zasięg

Jean Ripley said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Jean Ripley

Jean Ripley


Posts : 33
Likes : 51

Unbothered way.  Empty
PisanieTemat: Re: Unbothered way.    Unbothered way.  EmptySob Gru 05, 2020 12:37 am

Wow:D Ciekawie się zapowiada.. Nie moge sie doczekac! Niedlugo i moje promko wleci Very Happy

Fallen Angel said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
 
Unbothered way.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: