RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Unleashing the Showstealer [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Flavia Alonso

Flavia Alonso


Unleashing the Showstealer [CD] Untitlededf Posts : 14
Likes : 3
Age : 28

Unleashing the Showstealer [CD] Empty
PisanieTemat: Unleashing the Showstealer [CD]   Unleashing the Showstealer [CD] EmptySob Lis 18, 2023 10:23 am

~ Flavia's Vlog: Unleashing The Showstealer ~

Character Developmental




Unleashing the Showstealer [CD] Britt-baker






[Obraz otwiera się na Flavię Alonso siedzącą w stylowym pomieszczeniu, gdzie błyszczące trofea wrestlingowe zdobią regały w tle. Kobieta trzyma kamerę w dłoni, operując na swoją twarz, zaglądając w podgląd, po czym poprawiła włosy.]





Cześć, Rebellion Fam! Tutaj Flavia Alonso, znana także jako założycielka kanału The Jazzgirl Wrestles! Witam was na moim pierwszym vlogu, gdzie zabieram was za kulisy mojego debiutu w Rebellion Pro Wrestling. O, i spójrzcie na te piękne trofea w tle! To tylko przedsmak tego, co zamierzam osiągnąć na ringu.




[Flavia wzrusza ramionami i uśmiecha się z wyzwaniem.]





Dziś zobaczycie, jak zamierzam zawładnąć światem wrestlingu. Mam w sobie coś wyjątkowego, coś, co przyciąga uwagę. Ale zanim wejdę w szczegóły, pozwólcie, że się przedstawię.





[Ekran przenosi się do szybkiego montażu kadrów Flavii w Nowym Orleanie, z jazzowymi dźwiękami w tle.]





**(narracja)**




Pochodzę z gorącego Nowego Orleanu, gdzie jazz to nie tylko muzyka, to styl życia. Ale wraz z tą gorączką mamy też mnie — ostrą jak habanero miss Alonso! Wiecznie żywe miasto ze wspaniałym dorobkiem, jednym z atrakcji tego miasta jest ten oto kąsek stojący tuż przed Wami — JA!!!





To tutaj spędzam czas, przygotowując się do zmiecenia całej tej dywizji z powierzchni ziemi. Tu, we francuskiej dzielnicy bawię się w rytmach pięknej muzyki i rozpalam saksofonem tłumy i porywam ich do tańca. Was też porwę, jak tylko wejdę na arenę. 





[Teraz ekran wraca do Flavii siedzącej przed kamerą.]





Wiem, że już zaczynam was przekonywać! Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Jestem godna zapamiętania, chociaż dla niektórych może być to przekleństwem. Ale czy się tym przejmuję? Absolutnie nie!





[Flavia zwęża oczy, jakby właśnie wymyślała kolejny wyzywający posunięcie.]





[Obraz zmienia się na serię szybkich ujęć Flavii na pokazach, podczas których zachowuje się jak prawdziwa gwiazda.]





**(narracja)**




Lubię rozgłos i światła reflektorów. Kocham pokazywać siebie przed kamerami, ale nie tylko. Jestem taktyczna i zachowawcza, ale jedno spojrzenie, jedno wyzwanie, i już ruszam na rywalkę.

Nigdy nie odpuszczam, prę do końca, aby postawić kropkę nad i.

Wypowiadam niewypowiedziane, wyglądając jak zawsze olśniewająco i powoduję tym brak sympatii wśród pań. A dajcie mi sax, wtedy mnie nienawidzą…





[Ekran przenosi się do filmu z Nowego Orleanu, gdzie Flavia tańczy na ulicach, gra na saksofonie, poznaje fanów.]





**(narracja)**





Pochodzę z rodziny hiszpańsko-amerykańskiej, co oznacza, że zawsze mam krew gorącą jak salsa! Wychowałam się w duchu fiesty, otulona zapachami aragońskiej kuchni i kultury pełnej słońca w sercu, giętkich kolan i rozkołysanych w tańcu bioder. Język ostry jak żyletka wyhartowany na tamtejszym słońcu i ochłodzony murami nowoorleańskich kamienic, które odwiedzałam podczas spotkań pasjonatów sztuki jazzowej. 

Raz w roku wracam do rodowej Saragossy, na pewno pojawi się stamtąd vlog, stay tuned! Ale dziś Saragossa to tylko wspomnienie, bo jestem tu, by zawładnąć Rebellion Pro Wrestling!




[Obraz zmienia się na Flavię ubraną w stroje galowe, świętującą z rodziną.]





**(narracja)**

Gdyby nie wrestling, być może byłabym ambasadorem. Tak, pochodzę z rodziny hiszpańskich ambasadorów. Ale czy jest coś bardziej ekscytującego niż walka na ringu? Jestem tutaj, by odpowiedzieć na to pytanie!





[Teraz ekran wraca do Flavii siedzącej w rogu pomieszczenia z wysokim sufitem, z którego zwisały długie, grube kable]





Teraz, RPW Universe, jestem tutaj, byście lepiej mnie poznali. Jestem gotowa zdobyć wasze serca, wasze uznanie, wasze okrzyki! Mam w sobie coś, co sprawi, że zapamiętacie mnie na zawsze. Więc bądźcie gotowi na spektakl, na skandaliczny sukces, bo Miss Bootylicious właśnie wkroczyła do Rebellion Pro Wrestling, by stać się waszym najbardziej pamiętnym Showstealerem!





[Flavia podnosi brodę i odwraca kamerę na widok lustra, ukazując ją w całej swej charyzmatycznej okazałości.]





Wiem, że niektórzy lubią oglądać outfity, innych. I’m that bitch, besties! Proszę podziwiać i jak ktoś chce link, to proszę dawać znać, na insta oznaczę!





[Zjechała kamerą na buty i ukazywała każdy szczegół outfitu. Botki na obcasie z wyszyciem płomienia na cholewce, do tego skórzane czarne spodnie, obcisłe, okalające szczupłe, długie nogi zawodniczki, zakręcają na biodrach, po czym zatrzymują się w wąskiej talii, związane paskiem do kompletu z wielkim emblematem Gucci. U góry klasyczny czarny T-shirt. Dojechawszy wzdłuż dodatków, uniosła kucyk związany z połowy włosów na czubku głowy i uśmiechnęła się szeroko, pozując w lustrze.]




Muszę wyglądać tak samo świetnie w ringu jak i poza nim. To jest show, które musi trwać. And it’s gonna be FLAVIA’S SHOW!!! 





Jak już mówimy o wyglądzie, nie mogę nie wspomnieć o mojej nowej koleżance — patrząc po social mediach, również niedawno tu zaczęła. Słyszeliście o Siennie Jay? Matko, ta kobieta to materiał na żonę, na obraz nad łóżkiem czy postać na ołtarz — panowie do roboty! Już do kolejki! She's FUEGO, I'm FUEGO. Let’s be friends, Chica! 




But let’s talk Flavia more!!!





[Obraz przenosi się na chwilę do sali, gdzie Flavia ćwiczy swoje ruchy z partnerem treningowym.]





Wiem, że to nie będzie łatwe, przebić się a szczyt przez te wszystkie przyklejone zapierdziałe od lat dupska innych dziewczyn, ale wiem, że gdy czegoś chcę, prędzej, czy później trafia w moje ręce. Wrestling to brutalny świat, ale właśnie dlatego jestem tutaj. Wyjdę na ten ring i udowodnię, że na to wszyscy czekaliście, na ognistą saksofonistkę z NOLA. 





[Ekran wraca do Flavii siedzącej przed kamerą, sączącej wodę ze Stanleya, przerywa picie i uśmiecha się do kamery.]





To wszystko to tylko mały sneak geek tego, co ode mnie dostaniecie. Pozostawiam Was z apetytem na więcej. Teraz czas na mój debiut! Rozsiądźcie się wygodnie i przygotujcie chusteczki, od widoku tego ciała możecie dostać niekontrolowanego ślinotoku!!!





Unleashing the Showstealer [CD] Britt_baker_2





[Kobieta unosi dłoń, a obraz rozmazuje się, ukazując logotyp Flavii Alonso]

Stefani Stoudemire and Sienna Jay Stans the creativity!

Powrót do góry Go down
 
Unleashing the Showstealer [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: