RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyNie Lis 05, 2023 9:57 pm

YOU’VE GOT TO BE KIDDING ME STEFANI !!!
Czy ciebie już do reszty pokuriwło ?
Nie dość, że weszłaś w posiadanie obrączki to jeszcze na dodatek weszłaś w buty swojej poprzedniczki ? Jak można być tak niekompetentną osobą na tak ważnym stanowisku ?

Naprawdę poprzednie decyzje Nicole niczego cię nie nauczyły ?
Czego nas uczy życie ? Uczyć się na błędach i wyciągać z nich wnioski, by w przyszłości znów ich nie popełniać. Niezależnie od tego czy popełniasz je ty czy inna osoba.

Jak mogłaś ustawić stypiulację Mojej walki z Crystal na 2 our 3 Falls match ?
Dziewczyna dopiero co uczy się pływać, załapała teorię, a ty oblewasz ją świeżą krwią i wrzucasz do basenu z krwiożerczym rekinem.
Jak długo myślałaś nad tą decyzją by wcielić ją w życie ? Krócej niż trwało twoje panowanie z mistrzostwem świata RPW ?

Masz prawo nie pamiętać więc pozwól, że ci przypomnę co się stało z dwoma poprzednimi debiutantkami, które walczyły ze Mną, gdy stawką była walka o pas mistrzowski.

Reckless Choice 2020 – Elisabeth Queen vs Sage Ryan
Walka zakończona Moim zwycięstwem przez submission.
Gdzie jest teraz Sage ? Nie ma jej.

Under Siege 2020 – Elisabeth Queen vs Susan Summers
Walka zakończona Moim zwycięstwem po akcji Sweet Dreams (G.T.S.).
Gdzie jest teraz Susan ? Nie ma jej.

Do trzech razy sztuka ? Nie tym razem.
To nie Mi szkodzi stypulacja naszego starcia, ale Mojej rywalce tym bardziej, że scenariusz tej walki jest dość prosty. Najpierw zgraniam pierwszy pin po kombinacji ruchów Jevelin of Queen (Spear) i Sweet Dreams (G.T.S.), 1… 2… 3… Następnie szybkie Bow Downto your Majestry (Natural Selection), Kiss of Death (Punt Kick) i na sam koniec Gates to Glory (Bridgin Figure 4 Leg Lock), szybki tap w matę i koniec. 2-0, Elisabeth melduje się w finale.

Tak jak mówiłam, scenariusz prosty i bardzo łatwy do zrealizowania, tym bardziej, że rywalka nie jest jakoś super wymagająca.
Kochana Cristal, Australia czyli kraj z którego pochodzisz mógł pochwalić się nadłuższym lockdownem na świecie i wielka szkoda, że został zniesiony bo dzięki temu dalej byś tam siedziała walcząc w podrzędnych federacjach, albo stratowała w podwórkowych zawodach kulturystycznych. Ale nie. Jak tylko otworzono bramki musiałaś opuścić ojczyznę i zawitać do US by stać się częścią Mojej federacji, by zaspokoić swoje ambicje i marzenia o staniu się wielką gwiazdą rozrywki sportowej na skalę światową. I TO jest twoim największym błędem, a nie przyjaźń z szkolnymi liderkami  w szkole średniej.
To o czym marzysz i do czego dąrzysz koliduje niestety z Moimi planami na zostranie mistrzynią świata RPW.
Wiem, że w życiu nie miałaś łatwo. Utrata rodziców, życie pod jednym dachem z opiekunką, która tobą gardziła, fałszywe środowisko udające przyjaciół wyśmiewające cię za twoimi plecami.
Uwierz Mi jednak, że to czego doświadczysz 19 listopada w Londynie będzie znacznie gorsze i bolesne niż twoje młodzieńcze lata. I to tylko i wyłącznie twoja wina, bo po raz kolejny zaufałaś nieodpowiednim ludziom. Sefani ogłaszając 2 our 3 Falls match wyrządziła większą szkodę nie Mi, ale tobie, gdyż będę mogła wyrządzić ci krzywdę nie raz, a dwa razy jeżeli nie odpuścisz. Myślisz, że ktoś z takim CV jak ty jest gotowy na bycie głównym mistrzem ?
Jeżeli podczas naszego pierwszego spotkania nie byłaś opowiednio gotowa na Big Boota z Mojej strony to tym bardziej nie będziesz gotowa na dzierżenie mistrzostwa świata.
Jak chcesz możesz we dwójkę ze swoją najlepszą przyjaciółką Nichelle Colwill wystartować. Matematyka mówi, że minus i minus dają plu…, a nie… to nie to działanie matematyczne.
Jak dodasz minus z minusem otrzymasz wynik minus dwa.
Serio, Ja wam nie rzyczę najgorszego. Po tej walce mam nadziję, że będziesz aktywną zawodniczką, bo jeśli RPW ma trzetrwać dłużej potrzebuje aktywnych zawodniczek, a nie takiego bezużytecznego ścierwa jak Sage Ryan, czy Susan Summers.
Wierzę, że nawet po tym wszystkim możemy zostać dobrymi znajomymi.
Musisz zrozumieć, że czasami to co dla ciebie dobre, nie jest dobre dla ogółu jak i to co dobre dla ogółu nie jest korzystne dla ciebie.
Znam ten biznes dłużej od ciebie i wiem z czym to się je.  Woem, że czasem trzeba ustąpić, by mogło z tego wyjść coś dobrego.
Przykład ? Proszę bardzo.
Na Gates to Glory w walce o pas RPW World Championship przegrałam z (tfu) celeste bevic.
Co było potem ?
Under Siege 2020, walka (tfu) celeste z Alexą Archer o ten sam pas w „I QUIT” matchu.
Efekt ? TOP 1 moment w historii kobiecego wrestlingu w którym to nasz niebieskowłosa mistzryni wypowiedziała „I QUIT” tracąc tym samym pas i odchodząc z federacji.

Sama widzisz jak to działa.
Masz jeszcze dwa tygodnie nad tym jak postąpisz w Londynie.
Czy zapiszesz się w historii RPW jako osoba, która pokonała Elisabeth, ale poległa w finale z Nadyą Black bądź Alexą Archer, a może jako osoba, która w przyszłości po nabraniu doświadczenia będzie dzierżyć to samo mistrzostwo tylko, że w o wiele lepszym stylu.

Trzeciej opcji nie ma. Wierzę, że nie będziesz jeszcze bardziej naiwna niż dotychczas i podejmiesz jedyną słuszną decyzję. Tyle…
I jeszcze ostatnie słowa do osób z UK, które będą świadkami następnej gali.
Hey UK, the Queen (Elisabeth) is dead
Long live the (Elisabeth) Queen…


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] E7uy5z10

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyPon Lis 06, 2023 2:59 pm

Nos vemos en la final Elżunia ;*
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyPon Lis 06, 2023 4:27 pm

Nadya Black napisał:
Nos vemos en la final Elżunia ;*

sólo tráelo
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyPon Lis 06, 2023 7:54 pm

🤫
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyPon Lis 06, 2023 11:17 pm

Nadya Black napisał:
🤫

Może lepiej weź się za promo jeśli chcesz zameldować się w finale
Powrót do góry Go down
Sienna Jay

Sienna Jay


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 30
Likes : 6

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyPon Lis 06, 2023 11:54 pm

Patrzenie w przeszłość nigdy nie wnioskuje rozwoju i nie pozwala Ci iść w przód Elisabeth Wink Nie żebym życzyła Ci źle, ale move on sister, we can have an interesing future from now Wink #SiennaBetter

Nadya Black said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyPon Lis 06, 2023 11:58 pm

Elisabeth Queen napisał:
Nadya Black napisał:
🤫

Może lepiej weź się za promo jeśli chcesz zameldować się w finale
Nie martw się o Mnie. 
Pamiętaj skarbie, milczenie jest złotem.

Sienna Jay said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Sienna Jay

Sienna Jay


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 30
Likes : 6

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyWto Lis 07, 2023 12:00 am

Nadya Black napisał:
Elisabeth Queen napisał:
Nadya Black napisał:
🤫

Może lepiej weź się za promo jeśli chcesz zameldować się w finale
Nie martw się o Mnie. 
Pamiętaj skarbie, milczenie jest złotem.

We should talk babe;) it is a #FuckElisabethDay

Nadya Black said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyWto Lis 07, 2023 1:27 am

Sienna Jay napisał:
Nadya Black napisał:
Elisabeth Queen napisał:
Nadya Black napisał:
🤫

Może lepiej weź się za promo jeśli chcesz zameldować się w finale
Nie martw się o Mnie. 
Pamiętaj skarbie, milczenie jest złotem.

We should talk babe;) it is a #FuckElisabethDay
 
I love you
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyWto Lis 07, 2023 3:36 pm

Cytat :


We should talk babe;) it is a #FuckElisabethDay

Stefani, znowu ci nowa suczka uciekła ze smyczy bez kagańca i szczeka byle by zwrócić na siebie uwagę. Sterylizacja powinna jej pomóc to się może uspokoi.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyWto Lis 07, 2023 3:38 pm

Sienna Jay napisał:
Patrzenie w przeszłość nigdy nie wnioskuje rozwoju i nie pozwala Ci iść w przód Elisabeth Wink Nie żebym życzyła Ci źle, ale move on sister, we can have an interesing future from now Wink #SiennaBetter
Twoja przyszłość bardzie naprawdę owocna jeżeli tylko nie wejdziesz Mi w drogę.
Powrót do góry Go down
Sienna Jay

Sienna Jay


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 30
Likes : 6

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyWto Lis 07, 2023 6:07 pm

Elisabeth Queen napisał:
Sienna Jay napisał:
Patrzenie w przeszłość nigdy nie wnioskuje rozwoju i nie pozwala Ci iść w przód Elisabeth Wink Nie żebym życzyła Ci źle, ale move on sister, we can have an interesing future from now Wink #SiennaBetter
Twoja przyszłość bardzie naprawdę owocna jeżeli tylko nie wejdziesz Mi w drogę.

First of all, I don’t give a single FUCK about Stefani. Number 2; nie wiem na czym jesteś ale zwiększ dawkę to może podejmiesz się naturalnej utylizacji. Nie jesteś konkurencja dla mnie Elisabeth. Po przyszłym rebellion zrobie większy impact niż Ty przez cała swoją smieszna karierę, podczas której osiągnęłaś praktycznie nic; bo z organizacji, o których nawet nie słyszałam nie ma co nawet wyciągać jakiejkolwiek argumentów. 

Całuje, 
Sienna Jay
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyWto Lis 07, 2023 8:08 pm

Cytat :
Cytat :
First of all, I don’t give a single FUCK about Stefani. Number 2; nie wiem na czym jesteś ale zwiększ dawkę to może podejmiesz się naturalnej utylizacji. Nie jesteś konkurencja dla mnie Elisabeth. Po przyszłym rebellion zrobie większy impact niż Ty przez cała swoją smieszna karierę, podczas której osiągnęłaś praktycznie nic; bo z organizacji, o których nawet nie słyszałam nie ma co nawet wyciągać jakiejkolwiek argumentów. 

Całuje, 
Sienna Jay

Ja nie jestem konkurencją dla ciebie ?
To ty nie jesteś konkurencją dla Mnie. 
Za tydzień będziesz po swojej pierwszej walce, a Ja zamelduję się w finale którego stawką będzie pas RPW World Champiosnhip. 
Sama widzisz jak federacja cię nisko postrzega. 
Nawet segmenty SiSi czy Fabulous będą cieszyły się większymi zainteresowaniem niż twoja walka z Vallery. 
Z większym Impactem uderzysz głową o matę niż rozpoczniesz swoją przygodę w MOJEJ federacji. Ale jak już po walce dojdziesz do siebie zawsze będziesz się mogła do Mnie zgłosić Wink
Powrót do góry Go down
Sienna Jay

Sienna Jay


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 30
Likes : 6

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptyWto Lis 07, 2023 9:01 pm

Szczerze?
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] EmptySro Lis 08, 2023 7:38 pm

Sienna Jay napisał:
Szczerze?

Młoda, minęły 22 godz z minutami. 
Zamiast pytać "szczerze ?" wal od razu bo przeciwnym razie czekanie tak ci wejdzie w nawyk, że będziesz czekać aż deadline się skończy zanim wstawisz na kogoś promo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] Empty

Powrót do góry Go down
 
2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: