RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 You did it. Again... [CD]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


You did it. Again... [CD] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

You did it. Again... [CD] Empty
PisanieTemat: You did it. Again... [CD]   You did it. Again... [CD] EmptyCzw Gru 07, 2023 10:19 pm

I jak tam kochani ? Zadowoleni ? Zszokowani ? A może zawiedzeni ?
Nie zależnie od tego jakie teraz w was emocje buzują Elisabeth Queen na ten moment, zgodnie z Moimi zapowiedziami dzierży mistrzostwo świata federacji Re…
No właśnie… Po ostatniej gali trudno Mi wymówić nazwę tej federacji bez odruchu wymiotnego, bo to co wydarzyło się na Unbothered PPV przeszło ludzkie pojęcie.

Nie mam zamiaru czekać na galę, która zostanie wyemitowana w Wigilię tylko teraz podzielę się z wami Moimi spostrzeżeniami, by „szanowne” CT mogło ponownie na czym bazować rozpisując najbliższe gale. Ze względu na okoliczności postaram się użyć trochę łagodniejszego języka mimo iż nie powinnam mieć żadnych skrupułów. Ale od początku.
Od momentu Mojego debiutu federacja Re… Rebellion Pro Wrestling… kilkukrotnie wyrolowała Mnie, czy to na wyniki Moich walk czy to na ich przebieg.
Wyrolowali Mnie dwukrotnie przyznając niezasłużone zwycięstwo (TFU) scarlett na dwóch galach PPV, wyrolowali Mnie na booking w ToL matchu oraz podczas gali Grand Sacrifice podczas walki przeciwko rosterowi (TFU) revolt, a teraz wyrolowali Mnie z bookingiem końcówki gali Unbothered PPV.
Drogie CT naprawdę aż tak was boli to, że okazałam się lepsza od małej Lexy ?
Naprawdę boli was fakt, że te wszystkie pochwały nie są odzwierciedleniem w rzeczywistości ? Od samego początku byłam pewna, że pokonam „The RPW Original” na Unbothered wygrywając tym samym mistrzostwo świata niezależnie od tego w jakiej stypulacji przyszłoby nam się zmierzyć. Pomimo iż nie darzymy się sympatią między nami była niesamowita chemia, dobrze współgraliśmy ze sobą w ringu dając wam niesamowity spektakl, odwalaliśmy w przeciągu tych czterech gal zajebistą robotę tylko po to… by uchronić waszego pupilka przed czystym finiszem angażując (TFU) scarlett, by zainterweniowała w naszą walkę pozbawiając Mnie godnego zwycięstwa ?
Czy was do reszty poje… czy wam się w głowach poprzewracało ?
Od samego początku ciągnę tę federację ku górze odwalając najlepszą robotę spośród wszystkich osób w tej federacji. Nie ważne czy to zawodniczka, czy członek CT, JA tu wykonuję najlepszą robotę.
Każde Moje promo, każdy Mój tweet, każda zaczepka jest szeroko komentowana, by później kreatywni mogli to wykorzystać bookując galę. Staram się najlepiej jak mogę… a wy nie potraficie w zamian dać Mi należyte „czyste” zwycięstwo w pierwszej najważniejszej walce nowego sezonu ? I to jakim kosztem ? Niebiesko-włosej zawodniczki, która przy pierwszej lepszej okazji znowu strzeli focha i zagrozi odejściem z federacji jeśli kreatywni się jej nie podporządkują. I federacja chce bazować na kimś takim, a nie na osobach sprawdzonych ?
Moje gratulacje. Może dlatego w przeszłości WAW, WPW, ASW, doh, loh nie były w stanie bez przerwy przetrwać przynajmniej tych dwóch lat.

Jestem wizytówką RPW, najlepszym tym co tę federcję się przytrafiło i przede wszystkim jestem waszą najważniejszą mistrzyniom i z tego tytułu należy Mnie się zasłużony szacunek. Eliminuję osoby niegodne nazywając się rebellionistkami, weryfikuję stare gwiazdy udowadniając im, że znacznie odbiegają od wymaganego poziomu, pokonuję ulubienice i podopieczne Creative Team’u udowadniając, że lepiej stawiać na sprawdzone nazwisko a nie ryzykować jakimiś popierdółkami. 
Jestem nową mistrzynią świata RPW i to federacja pracuje dla Mnie, nie Ja dla niej i powinna zapewnić zarówno Mi jak i innym odpowiednie warunki bazując na uczciwości, sprawiedliwości i szacunku do innych.
No nie może być kurwa tak, że poległe osoby z ostatniego turnieju walczą na PPV… w walce o mistrzostwo Expert’s ? Tą jedną decyzją RPW zaniżyło prestiż tego tytułu, które przez długi czas dumnie dzierżyła Fallen Angel.
Naprawdę chcemy nagradzać przegrywów, bo nie mogą znieść tego, że są w cieniu Elisabeth Queen ? To może każdemu dajmy pas by nikt nie czuł się pominięty bądź urażony .
Brawo kreatywni. Zajebisty booking…

Zi najgorsze jest to, że gala została już wyemitowana. Co mieliśmy ujrzeć – ujrzeliśmy.
Nikt już nie cofnie czasu i nie zabookuje końcówkę Mojej walki z Alexą tak jak faktycznie powinna wyglądać i co najgorsze – nie jesteście w stanie tego w jakikolwiek sposób zrekompensować.
To, że daliście Mi rewanż ze (TFU) scarlett po Criminal Town, który wygrałam nie zamazuje tamtej niesłusznej porażki z Last Woman Standing matchu.
Tej plamy po Unbothered też nie jesteście w stanie zmyć i teraz Ja musze za was posprzątać i udowodnić, że ten tytuł, który spoczywa w Moich dłoniach wygrałam uczciwie i bez niczyjej pomocy. Wiem, że Alexa ma wygłosić swoje oburzenie, że nie przegrała uczciwie, ale spójrzmy prawdzie w oczy Alexo. To CT dało fanom możliowść wybrania stypulacji w której ktoś mógł zainterweniować i fani tak wybrali. Nie możesz mieć teraz pretensji ani do Mnie, ani do (tfu) scralett, ani do fanów. Tylko i wyłącznie do Creative Team’u.
To oni przyczynili się do tego, że przegrałaś w taki sposób i to oni są odpowiedzialni za to, że Moja wygrana straciła na wiarygodności. I smutne jest to, że ta kurwa jest potencjalnym pretendentem do Mojego mistrzostwa i już gdzieś tam w głowach kreatywnych jest walka jej walka z Moim udziałem o pas… ale kto powiedział, że do tego czasu zostanę mistrzyniom ?
Może Sienna zdecyduję się na walkę ze Mną o pas na najbliższym PPV, a Ja ułatwię jej jego zdobycie… może nie będę aż tak angażowała się w proma… a może w konfrontacji z nią w ogóle żadnego nie wstawię tym samym rujnując CT plany na najbliższe gale…
Czemu nie miałabym tak zrobić po tym co po raz kolejny niesłusznie Mi zrobili ?

Tak jak mówiłam to Ja tu jestem szefem, to Ja tu jestem Queen of Queen’s, to Ja tu jestem RPW World Champion’em i to federacja powinna podporządkować się pode Mnie.
Koniec z dawaniem szans za frajer, koniec z byciem pretendentem tylko dlatego, że zaatakowałaś obecną mistrzynię, koniec za wpychanie się w kolejkę do tytułu mistrzowskiego. Obecnie Alexa i (TFU) scareltt są na końcu kolejki i jeśli chcą dostąpić zaszczytu walki z The Truth Giver musza ją sobie wypracować pokonując każdą zawodniczkę przed nimi jedna po drugiej.
Zasłużcie na walkę ze Mną, a ją dostaniecie. I tak każda kolejna skończy jak każda następna, a gdy już pokonam wszystkie federacja będzie mogła zakończyć swoją działalność nie mając możliwości dawania Mi nowych rywalek nawet jeśli będą to zawodniczki, które wyszły z jednej pochwy jak np. Stefani Novak/Ciri/Gisele O’Dare, (tfu) scarlett/valentina, Nadya Black/Amanda Keith czy Alexa Archer/Arya Sapphire. Wtedy gra dobiegnie końca.
Ciemne chmury zawisły nad federacją, które Creative Team sam jej przysporzyła i po raz kolejny muszę za was odwalić brudną robotę, ale taka już cena bycie najlepszą kobietą w tym biznesie.
 
You did it. Again... [CD] 40518410
Powrót do góry Go down
Scarlett

Scarlett


You did it. Again... [CD] Untitlededf Posts : 65
Likes : 25
Age : 30
Location : Jacksonville, Florida

You did it. Again... [CD] Empty
PisanieTemat: Re: You did it. Again... [CD]   You did it. Again... [CD] EmptyCzw Gru 07, 2023 10:51 pm

Obudź się z tego snu kochanie i przemyśl gdzie jesteś. Zacznij odłączać real od fikcji.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


You did it. Again... [CD] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

You did it. Again... [CD] Empty
PisanieTemat: Re: You did it. Again... [CD]   You did it. Again... [CD] EmptyCzw Gru 07, 2023 11:13 pm

Odetnij pępowinę od CT bo od 2015 ani razu uczciwie żadnego mistrzostwa nie wygrałaś
Powrót do góry Go down
Amanda Keith

Amanda Keith


You did it. Again... [CD] Untitlededf Posts : 85
Likes : 45
Age : 27
Location : Pennsylvania

You did it. Again... [CD] Empty
PisanieTemat: Re: You did it. Again... [CD]   You did it. Again... [CD] EmptyPią Gru 08, 2023 2:32 pm

Elisabeth Queen napisał:
Odetnij pępowinę od CT bo od 2015 ani razu uczciwie żadnego mistrzostwa nie wygrałaś
Oh shit girl 🫣
Powrót do góry Go down
Sponsored content





You did it. Again... [CD] Empty
PisanieTemat: Re: You did it. Again... [CD]   You did it. Again... [CD] Empty

Powrót do góry Go down
 
You did it. Again... [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: