RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?

Go down 
+3
Elisabeth Queen
Fallen Angel
Stefani Stoudemire
7 posters
AutorWiadomość
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Empty
PisanieTemat: Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?   Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? EmptyPią Gru 04, 2020 11:45 am

.
Powrót do góry Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Empty
PisanieTemat: Re: Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?   Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? EmptyPią Gru 04, 2020 1:49 pm

Postać Fallen była bardzo długo dopieszczana, w sumie dopiero teraz czuję, że jest „pełna”. Uwielbiam takie powerful kobiety, więc taka też musi być moja. Władcza, stawiająca wysokie cele.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Empty
PisanieTemat: Re: Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?   Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? EmptyPią Gru 04, 2020 5:19 pm

Jeżeli chodzi o bycie manipulatorką to na pewno Heather z Totalnej Porażki i Eric Cartman  z South Parka. Po części zainspirowała Mnie Kleopatra i Katarzyna Wielka.
Powrót do góry Go down
Kimberly Moriarty

Kimberly Moriarty


Posts : 33
Likes : 20
Age : 28
Location : Ontario, Kanada

Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Empty
PisanieTemat: Re: Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?   Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? EmptyPią Gru 04, 2020 6:36 pm

Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Db5b7e918456acd7ea01117d971cc63a
Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Empty
PisanieTemat: Re: Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?   Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? EmptyPią Gru 04, 2020 7:25 pm

U Tanki, nie mam pojęcia. Sama ona...
Natomiast najpierw Robin, to Dominika Queen i była łączona z moją osobą. 🤔 Trochę wzorowana na Becky Lynch, ale nie aż tak. 
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Empty
PisanieTemat: Re: Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?   Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? EmptySob Gru 05, 2020 3:44 pm

Trochę podstawowy gimmick AJ, ale jednak chęć z takiej bittersweet munchkin przejść do powerful bitch in charge... Powoli się udaje. 
Chciałam, żeby choć jedna z moich postaci była niejednostajna, mogła się zmieniać z biegiem kariery i wchodzić gładko w nowe nurty, mam nadzieję, że uda mi się pozostać kameleonem RPW Very Happy 


Jeśli chodzi o Dasha, chciałam by miał w sobie trochę z Punka, gimmicku Miza sprzed lat i trochę arogancji legend killera Ortona. Niestety Revolt mi to zaprzepaścił, a 3 postacie w jednym brandzie to za dużo, więc stał się NPC :< 


Vera:
Bad bitch, której wszystko wolno i wypada. Trochę taka inspiracja mafijnymi tematami, trochę Fallon Carrington. Nie chcę za dużej elastyczności postaci. Nawet jeśli miałaby przejść face turn, nadal pozostałaby w tej arrogant bitch formie. 
Powrót do góry Go down
Nila Smilove

Nila Smilove


Posts : 12
Likes : 8

Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Empty
PisanieTemat: Re: Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?   Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? EmptyNie Gru 06, 2020 1:44 am

Sadio Mane - Wielki piłkarz, który pozostał zwykłym chłopakiem z wioski, kopiącym piłkę z czystej pasji, niczym młodzi chłopcy, którzy wychodzą na boisko z marzeniami, aby być jak ich idole. Człowiek, który zawsze pamięta skąd pochodzi i jest z tego dumny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Empty
PisanieTemat: Re: Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?   Co było inspiracją dla Twojego gimmicku? Empty

Powrót do góry Go down
 
Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: