RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ¿Estás seguro de que ganarás esto? [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Nadya Black

Nadya Black


¿Estás seguro de que ganarás esto? [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

¿Estás seguro de que ganarás esto? [MP] Empty
PisanieTemat: ¿Estás seguro de que ganarás esto? [MP]   ¿Estás seguro de que ganarás esto? [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 3:06 pm

¿Estás seguro de que ganarás esto? [MP] 36868311




Las Vegas, Nevada 7 November 2023
Znajdujemy się w domu Keith i Black gdzie Amanda Keith pokazuje ich nowo wyremontowany salon, aż nagle kamera pokazuje naszą Black Queen

NADYA: Byłam wtedy taka samotna, bezbronna gdy ona mi to zrobiła. Rozumiesz?
Nie, nie możemy, Ja nie mogę Cię znów wpuścić… A może powinn…


AMANDA: Nadya co Ty wyrabiasz?
Cięcie… Słyszycie? Cięcie!


London, England 10 November 2023
Jesteśmy na jakimś targu gdzie była gwiazda Rebellion wraz z The Sociopath, Nadyą Black robią zakupy.

AMANDA: Możesz mi do cholery wreszcie wyjaśnić co to było ostatnio?

NADYA: Kochanie już Ci mówiłam nic takiego, nie martw się wszystko będzie…

AMANDA: Stop! Przestań Mnie ściemniać, przecież wiem, że nie bierzesz leków, a mało to ostatnim razem na terapi byłaś 3 miesiace temu. Możesz mi powiedzieć co Ty do cholery wyprawiasz?

NADYA: Ja… eee.. Czy Ty Mnie do cholery kontrolujesz?

AMANDA: Jestem twoja żona, a wiec w momencie gdy zaczynasz znow rozmawiac z nie wiem czym, to chyba mam prawo sprawdzić czy wszystko z Toba okej!

NADYA: Aaaa no jasne, po prostu uważasz jak wszyscy, że jestem pierdolnięta. Wielkie dzięki Mandy, tego trzeba mi było.
Dokończ zakupy sama, Ja nie mam ochoty.


AMANDA: Nad…

London, England Today
Znajdujemy się w przestronnym apartamencie gdzie jest bardzo jasna przestrzeń. Nagle robi się ciemno, a zasługa to The Black Queen, która zasłania zasłony. Kobieta siada na kanapie i odpala na telewizorze wywiad prowadzony z Elisabeth Queen.
Gdy wywiad się kończy, Nadya rzuca pilotem w telewizor z tak potężną siłą, że zwyczajnie go niszczy.


NADYA: Trudno zapłace za to srogo, tak srogo jak Ty moja droga.
¿Qué diablos se suponía que era eso?
Przekroczyłaś wszelkie granice i postradałaś rozumy, a więc zaczne od Ciebie Elisabeth.
Zawsze wszyscy w tej federacji wiedzieli o twoim dość wybujałym ego, ale tym razem wyjebałaś nim za bardzo ponad skale kochaniutka.
Hm… W swoim wywiadzie bardzo dosadnie mi ubliżałaś, a tym czasem co osiagnelas?
Sencillo, nada!
Mowisz, że Ja poradze sobie bez tytułu, ale jak Ty złotko poradzisz sobie gdy juz sedzia odliczy Cie do trzech i to Ja bede tryiumfowac nad twoim ciałem z tytułem? Myśle, że możesz bardzo źle to znieść patrzac na to, że w kółko robisz jakieś zaczepki w moja strone. Dziwne jest to, że z twoich wypowiedzi wynika, że zwyczajnie Mnie lekceważysz, a jednak masz kompleks Nadyi.


Wybucha śmiechem.

NADYA: Tu niby nie jestem na tyle warta tytułu, a z drugiej strony pokazujesz jak bardzo się Mnie boisz, wbijajac szpileczki. Najzabawniejsze jest w tym wszystkim to, że myślisz, że to jakolwiek wpływa na ludzi… A tu boom! Ja uważam to za bardzo śmieszne żarty.
Koniec już tej atencji na twoja osobe, a więc jak pisałam na tweeterze, nos vemos en la final.


The Sociopath, Nadya Black prowadzi nas do innego pomieszczenia gdzie również jest piękna jasna przestrzeń. Nadya rozsuwa bardziej zasłony i siada na kanapie tak, że światło słoneczne, które jest w Londynie rzadkościa, muska jej twarz.

NADYA: Przechodzimy więc z pomieszczenia tak szybko jak rozprawie się z moja przeciwniczka.
Jak tam Alexa? Podobno Cię nudze… Może zacznij szczekać bardziej, to Ja Cię ugryze? Chyba nie wiesz, że póki milczysz jesteś groźna.
“Silent is a key”.

Zacytowała.

NADYA: Jednak czy w twoim przypadku jest się czego bać? Stawiam 10.000 euro na to, że nie.
Umówmy się, pojawiłaś się tu w Rebellion nie wiadomo skad i gratuluje jesteś zadziorna, ale miałaś już swoje 5 minut te kilka lat temu. Nowa twarz, która musiała jakoś zostać wypromowana skoro to jej pierwsza federacja i tak brawo, udało Ci się…, ale to było wtedy.
Tu próximo paso hacia el RPW World Championship termina cuando subes al ring conmigo.
Jesteś w tym biznesie krótko i jesteś dobra, ale nie tak dobra jak Ja. W sumie to mi Cię szkoda, bo chciałabym zobaczyć jak pokonujesz Elisabeth, bo wpierdala się w każdy twój krok, tak samo jak w mój, a więc należy jej się… Jednak zrobie to za Ciebie jeśli chcesz?


The Hells Favourite Harlot rozkłada się na kanapie i uśmiecha się szeroko.

NADYA: Wszystkie Mnie tutaj lekceważycie zauważyłam, a tymczasem to Ja mam w tej federacji największa potege, ponieważ każda z was Mnie atakuje bez konkretnego powodu.
Zobacz Archi, Tarka śmieciarka robiła to samo i skończyła na dnie… ekhem. Znaczy była na nim odkad rozpadło się The Psyhouse, ale teraz upadła jeszcze niżej przegrywajac kolejny raz szanse na mistrzostwo.
Dobrze więc Alexo staniemy na przeciwko siebie w ringu i wiem, że będzie to zacięte starcie, ale dzięki temu zasłuże na to aby być w finale. Gracias, że poświęcisz się abym mogła odliczyć na Unbothered Elisabeth albo Crystal i odzyskać to co kiedyś mi tu zabrano, to bardzo hojne zachowanie.
Musisz zrozumieć maleńka, że kiedy stoje przed możliwościa zdobycia “zdobyczy” zaczyna się piekło. Moje myśli, pomysły i scenariusze tego co będzie dalej sprawiaja, że nadal trzymam sie o zdrowych zmyslach.


Black Queen podnosi sie wstaje i pokazuje na kanape, gestem zapraszajacym.

NADYA: Prosze Archi, usiadz.
Zobacz jak wszystko promienieje, a wiesz czemu?
Dlatego, że nawet wszechświat wie, że Cię pokonam.
Uważasz, że moja choroba jest słabą grą aktorską, ale tak naprawde słabe jest tylko to, że myślisz, że wygrasz ten pojedynek skarbie.
Zauwżyłam, że „wiesz o Mnie wszystko”, ale to dobrze, bo przynajmniej z wielką satysfakcją popatrze jak klepiesz w mate. Wygadując te wszystkie bzdury zadecydowałaś, że zepchne Cię z krawędzi i będziesz mogła dodać drugą przegranà do swojej kolekcji. Fakt kilka razy się potknęłam, ale za każdym razem wstawałam silniejsza i dletego postanowiłam podpisać tu kolejny kontrakt, ale czy Ty dasz rade się podnieść po porażce z „niedoświadczoną” mną?

Nadya parska śmiechem i prowadzi nas w strone drzwi wyjściowych.

NADYA: Alexo Archer jestem w stanie pokonać Cię ze związanymi oczami lub nawet z jedną ręką, bo w przeciwieństwie do Mnie jesteś zwyczajnym świeżakiem i nic nie wiesz jeszcze na tyle aby równać się ze mną.
Dziękuje Ci, bo twoja przegrana zbliża Mnie do tego co od zawsze należało do Mnie i gwarantuje Ci, nie spierdole tego.
Do zobaczenia w ringu Archer.


The Sociopath trzaska drzwiami i koniec.
Powrót do góry Go down
 
¿Estás seguro de que ganarás esto? [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: