RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 No hay tiempo para el rescate. [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Nadya Black

Nadya Black


No hay tiempo para el rescate. [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

No hay tiempo para el rescate. [MP] Empty
PisanieTemat: No hay tiempo para el rescate. [MP]   No hay tiempo para el rescate. [MP] EmptySro Paź 25, 2023 11:50 pm

Nasza słodka psychou.. No tak, quiero decir Tarja.


No hay tiempo para el rescate. [MP] 5b663372ae6c9736f805365640cf6e01cbb93802

Kamera pokazuje obraz, a na dzielnicy mieszkalnej Las Vegas rozbrzmiewa glosny smiech. Ibraz jest przyblizany coraz bardziej w kierunku okna z którego wydobywa się ciemnoniebieskie swiatlo. W srodku widzimy, ze jest to nie nikt inny tylko nasza Little Psycho, Nadya Black.

Tarka Skrobarka jak zwykle w swoim żywiole, ale nie ma co sie dziwić, że próbujesz cokolwiek znaczyć, bo jak wiemy nigdy Ci to nie wyszło, ale nie masz co się załamywać, spokojna głowa kobito, może kiedyś Ci się uda. 
Zastanawiałam się, jak odnieść się do tych wszystkich bzdur o których mówiłaś i olśniło Mnie, że nie musze, porque no eres nada difícil en mi camino. 
Zacznijmy moze od Psychouse i tego, że Sisi kopnęła Ci do dupy, bo udało jej się otworzyć oczy i pojac, ze przez Ciebie stoi w miejscu i gratulacje dla Diaz! Bravo!
Powiem Ci, ze wrecz sie z nia zgodze, bylo widac w ostatniej walce, ze Mnie tez poprowadziłaś na dno, a tak to spójrz jak dobrze poradziła sobie Sisi po rozpadzie słynnego The Psychouse, zdobyła mnóstwo tytułów i nagród od tej pory, a Ty? 

Black Queen zamiera i nastaje 30sekundowa cisza.





Ha…? Nic? 





Kolejna przerwa i cisza.


Exactamente! Dlatego zawsze byłaś, jesteś i będziesz ta gorsza z drużyny kochana i tym razem też nie uda Ci się nic ugrać, bo aktualnie JA stoje Ci na drodze do tytułu, a mało to, pokonam Cię machnięciem ręki. 
Nie naburmuszaj sie tylko prosze, po prostu musisz zrozumieć, że w tym biznesie nie ma miejsc na osoby twojego pokroju, a po drugie zwyczajnie Ty i twoje trelelele przejedliście się już, a wiec zejdz LEPSZYM


Szepcze.




Es decir, para mi!




Black robi serce z dłoni i wraca do normalnego tonu.


Z drogi “historio” i emerytko.
Zwyczajnie przegrywy tu nie pasuja…, a skoro już o przegrywach mowa, jak sie czujesz Elisabeth? 
Mam nadzieje, że póki co dobrze, bo już niedługo nie będzie dopisywał Ci humor kiedy moje nazwisko pojawi się na liście półfinalistek o RPW World Championship. 
Hmmm… Mam wrażenie, że się Mnie boisz Queen zaczepiajac Mnie w social mediach, ale spokojnie JESZCZE nie stanowie dla Ciebie zagrożenia, está bien? Pierw Tarka Przegrywarka, a w późniejszej kolejności może Ty, pomyślimy, zobaczymy, w końcu nie wiemy czy dojdziesz do finału skarbie. 


No hay tiempo para el rescate. [MP] Gigi-dolin-rawr

Nadya znudzona ziewa i gasi światło, teraz jej postać delikatnie oświecaja świece. 




Escuchen chicos..
Spróbujcie mi uwierzyć “koleżanki” z szatni, Ja nie jestem już szalona. 
Wszyscy wciaz tak myślicie, bo nikt z was nie wie jak trudno jest być mna, jak trudno opanować to co we Mnie się działo. 
Tylko dlatego, że 1/3 swojego życia spedzilam w meczarniach, a czasem to nawet nie do konca wiem kim tak naprawde jestem. 
Zdajecie sobie sprawe z tego jak to jest być wyrzutkiem? Nie akceptowanym dzieckiem przez najblizszych? Uznawana dziwaczka z nie wlasnego powodu i wyboru? 
Estoy seguro de que no.
Wylewam z siebie na forum te słowa, nikogo nie obchodzacy margines z mojego życia, ale głosy w mojej głowie mówią, ze trzeba to zrobic, otworzyc sie przed wami. Mimo leczenia wciaz je slysze i nie pozwalają mi… nie ważne.
Nie chca zniknac z mojego zycia. 
Moja dusza mimo, kilku kolorów i tak wciąż w wielszosci jest szara. 
Chodzaca rozpierducha, królowa, ktora moze w kazdej chwili posunac sie o krok dalej, prawda? Wiekszosc z was wciaz Mnie tak postrzega. 
Staram sie zmienic, ale nie dajecie mi wyboru. Jesli wciaz jestem taka dajcie mi zapalki, nie wachalam sie spalic wlasnego domu, wiec nie zawacham sie spalic waszych cial. Jesli bedzie trzeba to jestem gotowa pozbyć sie was wszystkich dziewczynki.




The Sociopath ma przeblysk w oku, tak jak za starych czasow Rebellion. Jednak szybko otrzasa glowa i straca lze z twarzy. 





Huye mientras puedas, pronto será demasiado tarde para salvarte.





Kamera wyłącza się.

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
 
No hay tiempo para el rescate. [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: