RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 UNLUCKY [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Max Mayers

Max Mayers


UNLUCKY [MP] Untitlededf Posts : 3
Likes : 0

UNLUCKY [MP] Empty
PisanieTemat: UNLUCKY [MP]   UNLUCKY [MP] EmptyPon Lis 20, 2023 12:00 am

"UNLUCKY"

UNLUCKY [MP] 3ea3497adbe621deed6cb00b1e5b8756d8c7564c

MAX MAYERS
MATCH PROMO
\Tarja Valentine, Crystal Brooks, Mia Snow, Nadya Black/
UNBOTHERED


___________________________________

Nienawidzę tego przyznawać, nie chcę być tą, która musi to powiedzieć, ale Rebellion nie było moim wieczorem. Żaden wieczór Rebellion dotychczas nie był moim wieczorem. Przegrałam z Crystal Brooks, przegrałam z Audrey Foster. Podeszłam do każdej walki z całą presją, aby się wyróżnić na tle wszystkich debiutantek i  zostać zwyciężczynią przede wszystkim walki kwalifikującej w turnieju, aby zdobyć jedną rzecz z tego turnieju, a chodzi tutaj konkretnie o „Championship” w RPW World Championship Tournament. Potem miałam zamiar pokonać Elisabeth Queen i stawić czoła np. właśnie Alexie Archer, ponieważ to ona z kategorii B przeszła najdalej. Ale końcem końców; po prostu nie tak miało się stać i wiecie co, w porządku. Crystal Brooks opuściła ćwierćfinały ze zwycięstwem, ale obecnie jest w tej samej sytuacji co ja. Być może przegrałam dwukrotnie na Rebellion, ale to nie zatrzyma postępu w mojej karierze; nie zmieni to faktu, że ciągle się doskonalę, że w dalszym ciągu mam za zadanie obrócić rebellion o 180 stopni aby stanąć na szczycie świata. Na szczęcie po porażce z Crystal i Audrey nie udało mi się strącić z tropu do uzyskania ogromnej pewności siebie. Będę nadal przeć do przodu i nadal będę się starać pokonywać każdą osobę, która zechce wejść mi w drogę. Aż w końcu stanę na nogi, aż w końcu będę mogła posunąć się dalej w mojej karierze i będę mogła zacząć pokonywać nazwiska, które naprawdę coś znaczą, którzy rzeczywiście mają jakąś wartość swojego imienia i kariery. I na Unbothered zawalczę przede wszystkim z Tarją Valentine oraz Nadyą Black. Te dwie osoby reprezentowały kilka lat temu dwie zupełnie inne marki, jedna wywodzi się z RHC, druga wywodzi się z najpopularniejszej wtedy organizacji jaką jest MoW. Ale żadna z nich nie okazała jeszcze swojego pełnego potencjału. Nadyi już udało się raz zostać mistrzynią RPW, ale w końcu to dobiegło ku końcowi. Cokolwiek przyniesie ta walka, jestem zadowolona z faktu, że te starcie nie tylko jest wypełnione kimś takim jak Mia Snow, która pewnie nawet nie jest świadoma, że będzie walczyć na Unbothered, ale ktoś taki jak Tarja Valentine i Nadya. Dodatkowo spotkam się ponownie z Crystal Brooks! To będzie idealny moment aby ponownie spróbować zmierzyć się z nią i odbić od siebie przyszywkę gorszej debiutantki. 

Obiecuję Ci Crystal, że odniesiesz porażkę, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłaś, a będzie to dopiero twój trzeci pojedynek tutaj w Rebellion Pro Wrestling i wszystko będzie w moich rękach. Zamierzam nadal wspinać się po szczeblach kariery w Rebellion i nie, nie zrobię tego na Twój koszt. Jesteś po prostu moją przeciwniczką. Nie życzę Ci źle jakkolwiek mogło to zabrzmieć, ale wiedz, że zrobię wszystko aby momentum należało do mnie. Zadam Ci jedno pytanie. Co zamierzasz ze mną zrobić, aby upewnić się czy na pewno osiągnę swój cel? Nic. Bo nic nie można z tym zrobić. Zamierzam pokonać Ciebie, tak samo jak Mię, Tarję i Nadyę. Pomimo sympatii do Was, mój zapał nie pozwala mi zrezygnować na Waszą rzecz z tego zwycięstwa. Musicie wiedzieć, że dam z siebie wszystko. Z jednej strony jestem wdzięczna Tarji, ponieważ to dzięki jej przemówieniu dostałyśmy te starcie na Unbothered. Gdyby nie ona, najprawdopodobniej czekałabym na kolejną galę Rebellion.. A dzięki jej samozaparciu zapiszę się w kartach historii Unbothered oraz RPW! Jest to też ikoniczny pojedynek, ponieważ jest to pierwszy w historii 5 Way Elimination Locked Match. Bardzo żałuję, że stawka nie jest znana i raczej stawką będzie po prostu zwycięstwo. Ale dla mnie stawką jest walka z tak ikonicznymi osobowościami jak Nadya oraz Tarja. Czuję się naprawdę świetnie ze świadomością, że będę mogła Wam stawić czoła. Jestem osobą, która nigdy się nie podda. Nawet nie zatrzymam się, ponieważ ten biznes cały czas się kręci, a gdy przestaniesz biec przed siebie; ktoś Cię wyprzedzi. A nie chcę na to pozwolić. Nie chcę by Mia Snow, która nic nie robi od początków wyprzedziła mnie i zgarnęła tę chwałę! Dlaczego ktoś taki jak Mia dostał szansę? Dlaczego? Jest tyle utalentowanych osób, można było ściągnąć kogoś na ten pojedynek.. A RPW daje ponownie szansę Mii, która tego nie wykorzysta i po prostu odejdzie w niepamięć! 

Nadya Black pomimo swojego mało przyjemnego nastawienia do ludzi, w dalszym ciągu mi imponuje. Jest na pewno mentorką nie jeden debiutantki, tak samo jak Tarja. Ale w tym zestawieniu ta myśl musi odejść. Nie mogę od Was się różnić, muszę być równie silna psychicznie i nie myśleć o tym, co ludzie powiedzą. Przełamie wszystkie bariery, aby ktoś tak samo mówił o mnie jak ja o tych dwóch utalentowanych dziewczynach. Chce również być przykładem dla wszystkich, aby oprowadzać po takim imperium możliwości, jakim jest RPW. Tarja Valentine była takim mentorem.. Dla SiSi Diaz. Spójrzcie kim jest SiSi obecnie. SiSi jest pierwszą w historii mistrzynią Rebellion Pro Wrestling! I to ona wyprzedziła swojego mentora, Tarję. Jest to niesamowite, jak uczeń potrafi przerosnąć mistrza. Ta kobieta robi rzeczy niemożliwe, tak jak nauczyła i naprowadziła ją Tarja! Ale wierzę, że Valentine pokaże również i mi ten arsenał możliwości w naszym starciu na Unbothered. Nie zrozumcie mnie źle. Nie chcę brzmieć na osobę, która ubóstwia wszystkich dookoła. Nie. Ja po prostu szanuję wszystkich. Szanuje to, co wkładają w ten biznes. Swoje możliwości, swój entuzjazm, swoje zdrowie. Jest to niesamowite, że w tym biznesie dalej są takie gwiazdy. Pokazują, że pomimo porażek nie można się poddawać i należy pnąc do przodu. I tak samo zamierzam zrobić na Unbothered. Chce aby moje nazwisko tak samo było szanowane jak ich. Potrafię naprawdę bardzo wiele. Porażka z Crystal nie była pomyłką. To ona była lepszą kobietą tamtego wieczoru. Porażka z Audrey Foster również nie była pomyłką, Audrey jest o wiele bardziej doświadczona i ma swoje triki jak wygrać starcie. Wykorzystała swoją siłę i doświadczenie. Wierzę, że te starcia nauczyły mnie wystarczająco aby wyjść zwycięsko z Unbothered. Aby każdy na mnie patrzył jako następny ogromny deal. 

Wszystkie pokazałyście się naprawdę dobrze w tym turnieju. Ale bez powodu też Stefani nie podarowała nam tego starcia. Fatal 5 Way Locked Match jest obecnie dla mnie najważniejszą kwestią mojej świeżej kariery. Chcę zrobić wszystko, aby stać się kimś. Życzę powodzenia Wam wszystkim, oczekuję naprawdę zaciekłej walki. Do zobaczenia w ringu. 
Powrót do góry Go down
 
UNLUCKY [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: