RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SIMPLY BETTER [mp]

Go down 
AutorWiadomość
Sienna Jay

Sienna Jay


SIMPLY BETTER [mp] Untitlededf Posts : 30
Likes : 6

SIMPLY BETTER [mp] Empty
PisanieTemat: SIMPLY BETTER [mp]   SIMPLY BETTER [mp] EmptyNie Lis 05, 2023 2:54 am



SIMPLY BETTER [mp] 387561694_667544618810511_2540259747515599534_n.png?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=510075&_nc_ohc=CBeUzjDUv2kAX-rHBCu&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontentSIENNA JAY                                    EDIT PROFILE
                      @SIENNATOP                                         UNFOLLOW

THE AFFECTION OF RPW
If you have a problem, that's your problem tho
SIMPLY BETTER [mp] 1f4cd.png?v=2.2AUSTIN, TEXAS, United States

1 FOLLOWING     98 421 FOLLOWERS




____________________________________________________

SIMPLY BETTER [mp] 387561694_667544618810511_2540259747515599534_n.png?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=510075&_nc_ohc=CBeUzjDUv2kAX-rHBCu&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontentSIENNA JAY @SIENNATOP


\\ SIMPLY BETTER //


SIMPLY BETTER [mp] Tiffan10


— // Na ekranie ukazuje się luksusowo wyposażony salon z ogromnymi oknami na widok oceanu. Nagle z dywanu Sienna podnosi swojego pupila, głaszcze go, daje całusa i przechodzi dalej. Jay wchodzi do swojej garderoby. Widać kolekcje torebek i butów LV, Balenciaga, Coco Chanel, Gucci i innych luksusowych marek. Sienna wyrzuca ze swojej garderoby kilka rzeczy.

Że ja to kupiłam? Nie w tym życiu.

- // Sienna po chwili się meczy i przerywa poszukiwania idealnego outfitu, aż w końcu znajduje swój diamentowy ring gear. Kładzie go na komódce, głaszcze go wykonując ASMR na wyszywanych diamencikach. Sienna odkłada pupila na włochaty dywan i zasiada na welurowym, białym fotelu.

Ten ring gear był projektowany przez paryskich projektantów mody, którzy szyją sekretnie dla ogromnych marek. Czy jest on przeznaczony na starcie za dwa tygodnie w Londynie? Wątpię. Nie gdy moją przeciwniczką jest ktoś, kto nic nie znaczy, a tym bardziej robi straszne gówno. 


Oh Vallery.

Tyle nas łączy. A tyle nie. Wiesz dobrze, że obie jesteśmy gotowe, aby wyskoczyć tu i tam, a na końcu iść po czyjeś gardło. Bardzo imponujący debiut, prawie o nim zapomniałam, ponieważ byłam zajęta nakręceniem swojego materiału! I am busy fully scheduled, can you tell the same girl? W końcu Twój kalendarz wypełni się o jeden dzień - który nie będzie należał do udanych. Sad 

Poor Vallery! Ale spokojnie, rozumiem. Jesteś nowa, ja jestem nowa. Szukamy swojego miejsca.. W życiu wszyscy tego szukamy. Chcemy pewnego rodzaju podziwu lub walidacji, czy to od bliskich nam, czy z kompletnych nieudaczników (obcych mi ludzi, cuz bitch I am the one and I don’t know anybody). Ekhm, ekhm. Kontynuując! Chcemy rozwijać nasze talenty dzięki ciężkiej pracy.. Gówno. Każdy po prostu chce zostać rozpoznanym w jakimś stopniu. Wiadomo, że w RPW każdy chce złota i chwały, ale chcą też być pewni, że ich nazwiska będą miały jakiekolwiek znaczenie. Mam na myśli, że wiele z nas będzie gotowe aby wskoczyć do gardeł niektórych rebelionistek. Welp- nothing’s new. A dlaczego to? Ponieważ wszyscy chcemy być szanowani pod koniec dnia. Szacunek jest jedyną rzeczą, nad którą wiele z tych wszystkich suk ma obsesję, but in this condition - I AIN’T THE ONE, CUZ I DON’T GIVE A SINGLE FUCK ABOUT THEIR OPINIONS. Jednak tutaj trochę zejdę z mojego ego top - V, obydwie wiemy, chcemy - aby nasze nazwiska pojawiły się z pewnym podziwem i wartością w tym sezonie. Jednak patrząc wstecz na poprzednie REBELLION.. What can I say? Narobiłaś gówna i uciekłaś. Za dużo też nie mogę o Tobie powiedzieć, a tym bardziej nie będę wymyślać bo szkoda mi czasu i mojej kreatywności. Dlatego lepiej będzie mi zachować spokój i w miarę poważnie podejść do tego matchu w znacznie lepszej kondycji tego co się dzieje aktualnie w mojej głowie niż podejść głodna tak jak Ty na REBELLION. Czasem głód wyprzedza rozum kochanie. HASHTAG# LATA NA WACIKACH I KETCHUPIE. Dlatego I am good i sądzę, że jedyny udany debiut w tym starciu będzie należał do mnie. Przeżyłam chyba wszystko. Totalne piekło. Modeling mnie wyczerpał do tego stopnia, że poprosiłam moich rodziców o wykupienie licencji #JAYJAYMODELS, które prowadzi i tak wynajęty przeze mnie manager - bo jestem w pełni zajętą bossy bitch. 


BOSSY BITCH.. DAMN, WE FELLIN CUNTY RIGHT NOW BESTIE!


AH! Kontynuując, Vallery! Wybacz mi, ale to była moja cogodzinna 5 sekundowa przemowa ode mnie - dla mnie. A dla Ciebie - ode mnie. Wypierdalaj. 

Od mnie zależy, czy zapamiętasz swoje właściwe miejsce. Twoje właściwe miejsce może być ku mojej nodze oddając mi hołdy, że w ogóle dzieliłyśmy ring wspólnie! Bądź wdzięczna! Początki zawsze bywają trudne. 

- // Sienna spogląda w drugą kamerę.

Pomijając fakt, że sama dopiero zaczynam. 

Wszyscy zawsze opowiadają o swoich rosnących kolekcjach trofeów i wszystkich swoich wyróżnieniach i jestem gotowa, aby rozpocząć własną kolekcję. Kurwa, byłam gotowa nawet za nim kontrakt został podstawiony mi pod nos. Myślałam, że podpisuje aneks przejęcia firmy mojego narzeczonego, a trafiło na RPW i delusional creatures. No cóż, życie nie bajka. Tak samo jak bajką nie będzie nasze starcie. Drogie RPW Universe, mam być traktowana poważnie jako konkurentka i nie będę zadowalać się niczym innym. Mam być traktowana jak główna gwiazda RPW na co zasługuje! O ile lubię się bawić i sprawić, by inni ludzie byli podirytowani, że nie mogą żyć życiem takim jak moim, wiem, że za dwa tygodnie na kolejnej gali mogę zająć się biznesem i podnieść mój luksus w dywizji na wyższy level. A Ty dalej kontynuuj sobie zabawę w berka z obleśna Audrey Foster. Obydwie jesteście w ogóle pierdolnięte. Jedna wygląda jak pierdolnięta, druga zachowuje się jak pierdolnięta. Najbardziej mnie śmieszył fakt, że skomentowałaś Audrey jako zwierzę w zoo; poznałaś swój gatunek? Nie chcę iść gdziekolwiek indziej niż w górę. Tylko chcę pnąc się w jebaną górę. Aby to zrobić, muszę wygrać ten mecz. Muszę zwyciężyć debiut, pokazać się z dobrej strony i postawić statement.. Że…


SIENNA.


JAY.


IS.


THAT.


BITCH.


Dlatego nie będę pieprzyć z Tobą. Po prostu Cię pokonam Vallery.
 
Nie zamierzam być statystyką dla twojego tytułu. To Ty staniesz się moją statystyką. 

Ale nigdy nie będziesz mieć mojej pełnej uwagi Vallery. Ponieważ nie masz nic. Kompletnie nic. Nawet wystarczających wdzięków; a tym bardziej mistrzostwa, czego tak naprawdę pragnę, ponieważ pokonanie hałaśliwej, wścibskiej i raczej brzydkiej pizdy nie jest zupełnie na moim bucket list, a bardziej kolejnym dniem w pracy. Często myślałam o przyszłości, marzeniu o byciu mistrzynią i widziałam siebie na pierwszym miejscu i na wszystkich plakatach. Poprawką.. WIDZĘ SIĘ. Wyobraź sobie tylko to..


AND YOUR NEW RPW WORLD CHAMPION.. THE AFFECTION, SIEENNNAA JAAAAYYY!!!


FANS WOULD BE SO BLESSED!

AS ME!

AND SO ARE YOU! :*


Lepiej przyzwyczaj się do słuchania mojego nazwiska i tego mistrzostwa, lub jakiegokolwiek innego. Ponieważ jestem zdobywcą. Sienna The Collector, The Affection Fucking Jay. 

Niepowodzenie nie jest dla mnie opcją i nawet jej nie akceptuje. Przypominam tylko, że era szkoły chyba już jest dawno za nami.. A Ty swoją osobowość opierasz o byciu typową, wredną dziewczyną z liceum. Czy masz problem na umyśle odnośnie dorastania? Grow the fuck up. Ale w sumie.. W szkole.. Są tam jakieś oczekiwania. Ogromne, gigantyczne oczekiwania, które od lat pewnie obciążają Cię od lat. Matka cię biła jak wracałaś, a koleżankom się odgrywałaś? Ta katana to zwiastun kabla od ojca? Welp- can’t relate girl. Zawsze mogę pomóc Ci założyć niebieską kartę, ponieważ będzie pasowało kolorystycznie do Twojej żółtej. 


Za bycia nastolatką nigdy nie spełniłam swojego pełnego potencjału, ani nie nadążałam za większością moich obietnic. Po dorośnięciu, Sienna Jay is certified successful CUNTY BOSS. Jednak nadal mam do wykonania mnóstwo pracy, ale Vallery, jesteś idealnym początkiem. Bring it on. Jestem pełna niespodzianek, V, ale przez to nie mogę zdecydować, czy to dobra rzecz, czy nie. Tak czy inaczej, wiesz, że już za dwa tygodnie przylatuje do Londynu i idę po Twój tłusty łeb, który odetnę Twoją pierdoloną sztuczną kataną. 

Rada; lubię gdy ludzie rzucają we mnie przysłowiowy nóż, aby sprawdzić, czy będzie się trzymał. Obstawiam, że kurwa jest to oczywiste, ponieważ moje piersi więcej przeszły niż Ty w tym biznesie.  DING DONG HELLO?! *ICONIC SCREAM MOCKED KNIFE SCENE IS PLAYING*.


Niezależnie od tego, czy ci się to podoba, czy nie Vallery, reality check have to be paid. Na pewno za Twoje rasistowskie teksty co do mojej kultury. Obtłuszczone serduszka.. Czy widzisz chociaż gram tłuszczu w moim ciele? Ludzie z Europy chyba żyją pod pierdolonym kamieniem. Nie macie McDonalda u siebie? Pierwszy raz wyszłaś z domu? Powinnaś być wdzięczna RPW za danie Ci szansy i zabranie Cię z tej patologii jaką jest Słowacja sądząc po Twoich osądach co do amerykanów. ‚RpW NiE Ma LiDeRa’ - serio myślisz, że jesteś odpowiednią osobą do prowadzenia tej organizacji jako mistrzyni? Oh fuck no, na pewno nie na mojej zmianie. Nikt taki jak Ty nie będzie dzierżył mistrzostwa na moich oczach poza mną. Kurwa, zejdź na ziemię. Jeszcze masz śmiałość, że amerykanie robią zakupy za 10 dolarów? Oh honey, czy widzisz mój outfit? Widzisz mnie? Serio uważasz, że żyję za 10 dolców tygodniowo? Gdyby nie RPW dalej byś zbierała materiały z owiec na Słowacji, aby ktoś taki jak mój pies mógł spać w importowanej wełnie. Mówisz o Elisabeth, że jednym rozwiązaniem jest bycie delusional.. Girl, nie skomentuje. To nie jest etyczne, nie jest też profesjonalne. Pozwól, że pokaże Ci etyczność i profesjonalizm w ringu. Już za dwa tygodnie.


 CAŁUJĘ, SIENNA JAY
Powrót do góry Go down
 
SIMPLY BETTER [mp]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: