RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sienna Jay

Sienna Jay


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Untitlededf Posts : 30
Likes : 6

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 EmptySro Lis 08, 2023 8:20 pm

Elisabeth Queen napisał:
Sienna Jay napisał:
Szczerze?

Młoda, minęły 22 godz z minutami. 
Zamiast pytać "szczerze ?" wal od razu bo przeciwnym razie czekanie tak ci wejdzie w nawyk, że będziesz czekać aż deadline się skończy zanim wstawisz na kogoś promo.

Szczerze? Mam to w piździe. Jak na razie wstawiłam promo przed Tobą, a jak masz zamiar odpowiadać tak jak na moje wiadomości babciu, możesz zacząć szukać gdzieś miejsca dla siebie w domu opieki.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 EmptySro Lis 08, 2023 8:59 pm

Szczerze to myślałam, że stać cię na więcej niż tylko wypominanie Mi wieku. Ja już Swoje miejsce znalazłam i znajduję się na szczycie RPW. Jestem 2 kroki by tam dojść, a ty nadal stoisz pod klatką schodową patrząc w górę z nadzieją, że może kiedyś też tam dotrzesz, a wtedy mogę być ci bardzo potrzebna.
Przemyśl to jeszcze zanim ostatecznie wejdziesz ze Mną na wojenną ścieżkę.
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 EmptyCzw Lis 09, 2023 1:22 pm

Elisabeth Queen napisał:
Szczerze to myślałam, że stać cię na więcej niż tylko wypominanie Mi wieku. Ja już Swoje miejsce znalazłam i znajduję się na szczycie RPW. Jestem 2 kroki by tam dojść, a ty nadal stoisz pod klatką schodową patrząc w górę z nadzieją, że może kiedyś też tam dotrzesz, a wtedy mogę być ci bardzo potrzebna.
Przemyśl to jeszcze zanim ostatecznie wejdziesz ze Mną na wojenną ścieżkę.
A gdzie jest ten twój szczyt, bo wydaje mi się, że właśnie z niego spadłaś.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 EmptyCzw Lis 09, 2023 4:06 pm

Cytat :
Cytat :
A gdzie jest ten twój szczyt, bo wydaje mi się, że właśnie z niego spadłaś.
Młoda, weź nie wystrzeliwuj się ze swoich najmocniejszych punchy w Moją stronę, bo o czym będziesz mówiła w ostatecznym promie jak już się spotkamy w finale (o ile nie przegrasz z Alexą za tydzień) ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]   2 out of 3  ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP] - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
2 out of 3 ̶m̶a̶t̶c̶h̶ rivals [MP]
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: