RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Królowa jest tylko jedna MP2

Go down 
AutorWiadomość
Audrey Foster

Audrey Foster


Królowa jest tylko jedna MP2 Untitlededf Posts : 39
Likes : 47
Age : 30

Królowa jest tylko jedna MP2 Empty
PisanieTemat: Królowa jest tylko jedna MP2   Królowa jest tylko jedna MP2 EmptyPon Maj 04, 2020 9:56 pm

Nie sądziłam, że kiedykolwiek ktoś tam mocno wytrąci mnie z równowagi. Ogólnie jestem osobą bardzo spokojną i wyważoną. Zważam na swoje słowa oraz mowę ciała. Słynę z szacunku do fanów i rywali. Cenię ich oddanie i pasję, jakie przelewają na wrestlingowy biznes. Tym razem nie mam zamiaru się kontrolować, ponieważ niejaka Elisabeth Queen powiedziała o przysłowiowe słowo za dużo. Zamierzam odpłacić tej tępej blondynie pięknym za nadobne. Mam nadzieję, że moje słowa dotrą do niej i poprzestawiają popsute trybiki w jej pustej głowie. Inaczej będę musiała jej tak przydzwonić, że wyląduje w szpitalu i tam podczas długich godzin rekonwalescencji będzie mogła sobie przemyśleć swoje zachowanie. 

Rozumiem, że nie szanujesz Revolt. To naturalne, że obawiasz się i gardzisz galą, która skutecznie przeciąga widzów na swoją stronę. Też byłabym wściekła, gdyby coraz mniej osób chciało podziwiać moją pracę oraz zaangażowanie innych osób. W przeciwieństwie do ciebie ja zaczęłabym jeszcze mocniej starać się i rozwijać, aby swoimi umiejętnościami ponownie zaskarbić sobie serca wszystkich tych, którzy dotąd nas cenili. Ty jednak jesteś na to zbyt leniwa. Wolisz wydać pieniądze na kolejne operacje plastyczne, niż spiąć tyłek i zabrać się do ciężkiej pracy. W końcu prościej jest sobie powiększyć cycki niż wylać hektolitry potu na siłowni czy w sali gimnastycznej. Jesteś tak ograniczona w swym myśleniu, że już dawno zatraciłaś się w zabiegach plastycznych. Zapewne powiedzenie „co za dużo to nie zdrowo” jest ci obce co? Doprowadziłaś się na własne życzenie do takiego stanu, że osoby przybywające w twoim otoczeniu dostają mdłości, a biedni fani obserwujący cię na portalach społecznościowych przezywają cię kobiecym glonojadem. Rzeczywiście twoje usta są tak duże, że spokojnie mogłabyś myć nimi szyby. W sumie to domyśliłam się, jak otrzymałaś tytuł kapitania. Wary obciągary w końcu znalazły funkcję w rzeczywistości? 

Wiesz co tak naprawdę różni Revolt od Rebellion? Kiedy nadarzy się ponowna okazja do skopania wam zapyziałych dupsk zawsze się w stu procentach zjednoczymy. Wy nigdy nie będziecie wstanie dojść do porozumienia. Twoja drużyna jest tak samo pusta, jak i ty Elisabeth. Każdy o tym wie, że kapitan jest mózgiem ekipy, jej przewodnikiem. Patrząc na ciebie stwierdzam, że za długo nie wytrzymacie i jedna za drugą zostaniecie wyeliminowane. Widok tryumfującego Revolt nigdy nie zniknie ci sprzed oczu. Obiecuję ci to. Zrobię wszystko, aby cię pokonać. Poświecę swoje zdrowie. Choćby to miała być ostatnia rzecz, jaką dokonam w tej federacji. Powiem to raz jeszcze. My, niebieska, szlachetna krew tej organizacji zrobimy wszystko, aby pozbyć się was raz na zawsze. Poprowadzę utalentowane zawodniczki przez ten ciężki bój. Będę dla nich wsparciem. Tak się zachowuje Lider blondynko. A i zapamiętaj! Królowa jest tylko jedna suko!


Królowa jest tylko jedna MP2 Tenor
[W tym momencie Audrey Foster oblizuje mikrofon i rusza pewnym krokiem na zaplecze.] 


* Dodałem do gimmicku elementy nawiązujące do czasów Cene  The Dr. of Thuganomics
Powrót do góry Go down
 
Królowa jest tylko jedna MP2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zróbcie miejsce - Revolt, Królowa Nachodzi! (CD)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: