RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?

Go down 
+3
Olivia Moore
Stefani Stoudemire
Elisabeth Queen
7 posters
AutorWiadomość
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Empty
PisanieTemat: Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?   Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? EmptyPon Lip 27, 2020 11:45 am

Mogą być również proma z innych federacji w których braliście udział

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Empty
PisanieTemat: Re: Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?   Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? EmptyPon Lip 27, 2020 11:48 am

Myślę, że z okresu Tribe of Legends przeciwko SiSi Diaz. Albo i z Criminal Town.
Powrót do góry Go down
Olivia Moore

Olivia Moore


Posts : 11
Likes : 23
Age : 29
Location : Huntsville, Alabama, United States

Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Empty
PisanieTemat: Re: Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?   Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? EmptyPon Lip 27, 2020 12:20 pm

Jestem tu świeżynką, ale wydaje mi się, że CD dość dobrze mi wyszło i jestem z niego, że tak powiem dumna.


Tak poza tym jestem zadowolona z roli Sphinxa z Facebookowej fedki, tam mówili mi, że pisze całkiem dobrze ale szczerze jak patrzę na wasze wszystkie proma to aż się boję :sweat_smile:

Gisele O'Dare said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Gisele O'Dare

Gisele O'Dare


Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Untitlededf Posts : 54
Likes : 36
Age : 27
Location : Denver, Colorado

Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Empty
PisanieTemat: Re: Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?   Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? EmptyPon Lip 27, 2020 12:23 pm

Olivia Moore napisał:
Jestem tu świeżynką, ale wydaje mi się, że CD dość dobrze mi wyszło i jestem z niego, że tak powiem dumna.


Tak poza tym jestem zadowolona z roli Sphinxa z Facebookowej fedki, tam mówili mi, że pisze całkiem dobrze ale szczerze jak patrzę na wasze wszystkie proma to aż się boję :sweat_smile:

Dasz radę!! Twoje pierwsze promo było naprawdę dobre, więc będzie tylko lepiej!

A jeśli chodzi o mnie, to promo z okresu przeciwko Rachel i Abigail

Olivia Moore said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Empty
PisanieTemat: Re: Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?   Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? EmptySob Sie 01, 2020 1:48 pm

Z prom przed Ultimate X Matchem o Expert's Title i z tych przed Grand Sacrifice
Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Empty
PisanieTemat: Re: Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?   Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? EmptySob Sie 01, 2020 10:10 pm

Promo powrotne. 
Większość prom Tanką. Smile 
Powrót do góry Go down
Audrey Foster

Audrey Foster


Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Untitlededf Posts : 39
Likes : 47
Age : 30

Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Empty
PisanieTemat: Re: Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?   Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? EmptySob Sie 01, 2020 11:57 pm

Osobiście dwa proma.
Pierwsze z prom to przed Ultimate X Matchem o Expert's Title.
Drugie promo związane z walką o tytuł RWP przeciwko Lolita.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Empty
PisanieTemat: Re: Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?   Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ? Empty

Powrót do góry Go down
 
Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?
» Opowiedz historie swojego ringname’u
» Co Was najbardziej motywuje do pisania prom?
» Kto według Was obecnie zasługuje na title shot najbardziej?
» Niech żyje najbardziej pierdolnieta psychicznie osoba w dziejach❤️

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: