RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 THE MAINSTREAM [cd]

Go down 
AutorWiadomość
Sienna Jay

Sienna Jay


THE MAINSTREAM [cd] Untitlededf Posts : 30
Likes : 6

THE MAINSTREAM [cd] Empty
PisanieTemat: THE MAINSTREAM [cd]   THE MAINSTREAM [cd] EmptyPią Lis 17, 2023 8:45 pm

THE MAINSTREAM;
SIENNA JAY
CHARACTER DEVELOPMENTAL PROMO


THE MAINSTREAM [cd] Img_1210


== . . .  ==


Całkowicie nie jestem w najlepszym nastroju! Mam na myśli.. Od czego w ogóle zacząć? Istnieje ciągła irytacja postacią, która nazywa się Elisabeth, irytacja o turniej RPW World Championship czy tam irytacja jakimś innym shitem! Ale hey! RPW zakontraktowało jedną z najnowszych gwiazd, która już tej niedzieli odbędzie swój ringowy debiut z Vallery Tonx! To może zacznijmy? Przypuszczam, że możemy zacząć od tego, gdzie zaczął się ten ciągły ból przypominający ból z powodu migreny; Fucking Elisabeth Queen. Poważnie, jaki jest jej cholerny problem? Zapewne nie miała dużo miłości w domu lub coś w ten deseń, więc musi sprawić, by wszyscy inni czuli się tak nieszczęśliwi jak ona, ale nie zdaje sobie chyba sprawy, że ikony takie jak ja - don’t give a single fuck. Czy ktoś poza Crystal Brooks w ogóle bierze ją na poważnie? Jeśli masz problem, jest to tylko i wyłącznie Twój problem. Nie jestem podobna do reszty tych dziewcząt; Alexy Archer, Nadyi Black, Crystal Brooks.. WELP. Nikt nie jest piękniejszy i bardziej stabilny psychicznie niż ja.. Dlatego tak bardzo, jak Elisabeth stara się uczynić życie wszystkich tak bardzo nieszczęśliwym, nie uda jej się tego zrobić, bo mnie to po prostu kurwa mało obchodzi. W tym świecie żyjącej barbie nie ma miejsca na zwolenniczkę Konfederacji :dead:. Mam na myśli naprawdę, jeśli się nad tym zastanowić… Naprawdę żałuję, że zostałam zakontraktowana tuż przed Unbothered, ponieważ nie mogę tego znieść, że to ja nie mogę dać jej lekcji pokory. Fuck. Jestem wystarczająco zmęczona, że ludzie tacy jak Elisabeth rujnują największą markę w tym biznesie, RPW!


But literally.. whatever, like.. WHATEVER.


Nie możemy cały czas myśleć o Queen of Delusional, ponieważ tylko karmimy jej ego. Po prostu zakończmy wielkie bitwy z wiatrakiem. Gdy wiatrak przestanie być wystawiony na wiatr, przestanie się kręcić, tak samo jak wyimaginowane płasko-ziemię Elisabeth.


I am too hot for this shit. I am too hot to suffer. I did not chose that. I did not meant that. Crying or Very sad


Już w tę niedziele będziecie świadkami niesamowitego debiutu, jedynej w swoim rodzaju Sienny Jay. Co mogę powiedzieć przed tym starciem? Prócz tego, że jestem świetnie przygotowana i pewna wyniku mojego debiutu? Mogę na ten temat powiedzieć wiele, ale o mojej przeciwniczce? Już nic raczej nie wymyślę. Odkąd jak szybko pojawiła się na REBELLION, tak szybko słuch o niej zaginął. Czy ktokolwiek chociażby wie, czy ona dotrze do Londynu? Problem ze Szwedzką wizą? Szwedzką? Słowacką? Still, nie ma nic ciekawego w niej do czego mogłabym się przyczepić. Czy w jej kontrakcie jest napis.. Wrzuć informacje o sobie, ale siedź cicho i czekaj na magiczną szansę? Kochanie, to tak nie działa. Psujesz mi cały wieczór, całe dwa tygodnie. Nie potrafisz nawet podarować mi żadnej rozrywki. Dlatego uprzejmie proszę zarząd o zaprzestanie rzucać mi na rzeź tak słabe osobniki takie jak Vallery. Albo.. Może rzućmy jej temat tak jak temat poprzedni. Zacznijmy najciekawszy temat jakim jest..


Sienna Jay! 


Nawet nie zadebiutowałam,  a największe gwiazdy RPW już wypisują o mnie na temat, że chciałyby ze mną odbyć match! Byłam istotna, zanim w ogóle pojawiłam się na ekranach RPW! Czy to nie jest niesamowite i nie mówi samo o sobie?! Mam na myśli, DAMN! Co najbardziej mnie smuci, to przysięgam, że niektórzy z was uwielbiają na tyle gadać, aby tylko usłyszeć swoje własne zdania bez sprawdzania, czy rzeczywiście mówicie prawdę! „Kolejna związana z Creative Team”. Um, kinda yes! W końcu gdyby nie dobre warunki kontraktowe.. Raczej by mnie tu nie było! Jestem czymś więcej niż tylko ładnym wyglądem; Mam mózg i umiejętności, które stworzyły pewną kreację w mojej głowę.. Że pomimo, że jeszcze nie osiągnęłam szczytu RPW, to ta real life barbie będzie miała prędzej czy później złoto na talii, ponieważ wierzę, że jestem jedną naprawdę z najlepszych zawodniczek w historii, jak nie po prostu NAJLEPSZĄ w historii. Nawet nie zadebiutowałam, a tyle się o mnie mówi! I tak! Mówię te słowa w pełni świadomie! Tylko.. Spójrzcie na tę konkurencję.. Nawet patrząc ogólnikowo na ten biznes.. Nie ma poważnej konkurencji dla kogoś takiego jak ja. Nawet Audrey Foster! Pomimo jednego materiału, który dodała.. Co ja mogę powiedzieć? Prócz tego, że ubiera się w obstawiam najtańsze rzeczy pokroju LatexCoach, nie mogę nic powiedzieć. Oouuuga Bouuuga! Tak się boję tej mrocznej wersji Audrey Foster! Jeszcze 3 lata temu oglądając program RPW mogliśmy zobaczyć pełną seksapilu Audrey Foster! Wtedy uwielbiałam Cię oglądać! Miałaś to coś.. Ale still.. Za mało, aby być główna gwiazdą tego show. Teraz nie tyle, że dalej tego czegoś nie masz, to jesteś wielką i w pizdę brzydka. Nie jesteś prawdziwą definicji kobiety, jesteś jakąś kolejną TRUS/KAWKA. We don’t stan shit like this. I nie; nie jestem transfobem, ale przez to aż mnie boli głowa podobnie myśląc o Elisabeth.. 


BUT WHATEVER! ZNOWU SCHODZIMY DO TEMATU NUDNYCH LUDZI! Naprawdę pomimo, że oczekuję, że ten materiał będzie dosyć krótki.. To i tak już go zbędnie przedłużam o nudnych ludziach! 


Myślałam, że nigdy nie spotkam na mojej drodze kogoś wartego mojego szacunku.. Ale na mediach społecznościowych odkryłam również nowy talent, jakim jest my girl FLAVIA ALONSO! SHE’S SICKENING! 


Tak jak dobrze mieć wrogów blisko, nigdy nie jest źle mieć kogoś lubianego obok siebie! Like… SHE’S SO CUTE!


But still, I am the cutest, the strongest, the best! JUST MWAH!


Przed tym jak już wystąpię dla Was; powtórzę. 


Nazywam się Sienna Jay. Zapamiętajcie to. Nie zobaczycie drugiej tak uzdolnionej osoby jak ja. W tym biznesie nawet poza RPW nie ma kogoś takiego, kto by mógł się mi równać. Jestem cholernie zawzięta. I pomimo, że mam wszystkich głęboko w piździe, chce Wam to udowodnić. Czekam na grube ryby tego biznesu.


Możecie też to potraktować jako challenge dla gwiazd, które dawno są już na emeryturze, lub męczą się w gównianych organizacjach, gdzie wykonuje się totalne bare-minimum! 


Zapraszam Was, a stworzę Wasze życie jeszcze gorszym niż jest prawdopodobnie aktualnie. 


Ale to nie wszystko, czego możecie się po mnie spodziewać. W moim rękawie mam więcej do zaoferowania, niż wszystkie rebelionistki razem wzięte! Mamy naprawdę interesujący roster, ale dalej to nie jest to.. Nie jesteście warte dalszych opowieści o mnie. Dlatego sądzę, że ta niedziela pokaże Wam wystarczająco. 


Przesyłam ogromne całusy, 
Sienna Jay
Powrót do góry Go down
 
THE MAINSTREAM [cd]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: