RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rebekah - Lady of hell

Go down 
AutorWiadomość
Nadya Black

Nadya Black


Rebekah - Lady of hell Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

Rebekah - Lady of hell Empty
PisanieTemat: Rebekah - Lady of hell   Rebekah - Lady of hell EmptyPią Sie 23, 2019 1:32 am

19.08. 2019
Jesteśmy w Buenos Aires, na cmentarzu. Rebekah siada przy grobie swojego świętej pamięci brata.
Nagle Bekha pada na kolana przed grobem,a w tle zaczyna grać muzyka
.



Brakuje mi Cię. Odkąd zniknąłeś, odkąd Cię zabrakło nie jestem tą samą osobą. Matt nie wiem co się ze mną stało. Nie wiem kim jestem, kim chciałabym być i kim będę.
Cholera, wszystko się spieorzyło. Cały mój świat runął,bo Ciebie zabrakło, byłeś wszystkim co miałam. Kocham Cię Matteo, ponad wszystko.

Bekha odpala znicze jeszcze trochę popłakując, ale nie trwa to długo, bo nagle słyszy jakby połamaną gałąź.

Bekah: Kto to? Kto tam jest?
Redaktor:Przepraszam, naprawdę.. Nie chciałem przeszkadzać. Zobaczyłem, że płaczesz i pomyślałem...
Bekha:Że co? Będzie świetny materiał do gazet, czy do czego Ty tam to potrzebujesz! Gratuluję, brawo... Czy nawet w takiej sytuacji nie można mie" cholerne prywatności?
Redektor: Przepraszam, Ja tylko byłem zainteresowany tym, że rozmawiasz z grobem..
Bekah:Super! Mam to głęboko. A teraz spadaj stąd wścibski idioto, bo jak nie to zaraz twoja rodzina będzie Cię tu odwiedzać.


The Devil Spawn całuję jeszcze tylko grób brata i rusza w drogę do domu.
21.08.2019
Rebekah idzie do ogrodu, po ciężkiej nocy... Zrywa róża, którą sprayem przemalowywuje na czarno i siada na huśtawce

Z każdym dniem, który mija mogę poczuć jak jestem zła. Nawet jeśli słońce wschodzi, to we Mnie wszystko jest szare. Koniec ze spojrzeniami dobroci, bo w moich uczuciowy h oczach jest tylko ciemność. To jest jak rzucony urok, którego nie można złamać. Jestem nadzwyczajna, dziwna, inna, ale to i tak Ja będę śmiać się na końcu tej historii.
1..2 i 3, tyle przeciwniczek stanie na drodze ku mojemu zwycięstwu, będą rzucać kamienie pod nogi, kiedy tylko się odwróce, ale nie boję się was, bo nie ma kogo..
Fabulous? Nie.
Sisi Diaz? Nie.
Kelly Smith? Proszę was.. Nie!

Hells Favourite Harlot, obrywa płatek z róży, rozkład rękę tylko po to, aby wiatr mógł go porwać.

Fabulous.. Nasza stara dobra "boska" kobieta federacji. Wszędzie wpieprzasz mi się w drogę, głupia szmato.
Por Favor, co aktualnie pokazujesz swoim bytem? Jesteś niczym Fab. Wielka niszczycielka, pozbawiająca ludzi odejścia z ringu, zrezygnowania z tego wszystkiego... Zostało w Tobie cokolwiek z tego co było kiedyś? Czy jesteś po prostu gównem próbującym o sobie przypomnieć? Po co Ja pytam, przecież to oczywiste, że tak. Dostałam kolejną szmate, którą trzeba wypolerować mój teren.
Dotarło, że nie masz co tutaj szukać, czy wytłumaczyć Ci to rozpierdala jąć twoją pustą główkę o barierki?

Bekah śmieje się, ale gwałtownie przestaje, delikatnie kołysząc się na huśtawce. Obrywa kolejny płatek róży, który rzuca pod nogi i zwyczajnie wdeptuje go w ziemię.

Widziałaś co stało się z tym płatkiem Kelly? Z resztą, to nie istotne, bo to stanie się z Tobą już we wtorek, kiedy będziesz błagać o to, abym zostawiła Cię w spokoju... Ale nie zrobię tego. Będę stała i patrzyła na Ciebie moimi oczami pełnymi pustki i wtedy wyobraże sobie jak płomienie pokrywają twoje ciało i... płoniesz.
Mamy nie wyrównane stare rachunki, ale tym razem zobaczysz, że to Ty jesteś zwykłym chwastem, którego trzeba usunąć, aby piękne rośliny mogły rosnąć i być coraz lepsze i silniejsze.

Rebekah obrywa kolejny płatek i posyła go w stronę zachmurzonego nieba.

I teraz najlepsze... Kobieta, która udaje własną śmierć. Sisi Diaz, kiedyś godna czegokolwiek przeciwniczka, psychiczne gierki wpływające na przeciwnika, ale co teraz Diaz? Nie masz swoich demonów, więc jak chcesz pokonać zło w czystej postaci?
Co jest złego w byciu złą, jeśli świat jest równie zły?
Kiedyś się Ciebie bałam, byłaś równie zła jak Ja, nie było światło cienia, tylko ciemność.., a co teraz? Pamiętaj Sisi, że reguły tej gry, dyktuje Ja. Jeśli będzie trzeba, doprowadze do księżyca zaćmienia, bo nie mam żadnych ograniczeń tylko niebo.

Piorun błyska na niebie, a Rebekah znika z huśtawki, na której leży jej róża.

23.08.2019

Lady of Devil, dostaje wiadomość o nowych informacjach w świecie ewrestlingu.
Nagłówek brzmi: "Rebekah, oszalała".

Co jest do cholerny?!
"Nadya Dominique Felicity Balsano Black, znana jako Rebekah oszalała. Rozmawia ze zmarłym bratem i zsyła groźby śmierci do ludzi. Kto jeszcze uważa, że nie powinna być ona na wolności?"
Pierdolony kutas! Szlag! Będzie kolejny w pieprzony grobie, tuż po Fabulous, Kelly i Sisi. Fuck!

Bekah siada przed lusterkiem w swojej ogromnej sypialni i zaczyna rozmawiać ze swoim odbiciem.

Zobacz. Spójrz na siebie, przestajesz tracić kontrolę. Jesteś wielka, każdy zaczyna się bać. Czas im wszystkim pokaza". Dasz radę, wygrasz walkę z nimi, a wygrasz też że sobą. Sisi, Fabulous, Kelly, to tylko pionki, dzięki którym udowodnisz, że to Ty jesteś najlepsza. Nadyo Balsano Black, czas ich rozpieprzyć, raz na zawsze i udowodnić swoją hierarchię.


Rebekah - Lady of hell Picsar10
Powrót do góry Go down
 
Rebekah - Lady of hell
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Uno, due, tre... Get ready for Lady in Red [CD]
» Au Revoir REBEKAH
» Rebekah - Nowy początek, starego porządku
» Rebekah appreciation thread! Congratulations to our new REVOLT Champion!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: