RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dear Liv - MP

Go down 
AutorWiadomość
Arizona Milton

Arizona Milton


Dear Liv - MP Untitlededf Posts : 2
Likes : 3
Age : 20
Location : Las Vegas, Nevada

Dear Liv - MP Empty
PisanieTemat: Dear Liv - MP   Dear Liv - MP EmptySob Gru 05, 2020 9:57 pm

Kamera skierowana jest na mały notes, jego strony aż po brzegi zapełnione są drobnym pismem, czerwony i czarny tusz nawzajem przebijają się przez siebie tworząc niemożliwy do odczytania bałagan.
Po chwili kobieca dłoń przewraca delikatnie kartkę. Kolejna strona również jest już zapisana, jednak tym razem słowa są staranne i wyraźne. Oczom widzów ukazuje się lista utworzona z imion członkiń rosteru, bez żadnego nagłówka czy wyjaśnień po bokach. Po chwili ta sama dłoń chwyta za czerwony długopis i skreśla pierwsze imię z listy.
“jedna z głowy.” rozbrzmiewa głos wyraźnie zadowolonej z siebie Jade.”zobaczmy kogo tu mamy.. Liv.. Liv Prey.. widzisz Liv… nie mam-” jej wypowiedź przerywa pukanie do drzwi.
Kamera przenosi się na idącą w ich kierunku West, która delikatnie uchyla je zasłaniając całą sobą cokolwiek znajduje się po drugiej stronie. Zza drzwi słychać szmery i czyiś bardzo niewyraźny głos. Po dłuższej chwili Jade zatrzaskuje drzwi z lekkim uśmiechem wraca na swoje miejsce.
Zwinnym ruchem zamyka dziennik i przenosi swój wzrok na lustro przed sobą. Poprawia swój makijaż i włosy, wyraźnie nad czymś rozmyśla. Jej twarz na chwilę zmienia wyraz, teraz jest skupiona, lekko zaniepokojona. Podpiera się na łokciach ich bez mrugnięcia wpatruje we własne odbicie. Gdzieś w głębi jej umysłu jest.. coś… idea, która nie daje jej spokoju. Odpycha się od śnieżno białego blatu i obraca na krześle. W roku pokoju znajduje się jej gear. Jest piękny, perfekcyjnie wykonany, bez żadnej skazy, tak jak Jade. Jej myśli wracają do nadchodzącej walki.
“Liv.. pięć minut temu nie miałam zielonego pojęcia kim jesteś i jeśli mam być szczera dalej nie wiem.. wróć.. wiem ale nie rozumiem… ale chyba nie po to tu jestem, bo widzisz… lubię załatwiać sprawy szybko i boleśnie. Jestem mądra, więc wiem że ci którzy dużo gadają - mało robią. Choć mam nadzieję, że w ringu jesteś tak kreatywna jak w swoich wypowiedziach. W końcu nie ma nic piękniejszego niż wygrana nad kimś kto tak bardzo się stara  i tak dużo wie. 
Nawiązując do tego co mówiłaś - chętnie zostanę sędzią jeszcze raz, mogę nawet zrobić to teraz. Bo wyrok jest jasny - gdy staniemy twarzą w twarz, spędzimy parę chwil w tym samym ringu, zmierzymy się wzrokiem - werdykt będzie jeden.

Your winner - Jade West.”
Powrót do góry Go down
 
Dear Liv - MP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dear Mel...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: