RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? Empty
PisanieTemat: W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego?   W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? EmptyNie Lis 05, 2023 12:09 am

Jeśli chodzi o mnie - u mnie jest to uniwersalne. Potrafię wcielić się w postać heela, który na pewno sprawia mi pełno frajdy i mogę zrzucić z siebie wszystkie żale oraz obelgi w stronę rywala. Czuje, że można być dosyć uniwersalnym i wszystko tak naprawdę co zrobisz będzie dobre.

Jeśli chodzi o bycie face - jest to dosyć trudna sztuka. Moja pierwsza postać była wiecznym facem/tweenerem. Mam super wspomnienia tego, ponieważ moje proma były emocjonujące i motywujące. Nie rozumiem dlaczego też jest aż taki hype na bycie heelem, odmian faceów jest naprawdę wiele.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? Empty
PisanieTemat: Re: W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego?   W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? EmptyNie Lis 05, 2023 1:06 am

Jeżeli chodzi o postać Elisabeth to chyba najlepiej pasuje tu tweener. 
Mogę w promach jeździć zarówno po face'ach jak i po heel'ach.
Zmienia się tylko forma przekazu i to czy stosuje bardziej łagodne lub ostrzejsze słownictwo w stosunku do rywalki.
Powrót do góry Go down
Tarja Valentine

Tarja Valentine


W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? Untitlededf Posts : 21
Likes : 11
Age : 27
Location : ON FUCKING TOP

W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? Empty
PisanieTemat: Re: W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego?   W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? EmptyNie Lis 05, 2023 1:42 am

Jako psycholka czuje się zajebiście. To jest gimmick, który najbardziej uwielbiam dzięki zainteresowaniom IRL i imo potrafię się w to wczuć dobrze. Mieszanie w głowach, demony duchy i rozkurw mózgownicy total polecam 10/10. Rosemary kozacka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? Empty
PisanieTemat: Re: W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego?   W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego? Empty

Powrót do góry Go down
 
W jakim gimmicku lepiej się czujesz i dlaczego?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co było inspiracją dla Twojego gimmicku?
» W jakim innym wyglądzie sam/a byś się jeszcze odnalazł/a?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: