RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fin de los chistes [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Nadya Black

Nadya Black


Fin de los chistes [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

Fin de los chistes [MP] Empty
PisanieTemat: Fin de los chistes [MP]   Fin de los chistes [MP] EmptyCzw Lis 30, 2023 11:28 pm

UNBOTHERED 
## match promo ##

NADYA BLACK vs Mia Snow vs Max Mayers vs Tarja Valentine vs Crystal Brooks

*****


Fin de los chistes [MP] Img_2610



Znajdujemy się na przestronnym tarasie. Kamera wodzi po krajobrazie, aż zatrzymuje sie na kobiecie stojącej w szlafroku. Kobieta odwraca sie w strone kamery i nam macha, jest to nie kto inny jak ona, Nadya Black.






NADYA: Trzymajcie się wszyscy, bo spadniecie z krzeseł jak zobaczycie co z robi z tymi kobietami Nadya Black. 
Zacznijmy od tego, że mam dość waszego zgrywania, że nie stanowie dla was zagrożenia, dla żadnej z was. Czy to wszystko co potraficie? Udawać, że jestem jakas marna jobberka? 
Zapytajcie o to Archer, bo mimo, ze przegralam to teraz pewnie siedzi na bolacej dupie i płacze, że ludzie naprawde chcieli ogladac to, jak miażdze jej pewny siebie słodki ryjek. 
Aún no ha terminado Archer.







Nadya siada na leżaku znajdujacym sie na owym tarasie i zakłada noge na noge, bardzo kobieco, przez co jestesmy w stanie dostrzec jej wczesniej niezauwazalny seksapil. 








NADYA: Zacznijmy od Ciebie moja ulubiona Tarko Wiertarko. Jesteś jedna z topowych osob w tej federacji, a przynajmniej inni tak uważaja. Wiec czemu skoro jestem taka zła okazałam się dla Ciebie zagrożeniem? Dostałaś ode Mnie zwyczajny wpierdol  i dopiero wtedy dotarło to do Ciebie, a wraz ze zrozumieniem, że wcale nie jesteś wielka Tarjo podkuliłaś ogon i uciekłaś, a teraz biorąc udział w tej walce robisz pokaz arogancji i desperacji.
Tarjo Valentine widze… widze, że się boisz tego, że naprawde przestałaś już coś znaczyć. Marnie sie z tym kryjesz skoro nawet “chora psychicznie” Ja to widze. Każda twoja wypowiedź na mój temat tylko podkreśli to jak bardzo jesteś hipokrytka, ale spokojnie zawsze możesz się jeszcze wycofać…, a nie, nie mozesz, bo boisz się co powiedza o Tobie cholerni ludzie. 
Bueno, eso es gracioso! Jak Ci sie zyje ze swiadomoscia kolejnej porażki? 
Powiem Ci tak, kiedy wszystko idzie po twojej myśli, twój entuzjazm nie ma końca, a gdy na twojej drodze pojawia sie wyzwanie, prawdziwe zagrożenie to uciekasz niczym pszczoła do ula, bo wiesz, że sobie nie poradzisz, tak było w walce ze mna w ćwierćfinale i nie oszukujmy się, tak jest też i teraz. 
Wszyscy Cie znaja, a nie jestes niczym dla tej federacji twoja kariera to nie wybudowany budynek, ktorego fundamenty wola zbużyć, niz wybudowac do konca. 
Koniec już o Tobie Tarja, bo jeszcze za bardzo się poczujesz
Wiedz tylko, że znów Cię zniszcze, a więc nie rób sobie zbytnio nadziei na wygrana. 







Hells Favourite Harlot wyciaga z kieszeni szlafroka olejek do ust, którym się smaruje, po czym wysyła całusa w strone kamery. Black rozkłada się na leżaku i wraca do mówienia.








NADYA: Max Mayers. Maxi zaczepiasz Mnie, a raczej mowisz o Mnie…. Hm… moje nastawienie do ludzi jest takie, jak ludzi do Mnie. 
Juz od samego poczatku twoja wartosc w federacji spada, bo wiele z nas Cie tu przycmiewa. Oczywiscie nowe talenty sa wazne, ale dopiero wtedy kiedy sie czyms wyroznia, a Ty czym sie wyroznilas? Uwazam, ze niczym szczegolnym. Dzieki tej walce jedynie co osiagniesz to autorytet dzieki takim talentom jak Ja czy nawet moze Tarja, ale spokojnie nic poza tym. Zdmuchne was wszystkie tak jak wilk domki dwoch swinek, bo trzeci domek nalezy do Mnie i nie da sie go w zaden sposob zdmuchnac, a co bardziej nie pozwole go zburzyc, ani Tobie, ani komu innemu słonko. 
Dla takich osob jak Tarja jestem stara kolezanka z branzy dla ktorej nasze ostatnie spotkanie nie skonczylo sie zbyt dobrze, ale dla Ciebie czy Crystal Brooks jestem czyms nowym, a konkretnie zagrozeniem. 
Szczerze mowiac? Wolalabym zebyscie wszystkie z takim zapalem rozjebaly sie nawzajem, a Ja tylko zakonczylabym sprawe, ale wtedy ta walka byłaby przez Mnie wygrana nie fair, a poza tym to zadna frajda z tego bylaby. 
Słuchaj Maxi, po tej walce zamowisz do domu taxi i wezmiesz sie w garsc. Pojmiesz, że bycie miła w tym biznesie jest chuja warte, ale mimo wszystko doceniam, ze nie jestes taka jak te inne pijawki. 
Do zobaczenia w niedziele. 








The Sociopath wstaje i wyjmuje z kieszeni szlafroka zapalniczke. Spod lezaka Nadya wyjmuje biała szalwie na pieknym talerzyku i podpala ja. 









NADYA: Trzeba oczyscic te wszystkie negatywne energie, a skoro o nich mowa… Crystal Brooks, czuje od niej taka zla, falszywa energie…
Jak dla Mnie kryształku jesteś dziwna postacia w tym wszystkim niby aktywna zawodniczka, pokazujaca sie z drugiej strony, ale ta energia bijaca od Ciebie… Nie ufam Ci Brooks. 
Widzisz moja droga, obiecuje wam wszystkim, ze nasza walka zostanie najlepsza walka na Unbothered dlatego, że o to zadbam. Zadbam o to by ludzie whbierając stypulacje matchu mieli dobre widowisko jak za starych dobrych czasow mojej kariery. 
Słuchaj Crystal na razie siedziesz cicho, za cicho czyżbyś złamała sie i uciekla w ciemny kat? Nie mozna uciekac, to jest nie na reke. 
Mozesz nie sluchac mojego pierdolenia, bo przeciez nie jestem jedna z legend tego biznesu, ale jestem jedna z tych istotnych ikon tutaj, bo przeszlam w tym wszystkim naprawde wiele, a Ty? Jestes marna nowicjuszka, ktora przegrala z Queen. Dziewczyno, prosze Cie… Nie zaleznie od tego czy zechcesz sie wypowiedziec jednak czy nadal bedziesz siedziala w ukryciu, musisz wiedziec, ze Ja juz mam to czego chcesz Ty i Tobie sie nigdy nie uda wskoczyc na miejsce nikogo z nas, chocbys nie wiadomo jak probowala.
Nie pozostaje mi nic innego, jak zyczyc Ci powodzenia i wytrwalosci. 










Black Queen usmiecha sie ironicznie do kamery i zdjemuje z oczu okulary.







NADYA: Mia, Mia, Mia… Odkad wrocilismy do Rebellion nie uslyszelismy od Ciebie ani slowa… Przytocze tu jedna z naszych przeciwniczek.. Czy Ty w ogole wiesz, ze masz walke? 
Zyjesz chyba w jakims totalnie innym swiecie, oderwanym od rzeczywistosci, a moze wydaje Ci sie, ze unosisz się honorem siedzac cicho?.. a moze nie masz honoru, zeby stawic nam czola? Wszystko jedno, jestes po prostu smieszna. 
Zobacz mimo twojej bardzo dlugiej nie aktywnosci i tak wszyscy zdecydowali, ze stawisz nam czola, ale Ty? Co z Toba? Lekcewazysz wszystko i wszystkich. Kiedys zawsze byłaś wyszczekana? A teraz? Moze ktos Ci urwal jezyk? Jesli nie to Ja to zrobie, zebys juz zawsze milczala. 
¿DOLIÓ?
Trudno, prawda boli. Rozumiem, ze mozesz byc zalamana, bo przez twoj brak jakichkolwiek czynow ludzie zaczeli postrzegac Cie inaczej, slabiej, a po tej walce przestaniesz nawet ich obchodzic. 
Musisz wiedziec Mia, ze w twoim przypadkucisza nie dziala zbyt dobrze. 
Hasta pronto, si alguna vez quieres salir a pelear.








The Sociopath podnosi się i z lezaka pewnym krokiem podchodzi do barierki tarasu. Nadya energicznie odwraca sie do kamery i lokciami opiera sie o rame barierek. 








NADYA: Nikt nigdy nie wierzy, nie ukrywam, ze momentami Ja sama, ze zajde tak daleko.., a tu prosze! Kazdy kto wie, że ze mna zadarl nie moze spojrzec na siebie w listrze, bo jestem czyms wiecej niz tylko kolejna laleczka do zapychania gal, tak jak nazwala Mnie Elisabeth Queen.
Soy yo y mi éxito.
Wiecie po co mi ta walka? Zeby udowodnic tym wszystkim nic nie wartym pruchwa, ze to Ja juz niedlugo zagoszcze na swoich biodrach mistrzostwo tej federacji. 
Wiele osob mysle, ze stoi za mna murem, ale nie ma co sie dziwić, bo jestem jedna z najbardziej groznych i wplywowych kobiet tej federacji.
 ¿Sorprendido? Espero que no.
Powiedzmy sobie prawde, odkad tu jestem nastapila rewolucja, Ja moge podpisac sie pod konieca rewolucja bez problemu, bo bardzo duzo osob z was olewa wszystko co tutaj sie dzieje np Mia Snow. 
Sciany pekaja i dywizja ogranicza sie dobpojefynczych zawodniczek, ale jestem Ja i nie pozwole na to, miazdzac was wszystkich po kolei. 
Szykujcie łby, bo pozbawie ich kazda z was.
Nie zaleznie od stypulacji, ze mna nie ma miejsca na nieczysta gre. Szybko sie rozprawie z całą czwórką i wstane wypoczeta ze swiezo zrobionym manicure, bo po walce nadal bedzie swiezy, nie mam zamiaru niszczyc sobie na was paznokci.








Nadya puszcza oczko i wraca do domu. Za nim zamuka szklane drzwi dodaje jeszcze..








NADYA: Zostało tylko życzyć ode Mnie wam powodzenia,
Nos vemos en el ring!
Powrót do góry Go down
 
Fin de los chistes [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: