RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 - THE SPOTLIGHT. [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Sienna Jay

Sienna Jay


- THE SPOTLIGHT. [MP] Untitlededf Posts : 30
Likes : 6

- THE SPOTLIGHT. [MP] Empty
PisanieTemat: - THE SPOTLIGHT. [MP]   - THE SPOTLIGHT. [MP] EmptyPon Lis 20, 2023 12:06 am

- THE SPOTLIGHT. [MP] Img_1211

 ★ ⋆ ⋆ ★  ⭒ ⭒  ★ ⋆ ⋆ ★

★ Widzimy duże pomieszczenie w którym znajduje się Sienna Jay. Ściany są białe, są również duże, przestronne lustra, przez co jest wrażenie ogromnego pokoju. 

Jakby mogło być inaczej.. Tylko szkoda mi Waszego czasu, gdy Vallery Tonx zajmowała czas antenowy.. Na darmo. Nic nowego, zawsze chociaż raz w sezonie, jak nie w miesiącu - pojawia się nowa osoba, która robi dużo szumu wokół siebie; a finalnie pokazuje totalne zero. Na szczęście ze mną jesteście bezpieczni, ponieważ przed Wami HELLA ROAD with Sienna Jay.

★ Sienna chwyta za złotą klamkę i otwiera drzwi, widać pomieszczenie oświetlone na fioletowo. Na ścianach wisi różowy welur oraz fioletowe włosie. Widać na środku wygodny biały fotel, przed którym stoi duże lustro. Sienna przysiada na fotelu, po czym prosi o zamknięcie drzwi za nią.

Przede mną jeszcze jeden krok do tego, aby moje wyzwanie się rozpoczęło. Dlaczego dopiero rozpoczęło? Czy naprawdę muszę się tłumaczyć z jakiego powodu nie nazywam Vallery i Audrey moim wyzwaniem? Spójrzmy; tak jak mówiłam wcześniej, kwestia jednej gali, a słuch o Vallery Tonx zaniknie na zawsze. Nie jest to materiał na zwycięzcę, a tym bardziej nie na mistrza. Tonx, możesz się po prostu już poddać i pogodzić z porażką. Robienie filmów na ten mecz jest równoznaczne z ryzykowaniem swojej kariery, a może życia..  Ponieważ robisz krok na moim polu bitwy, próbując przetrwać.. Sis, masz ZERO szans na wygranie tego starcia. Już Audrey Foster ma większe szanse na wygraną, ale ona jedynie próbuje dowiedzieć się jak wejść komuś za skórę czy tam „oczyścić wszystkich z grzechów”. Ale mam nadzieję, że oczyści, ale RPW w takiego syfu jakim jesteś Ty. Naprawdę V, nikogo nie obchodzą twoje opowieści ze szkoły i nikogo nie obchodzi, jak przeżyłaś liceum i straciłaś szare komórki. Ponieważ kurde, spójrzmy na to od nowa. Tydzień przed swoją walką robiłaś szum.. A w następnym tygodniu przegrałaś w mniej niż 2 minuty. Jesteś beznadziejna Vallery. Co jest najciekawsze, miał to być nasz rewanż; i hail to Stefani Stoudemire, że dodała Audrey Foster do tego starcia, ponieważ nie będę w końcu mówiła do ściany, a ta walka może być naprawdę ciekawa, a wręcz może rozpocząć batalię. Audrey, powiem ci to: dostałaś JEDNĄ szansę i to jest moja pogarda dla Stefani. Błaganie o title shot? O szansę? Nah- that’s passę. Myślałam, że już wystarczająco straciłaś godność wracając jakby nigdy nic do brandu REBELLION. Nie lubię na Ciebie patrzeć, nie lubię o Tobie myśleć i z drugiej strony nie chcę Cię w tym starciu. Nie podoba mi się, jak próbujesz udowodnić, że jesteś bardziej godna szansy niż ktokolwiek inny w tej organizacji i chcesz wiedzieć dlaczego? Ponieważ NIE ZASŁUGUJESZ JUDASZU na tę cholerną szansę i na nic innego, ponieważ jestem jednym z nowych klejnotów RPW. I to nowe gwiazdy powinno się wspierać. Nie zdesperowane laski, które odejdą po tym jak dostaną poważnego rywala, przegrają, pomarudzą i odejdą. Jest to żenujące. Twój nowy styl bycia również nie przekonuje mnie do Twojej zmiany. Na szczęście o Tobie mogę powiedzieć więcej, niż Ty o mnie. Czy to nie jest wspaniałe?! Ale spokojnie! Sienna Jay to najlepiej strzeżona tajemnica, która wkrótce przestanie być tajemnicą, kiedy wygram ten cholerny Unbothered Match i zdobędę szansę na bycie top rebelionistką na Reckless Choices! AAAAAA!!!!!! A Ty Audrey razem z Vallery możecie zrobić wszystko co chcecie, ale w catering area dopingując tak niesamowite talenty jak ja! 

Ale tak czy inaczej, Audrey, wiem, że masz trudności z przystosowaniem się do życia w RPW.  So sad. Za Tobą pewnie wiele organizacji o których nikt nie wie, ale niestety nie jesteś przygotowaną na gwiazdy spod szyldu RPW. Jedynym powodem, dla którego bierzesz udział w tym meczu, jest to, że twoje ciało jest przygotowywane na najgorsze, aby wzmocnić pozycje innych. Nie uważasz? Smile Co osiągnęłaś w RPW? Co? Bycie liderką na Grand Sacrifice? Błagam. Bierzesz udział w tegorocznym Unbothered, ponieważ te starcie jest w sumie jak pole bitwy, Stefani wysyła Cię na linię frontu, abyś zginęła. Ona dobrze wie i poznała Cię wydaję mi się wystarczająco. Ale Audrey, dziękuję za Twoją obecność! Dzięki Tobie awansuje prosto na Reckless Choices! Jest to na tyle śmieszne, że naprawdę jesteś wielka. Like.. Bardzo wielka. Czarny charakter RPW, boooah. Trzęsę się! Ratunku! Audrey Foster nadchodzi! Audrey jest tu po to aby bawić się, że ciągnie wszystkich za sznurki i decyduje ich losem! Fuck boo the fuck hoo bitch. You can suck my ass. Naprawdę Twój rozmiar nie jest mi straszny. Spójrz tylko na mnie..

SEKSAPIL, który u Ciebie jest zerowy,

CIAŁO, którego u Ciebie jest aż ZA DUŻO,

TALENT, który u Ciebie kipie i kipie, bo jest dziurawy…

ALTETYZM, czy w ogóle umiesz zrobić salto? :dead:

SIŁA - .. Jesteś zdziwiona? To wyprowadzę Cię z tego zdziwienia. Pokaż swoją siłę. Chcę abyś pokazała wszystkim swoją siłę i abyś po prostu powstała po naszym starciu. Jak wstaniesz i pójdziesz przed siebie; własnoręcznie uścisnę Twoją dłoń, but this shit ain’t gonna happen. Jesteś po prostu cholernie zazdrosna. Zaatakowałaś mnie i Vallery, ponieważ chcesz SPRÓBOWAĆ dać każdej z nas lekcję szacunku i pokory. Vallery może się przyda, ale nie mi. Zaatakowałaś mnie ponieważ ponownie chcesz stanąć w blasku. Ale miałaś zbyt dużo okazji aby oderwać się od undergroundu i nie udało Ci się. Dalej jesteś tą samą Audrey Foster bez rozwijającego się talentu. Inni mówią, że masz obecnie ogromny impasy, ja uważam, że nie masz nakierowania. Pozwól, że Cię nakieruję. Odwróć się i po prostu wypierdalaj z mojej sceny, cuz Sienna is about to TAKEOVER.

Zazdrościsz mi wszystkiego, bo jestem LEPSZA od Ciebie i moja kariera ma wyższy sufit niż Twoja kiedykolwiek, Foster. Masz problem i obsesję na moim punkcie, i powiem Ci od razu, że zazdrości nie da się ukryć, ponieważ na poprzednim REBELLION wyglądałaś jak jebany włóczykij szukając nas po OVO Arenie. Może i czołgając się po ziemi wyglądałam głupio. Ale kiedy wygram i pokonam cię na Unbothered, to Ty będziesz wyglądać głupio, kiedy będziesz leżeć tuż przy Vallery Tonx, która zapewne ma taką sama stabilność mentalną jak Ty. Ona już widziała z kim walczy nie wiedząc kim totalnie jestem, a już zrezygnowała. Nie dacie rady mnie pokonać. A po tym jak Was pokonam.. To będzie dla mnie wspaniałe uczucie widzieć Was… JAKO FLOP ROKU 2023!

Wszyscy wiemy jak Wasza historia się tutaj zakończy. Jesteście tylko początkową trasą z przystankami, dosyć krótką i niewymagającą. 

★ Sienna mlaska ustami, po czym ręką żegna oglądających.

 ★ ⋆ ⋆ ★  ⭒ ⭒  ★ ⋆ ⋆ ★

Nie jesteście warte mojego czasu i wysiłku. Audrey Foster jest jedyną starą gwardią w tym meczu, która uważa, że ma wszystko czego potrzeba aby wygrać, ponieważ jest „weteranką” ze swoimi starymi śmieciami o których każdy zdążył już zapomnieć ponieważ nie były na tyle spektakularne.. Still, Twój status weterana nie stworzy Cię kimś więcej niż obecnie jesteś. Skup się na samorozwoju tak jak ja skupiam się teraz na wygraniu tego Triple Threat Matchu. Jeśli wygram; to świetnie, dostanę szansę na tytuł, a jeśli przegram.. Zgadnijcie, kto będzie tego winny.. Oczywiście, że kurwa Vallery Tonx, ponieważ wiem, że może kosztować mnie tej szansy trafiając w nieodpowiednim momencie w ręce Audrey. Ponieważ ja już raz Cię pokonałam, tbh nie potrzebuję dokonać tego po raz drugi. Foster już wie, że jesteś najsłabszym ogniwem w RPW. Ja jednak będę kontynuować moją świeżą i jak na razie dobrze prosperującą karierę tutaj w RPW, aby stawić czoła najlepszym, a najlepsi mi. A Audrey dalej może wtykać nos w sprawy, które jej NIE dotyczą. Szczerze mówiąc, to smutne, że jesteś tylko weteranką, której brakuje szczęścia. Widać to po Tobie Audrey. To chyba zostanie Twoim jednym osiągnięciem w RPW, że Emma i Sierra nazywają Cię weteranką. Ale to tylko kwestia czasu kochanie! Tak jak wspominałam wyżej.. Nie mogę się doczekać jak po naszym starciu już nie będziesz miała siły psychicznej aby powstać i przyjąć informacje, że Sienna Jay zgarnęła cały SPOTLIGHT i nagrodę jakim jest title shot na Reckless Choices. 

I AM JUST A HOTTIE, AND YA BOTH ARE NOTTIEs.

RPW nie jest organizacją charytatywną. Pomimo, że jest naprawdę mało osób w tosterze, nie jest to miejsce dla słabych ludzi. Nie mam nawet żadnej konkurencji aby zaistnieć. Wyjaśnijmy to sobie; Nie jestem, nie będę, ani nie byłam w strefie ‚istotności’, bo to ja jestem strefą istotności! Nie jestem w tej szatni tylko po to aby ładnie wyglądać, ładnie się prezentować czy odbywać krótkie starcia.. Jestem kolejną wielką rzeczą dla RPW. I czy Wam się to podoba czy nie, nie daruje swojego spotu i momentu. Nieważne ile ludzi powraca do RPW, nieważne ile potów wylewają najlepsi z najlepszych tutaj. Zamierzam być lepsza. I nie, nie musicie rozumieć, co czyni mnie tak wspaniałą, musicie po prostu to zaakceptować i nauczyć się z tym żyć. Będę zachowywała się tak jakbym już wygrała ten title shot na Reckless Choices, ponieważ czuję to w powietrzu. Chujem wieje, chuja dostaniecie. A wiecie co jest przykre? Że znam swoją wartość i chcę Wam to pokazać na siłę. Już dawno powinnam zakończyć ten materiał znając możliwości moich zawodniczek. Ale nic nie brzmi lepiej niż totalnie poniżenie ich w jednej wiadomości. Jest to tak żenujące jak atak Audrey zza pleców; bezużyteczne. Ponieważ i tak wygram, i tak po tym ataku powstałam i jestem gotowa stanąć do walki i nauczyć was lekcji pokory. Że bycie tylko głośnym nie jest wystarczające tak samo jak bycie teoretycznie strasznym, ponieważ praktycznie Audrey jesteś zwykłą cipką. I dobrze o tym wiesz. Może podajcie sobie po prostu zgodną dłoń i poddajcie się razem? Jakkolwiek skończy się te starcie, ja pójdę do przodu prosto na Reckless Choices aby zmierzyć się z Alexą Archer lub Elisabeth Queen, a Wy będziecie borykać się z powstaniem i porażką na jednym z największych wydarzeń REBELLION PRO WRESTLING; UNBOTHERED. Spotlight należy do mnie, a Wy po prostu sobie żyjcie w Waszych smutnych życiach.

- THE SPOTLIGHT. [MP] 56b4c7b33d83a1ce46e4791db32fb40df14565d8

 ★ ⋆ ⋆ ★  ⭒ ⭒  ★ ⋆ ⋆ ★

Yours truly,
Sienna Jay
Powrót do góry Go down
 
- THE SPOTLIGHT. [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: