RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #CrystalBrooks #BackstagePromo

Go down 
AutorWiadomość
CrystalBrooks

CrystalBrooks


#CrystalBrooks #BackstagePromo Untitlededf Posts : 3
Likes : 1

#CrystalBrooks #BackstagePromo Empty
PisanieTemat: #CrystalBrooks #BackstagePromo   #CrystalBrooks #BackstagePromo EmptyCzw Paź 12, 2023 10:00 pm

*Kamera ukazuje nam urywki Backstage'u, który jest pusty, nagle w tle słychać stukot obcasów, aż tu nagle kamera wskazuje na całkiem zgrabne i umięśnione nogi, następnie kamera pnie się w górę i naszym oczom ukazuje się najnowszy nabytek RPW, czyli Crystal Brooks, która jest ubrana w czarne szpilki, czarne legginsy i czarny top z charakterystycznym wzorem diamentu, podchodzi do kamery i zaczyna mówić* 

CB: Witam was mili państwo zapewne wy mnie nie zbacie więc pozwólcie że wam się przedstawię, jestem Crystal Brooks, jedni na mnie mawiają The Diamond Lady, drudzy The Australian Miracle, a wy możecie na mnie mówić i tak i tak, przybyłam do tej federacji by pokazać innym, że jestem najlepiej zapowiadającą się Australijską wrestlerką jaka stąpała po tej ziemi, z racji iż jestem młoda bo zaledwie 22 lata, to pokażę wam Australijską siłę 

*Nagle przemowę Crystal przerywa nadejście tajemniczej dziewczyny, która odziana jest w bardzo kolorowy strój* 

CB: O, mój, BOŻE!!!!!!, Nichelle Colwill, co ty tu robisz 

*Crystal tuli się do Nichelle* 

NC: Wiesz droga Crystal postanowiłam też pójść w twoje ślady i też oficjalnie zostałam wrestlerką 

CB: Wow, tu mnie zaskoczyłaś kochana, jeśli się okaże że ciebie też RPW podpisało to ja chyba padnę ze szczęścia 

NC: No niestety na moje nieszczęście nie podpisali mnie, a szkoda, ale za to mnie podpisała inna federacja, niejakie NCPW 

CB: A coś słyszałam o tej federacji, ponoć to jest amatorska federacja ale jak na start to wydaje się być niezła 

NC: No dokładnie, za kilka godzin mam walkę więc trzym za mnie kciuki Crystal 

CB: Spokojnie, będę trzymała z całej siły, a teraz leć bo się spóźnisz na trening 

NC: No dobra, to do następnego 

*Nichelle tuli się do Crystal i skocznym krokiem rusza w stronę wyjścia, a Crystal wraca do przemówienia* 

CB: Na najbliższej gali będę walczyła z niejaką Max Mayers, która podobnie jak ja będzie debiutować w federacji, nie wiem jaka ona jest ale myślę że damy świetne show, także to by było ma tyle, do zobaczenia niebawem, cześć 

*Crystal odchodzi w stronę wyjścia*#CrystalBrooks #BackstagePromo Tessa-10
Powrót do góry Go down
 
#CrystalBrooks #BackstagePromo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #CrystalBrooks #MatchPromo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: