RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 All I Wont For Christmas Is.....?

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


All I Wont For Christmas Is.....? Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

All I Wont For Christmas Is.....? Empty
PisanieTemat: All I Wont For Christmas Is.....?   All I Wont For Christmas Is.....? EmptySro Lis 20, 2019 3:59 pm


"Twinkle, twinkle, little star,
How I wonder what you are.
Up above the world so high,
Like a diamond in the sky."






All i want For Christmas Is Fallen Angel you.

♤♤♤♤♤

Czekałam na Ciebie, wiedziałam że wrócisz. Jednak wróciłaś tylko po to bym Cie zniszczyła. Zakopie twoją koronę głęboko w ziemi, a ty przepadniesz razem z nią.


*Jesteśmy w salonie gdzie pali się w kominku. Świąteczno bogate dekoracje stroją pokój, przy srebrno święcącym fotelu stoi choinka ubrana w diamenty ziamiast bombek. Na samym dole zielonego drzewka leży World Rebelions Championship. Chwile później na fotelu zasiada Fabulous.*

Kocham świątęczną aurę, jest wyjątkowa. I na sam początek sprawiłam sobie prezent jakim jest mistrzostwo. Taki tam drobiazg na początek, rozumiecie. Jednak ten drobiazg daje mi mój wymarzony prezent, na który naprawde długo czekałam. Mam na myśli Ciebie Fallen Angel, mój aniołku. To mój wymarzony prezent, żeby Cię zniszczyć głupia suko. I dałam go sobie sama, jeśli chce moge być nawet jebanym mikołajem. Wszystko co pragne do mnie przychodzi, jestem diamentem który was oślepia i jednocześnie przyciąga. Wszystkie suki w Rebelion pokłońcie się waszej nowej mistrzyni i zejdzcie mi z drogi, a może was oszczędze.

Mówiąc że siedziałam na laurach pokazujesz Fallen tylko to że twoja inteligencja została taka sama. Pusta nadmuchana sztucznie lala, która jedynie umie co pokazać to cycki. Ja niezwykle ciężko pracowałam żeby odzyskać swoją pozycje, kiedy ty nie robiłaś kompletnie nic... Gdzie byłaś, co? Chodziłaś na solarium by pięknie wyglądać na cmentarzu u Errona czy może znów bawiłaś się uczuciami Death Crushera, po chwili rzucając go jak zabawke? A może musiałaś nadmuchać swoje balony? Jesteś nic nie wartym przykładem człowieka, pomagałam Ci jak idiotka żebyś pobiła rekord trzymania tytułu w MoW, olewałam swoją karierę dla Ciebie. Zawsze byłam u twego boku, a ty? Jak zwykła szmata sprzedałaś się za tytuł. Taka jesteś Fallen, tania i nic nie warta. Już nawet Ciri nie była tak beznadziejna jak ty. Mówisz że FabulousAngel były dla Ciebie porażką, serio? A ja myślałam że to była jedna wielka moja porażka, a twój blask. Później dokładnie zaczełaś upadać, teraz wróciłaś i chcesz obrażać mnie? Przysięgam Ci Aniołku, zostane nawet Diabłem żeby Cię pokonać. Obiecuje wszystkim że zdobycie tytułu to tylko początek, teraz nastaje nowa era mojego panowania. Które zapamiętacie na długo i zmienie historie wyrywając powoli i boleśnie twoje skrzydełka Fallen, po czym je upieke i dam do zjedzenia twoim faną.

Sprawie żebyś poczas Adwentu odpokutowała wszystkie winy. Każda królowa musi kiedyś stracić korone, wskazówka zegara pokazuje że i twój czas dochodzi końca.

To będzie dla was czas okrutny, a święta będą przeklęte bo mikołajem w tym roku będe ja.



All I Wont For Christmas Is.....? Picsar22
Powrót do góry Go down
 
All I Wont For Christmas Is.....?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Merry Christmas Everybody
» Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: