RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver Empty
PisanieTemat: Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver   Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver EmptyCzw Wrz 26, 2019 1:50 am

Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver Cirihe11mn%2B%25281%2529


Stefani Novak
Match Promo against; Amanda Keith and Rachel Carver
Chapter I


'u n f o l l o w e d'





26 Września 2019 | Buffalo, New York, Stany Zjednoczone


Minęło już całkiem sporo czasu od Unbothered. Świat został pobłogosławiony ponad miesiąc temu, kiedy bogini Stefani Novak zadebiutowała w REBELLION Wrestling. Powiem, że odpowiednio się przygotowałam i obserwowałam ruchy Fabulous, sprawdzając, jakie strategie mogę wymyślić. Mecz był na moją korzyść, dopóki nie zdecydował się ktoś wykazać strachu atakiem na mnie. Ale okej. Trzymaj sobie ten tytuł zwyciężczyni turnieju, trzymaj, bo właśnie będę walczyć o odzyskanie swojego przeznaczenia. Już w ten wtorek zmierzę się z dwoma robalami. Amanda Keith oraz Rachel Cerver. Carter. Carver. Whateva. I tutaj Fabulous Twój temat się urywa, nie interesujemy się lamusami. 


Rachel... Amanda... Musicie wiedzieć, że nie zaobserwuje Was na instagramie, na twitterze, nie zostaniemy znajomymi, a tym bardziej nie dostaniecie walki z SiSi Diaz. Girlllz. Musicie wiedzieć na co się szykujecie. Amando, pseudo gwiazdeczka? Faktycznie, masz rację w jednym. Żenadą jest przegrać z Fabulous, fakt. Ale ja się tym nie przejmuję. Nie martw się o mnie, jedyną rzeczą o którą się boję jest dostanie hiva. Z czego mi wiadomo w poprzednich federacjach miałaś bardzo dobrą karier... *ekhm*. Tak. Najpierw badania, se coś tam szczekaj pod nosem. 

Klasycyzm nie jest łatwy do przezwyciężenia. Ludzie sprawdzą, ile zarabiasz, jak zarabiają twoi rodzice, z jakiego domu lub miasta pochodzisz, i będą cię oceniać. Musiałam sobie z tym poradzić przez całe życie. Wszyscy myślą, że jestem jakimś pojebem, ponieważ nie chcę uciekać i ukrywać się przed tym, kim jestem. To Ci sami ludzie, którzy nie są w telewizji co tydzień, ci sami ludzie, których konto bankowe nie ma w nim siedmiu cyfr. Keith? Jeśli mogę zainspirować tylko jedną osobę z mojego pola widzenia, aby stała się kimś lepszym, aby zignorowała ścieżkę, którą ludzie wybrali dla niej ze względu wyglądu, ze względu na jej średni dochód, będzie to.. 

(Stefani marszczy brwi i zaczyna myśleć.)

W sumie to wszyscy. 

Keith.. Rachel.. To nie jest bitwa o to, kto wytrzyma najdłużej, bo gdyby tak było, zmagalibyśmy się całe dwie minuty, duh. Jesteście jak dwa byki blokujące drogę po nagrodę, nagrodę, którą już dawno uznałam za swoją. Damn, SiSi. Bardzo mnie to cieszy, że akurat to Ty zdobyłaś ten tytuł! Gorszego zjeba chyba żadna organizacja nie zatrudniła. Serio? Lalki? Rozumiem, Diaz opiera się na tym dziedzictwie, na byciu największym freakiem w historii, ale nawet wielcy przegrywają. Niestety nie mogę się pochwalić niczym, ponieważ nawet zwycięstwo nad Amandą i Rachel nie będzie czymś wielkim. Osoby takie jak Wy zawsze gonią za następnym hukiem, kolejnym wielkim zwycięstwem, czymś, co sprawi, że będą ważni. SiSi jest nosicielką REBELLION World Championship.. Amanda Keith wirusa HIV, a Rachel Carter? Cerver, Carver?
 
Ale czekajcie. To też nie jest tak. Oglądałam każdy mecz, jaki miała Amanda czy SiSi. Mówię o Sisi, ponieważ ofiara jak Elizabeth może tylko powąchać ten tytuł. Wracając.. Słuchałam dokładnie każdego słowa, które wypowiedziały. Studiowałam wszystko, ponieważ wiedziałam, że pewnego dnia mogą one stać między mną, a moim celem. Wiedziałam, że to tylko kwestia czasu, zanim dwa najbardziej palne elementy REBELLION się spotkają. Ale jedno jest pewne... Nigdy nie wiesz, co zrobi Stefani Novak, do diabła, nawet ja czasami nie wiem. Życie przychodzi do ciebie szybko, a ja zamierzam chwycić je za gardło i wykręcić szyję żeby mój pies nasrał Ci do mordy. Amanda uważa, że ​​jestem wystarczająco płytka, aby zwyciężyła nad kimś takim jak ja? Ponieważ pożądam złota, którego nigdy nie dotknie? Mam nadzieję, że uważnie oglądasz Mandy to video. Gdyby nie Fabulous.. Kurwa, już dawno bym świeciła nie tylko inteligencją, urodą.. Ale i mistrzostwem świata.  Jak myślisz, jak samolubna jestem, że nie dbam o nic oprócz swojego dupska? Oglądałam kilkukrotnie videa SiSi, muszę przyznać, jest dobra. Ale czy jest wystarczająco dobra aby utrzymać tą pozycję na której obecnie stoi? Ona ma do kogo to wysyłać, pokazywać swoje umiejętności psychologiczne, a ja? Do kogo mam to wysyłać? Do Amandy Keith? Czy Diaboliny? Ty mi wybierasz ścieżkę, czy ja sama?

NO WŁAŚNIE.

Kto ma wiedzieć ten wie, ale to mistrzostwo będzie już niedługo należało do mnie. Do najwspanialszego kontraktu REBELLION. Jestem zawiedziona pod jednym względem.. Gdzie jest Rachel Carver? Tak, już wiem jak masz na nazwisko. Gdzie jesteś? Na Twoim miejscu.. A w sumie masz rację. Też bym siedziała w kącie i się nie odzywała. To jednak nie dla Ciebie? Nie wiem czy mi przykro.. Nie wiem czy ja w ogóle coś odczuwam. Ty i Amanda będziecie idealnymi obiektami na których mogę się wybić. Które wybiją mnie aż na sam szczyt. AŻ NAD SISI DIAZ. Musisz wiedzieć, nie jestem Catherine Vandellą. Ta blond pizda jedyne czym świeci to rozświetlaczem. Kurwa. Ja naprawdę nie wiem gdzie Wy wszyscy staliście w kolejce przed narodzinami, na pewno nie za talentem, ani za urodą, inteligencją. Więc moje pytanie, gdzie? Stała przed Wami Tarja Valentine? Scarlett? Wszystko jasne. Tak czyś jak chcę SiSi żebyś wiedziała, że idę do Ciebie. Twoje pierwsze, poważne wyzwanie. W końcu będę mogła się wykazać. W końcu Stefani Novak będzie tam, gdzie od początku miała rządzić. Zbieraj powoli swoje lalki, ponieważ DADDY IS COMING FOR YA!

Powrót do góry Go down
SiSi Díaz

SiSi Díaz


Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver Untitlededf Posts : 72
Likes : 18
Age : 29
Location : Behind You

Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver Empty
PisanieTemat: Re: Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver   Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver EmptyPią Wrz 27, 2019 12:10 pm

WIG
Powrót do góry Go down
 
Unfollowed | Amanda Keith, Rachel Carver
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Amanda Keith is over.
» Amanda Keith
» FUCK ABIGAIL AND SCREW THAT PUSSY NAMED RACHEL! [MP]
» "Walking Tank" Rachel Carver
» Zapis Rachel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: