RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?

Go down 
+4
FuckerClub
Olivia Moore
Rob Bevis
Elisabeth Queen
8 posters
AutorWiadomość
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty
PisanieTemat: Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?    Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  EmptySro Lip 29, 2020 8:15 am

Może to być zdobyte mistrzostwo, wygrana walka z odwiecznym rywalem czy też występ w ulubionej federacji

Rob Bevis said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Rob Bevis

Rob Bevis


Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Untitlededf Posts : 35
Likes : 27

Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty
PisanieTemat: Re: Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?    Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  EmptySro Lip 29, 2020 8:24 am

Stworzenie RPW. 

I chyba najbardziej to jak *dead* Christie jest postrzegana przez innych.

Alexa Archer said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Olivia Moore

Olivia Moore


Posts : 11
Likes : 23
Age : 29
Location : Huntsville, Alabama, United States

Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty
PisanieTemat: Re: Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?    Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  EmptySro Lip 29, 2020 9:00 am

Tu póki co nie mam żadnych ale jestem dumna bo wraz z narzeczonym na Facebookowej fedce stworzyliśmy stajnię która zdominowała cały brand (byliśmy na SmackDown) 😅

Ricardo Montoya said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
FuckerClub

FuckerClub


Posts : 6
Likes : 5

Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty
PisanieTemat: Re: Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?    Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  EmptySro Lip 29, 2020 2:16 pm

Z czego zadowolony? 

Ktokolwiek dostaje ze mną walkę, to zaczyna się bardzo starać i ma zamiar mnie pokonać. 

Z tego, że część osób mnie zawsze pyta, czy mogę im w czymś pomoc, poprawić literówki... 

No i trochę tytułów Smile
Powrót do góry Go down
Ricardo Montoya

Ricardo Montoya


Posts : 11
Likes : 16
Age : 29

Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty
PisanieTemat: Re: Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?    Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  EmptySro Lip 29, 2020 2:19 pm

Jest kilka takich rzeczy ale wymienię te najciekawsze według mnie, wszystko z fedek na FB.

Alberto Del Rio - wygrałem walizkę MITB,
Totalna dominacja SD wraz ze swoją stajnia,

Na fedce gdzie tworzysz własnego zawodnika coś jak to tylko mniej profesjonalnie

Stworzenie stajni która wzbudziła wiele kontrowersji,
Najlepiej prowadzony feud (opinia wszystkich ludzi),
Debiut roku nominacja + wygrana

Olivia Moore said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty
PisanieTemat: Re: Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?    Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  EmptyPią Lip 31, 2020 9:15 am

Najważniejsze dla mnie było przerodzenie Miki w Robin, było to coś dla mnie naprawdę profesjonalnego. Od tej pory staram się nie zepsuć swojej postaci. Dla mnie ona po prostu ożyła

Drugą taką rzeczą jest zerwanie z wyglądem Becky Lynch, był to dla mnie bardzo ciężki wybór, bo po powrocie Robin wygląd Becky został zajęty. Muszę się podszlifować trochę w 'nowej skórze' Robin, ale myślę, że będziecie zadowoleni jak do tej pory, a może i bardziej? Zobaczymy.
Teraźniejsza Robin jest dla mnie wyzwaniem.

Trzecim osiągnięciem, a właściwie sukcesem jest dla mnie powrót do federek w tamtym roku. Od tej pory moje prywatne życie (dosłownie) i postaci dostało 'skilla' (?)
Jestem z siebie dumna, że nie zawahałam się ani na chwilę, gdy Paulina zaproponowała mi powrót. Bardzo zmienił się mój styl i przede wszystkim proma. 

Ostatnie osiągnięcie: Jestem dumna z tego, że byłam pierwszą mistrzynią Revolt, dzięki za danie mi szansy, to również był przewrot w mojej karierze federkowej. Również mistrzostwo EWS było dla mnie czymś fajnym, przeniosłam swoją postać i całe serce jakby do gry i dosyć długo ciężko mnie było zniszczyć.

Chyba tyle. Smile 
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty
PisanieTemat: Re: Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?    Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  EmptySob Sie 01, 2020 1:10 pm

Sam fakt, że dołączyłam do RPW i zostałam tu na dłużej i wkręciłam się w to konkretnie, jest nie lada sukcesem imo. Cieszę się, że dałam się namówić Robertowi, by dołączyć do tej przygody, która zdecydowanie jest czymś giga pozytywnym. 

Taki wystrzał postaci, o której na początku myślałam, że będzie chwilowa i szybko flopnie i o niej zapomną. Nie sądziłam, że moje proma mogą być postrzegane w tak dobry sposób, w jaki są.


Ultimate X Match i możliwość poprowadzenia na tak wczesnym etapie kariery walki na proma z Fallen Angel, którą do tej pory bardzo miło wspominam i chętnie powtórzę to w przyszłości! Przy okazji tak szybki title shot, umówmy się, to już coś. 

Pure Rebel Cup! Nie sądziłam, że będę w stanie pokonać Gazelę, za którą stoi ktoś z tak ogromnym skillem, płynnością przechodzenia pomiędzy postaciami i przede wszystkim DOŚWIADCZENIEM. Udało się i jakimś cudem wpadła mi statuetka. Po tak krótkim czasie od debiutu, uważam, że to spore osiągnięcie.

Pokonanie Scarlett. Niby zwykły match, ale jednak. Paulina trochę już w tym siedzi, więc spodziewałam się, że nawet gdybym wytoczyła najcięższą artylerię, nie wyszłabym zwycięsko z tego starcia. Byłam w ogromnym szoku, że jednak moja postać górowała. 


Zostanie pretendentką do RPW WHC! Nie spodziewałam się, że tak szybko ten tytuł może być na wyciągnięcie ręki. 


Ostatnio zmieniony przez Alexa Archer dnia Nie Sie 02, 2020 2:26 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty
PisanieTemat: Re: Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?    Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  EmptySob Sie 01, 2020 11:47 pm

Jestem zadowolona z całej kariery Fallen, z tego,że jest jedną z bardziej rozpoznawanych kobiet w e-fedkach. Mega się cieszę,że 5 lat temu zaczęłam moją przygodę z e-wrestlingiem w MoW. Momenty, które mega mnie wzruszyły to pierwsza wygrana MoW World Womens Championship na Summertime Party I, MoW Diva of the Year 2015, Three Stage of Hell Fallen vs Ciri, Tribe of Legends Match winner.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty
PisanieTemat: Re: Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?    Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?  Empty

Powrót do góry Go down
 
Z którego sukcesu w waszej dotychczasowej karierze jesteście najbardziej zadowoleni ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Z którego swojego proma jesteście najbardziej dumni/zadowoleni ?
» Co Was najbardziej motywuje do pisania prom?
» Kto według Was obecnie zasługuje na title shot najbardziej?
» Niech żyje najbardziej pierdolnieta psychicznie osoba w dziejach❤️

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: