RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Shine bright like a diamond. [CD)

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


Shine bright like a diamond. [CD) Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

Shine bright like a diamond. [CD) Empty
PisanieTemat: Shine bright like a diamond. [CD)   Shine bright like a diamond. [CD) EmptyWto Gru 10, 2019 12:22 am




Shine bright like a diamond. [CD) Picsar23

Shine bright like a diamond.




I like to shine, I like to shine. I am not a perfect example for your children. The diamond's shine will mislead you, run away or take up a fight in which you have no chance.




Tajemnica Człowieka Diamentu - polega na jego wartości i pięknie. Cenność tej wyjątkowej kompozycji związana jest z wysoką wartością TALENTU I PIĘKNOŚCI zawartej w małej objętości. Tak charakteryzowany człowiek staje się lokatą kapitału, podobnie jak metale szlachetne. Piękno Człowieka diamentu związane jest natomiast z występującymi efektami, zwanymi potocznie „ogniem” lub „życiem”. Dzięki powyższym cechom taki człowiek należy do najbardziej znanych i pożądanych ludzi na świecie. Jest symbolem i kwintesencją piękna, świetności, bogactwa, talentu i dostojeństwa. Zdobi wszystko wokół siebie. Droga Człowieka diamentu od powstania , jest równie skomplikowana lecz pełna blasku i chwały.

Ucieczki, oszustwa, zaczepki. Myślicie że to ja jestem słaba bo je stosuje? Nie to wy wszystkie jesteście tak słabe i głupie że nie trzeba się przemęczać.Uwielbiam te zabawy, bo myślicie że nie dam rady...Korzystam z okazji i biore to co chce, kiedy chce i jak chce. Robie wszystko po swojemu. Nie ważne jest jakie środki wykorzystujesz, ważne by skuteczne. Myślicie że obchodzi mnie wasze zdanie? Nie kochane, mam w to wylane. Tylko moje zdanie jest dla mnie ważne. Kiedy diamenta masz oblicze wszystko inne sie nie liczy.
                                       
   

◇◇◇


Ktoś powiedział że nie jestem na tyle dobra. Na tyle dobra by, co? By być właścicielką Rebelion World Championship? Bo jak na razie to zwyczajnie że jestem lepsza od każdej z was nieudacznice. Tak, Fabulous ponownie błyszczy oślepiającym światłem, czy ktoś widział piękniejszy diament niż ja? Wy tylko głupie zdziry myślicie że to takie proste. Nawet nie wiecie ile bólu i cierpienia jest kiedy Cie szlifują.. Z czasem ból mija, ale trudy i poświęcenie sprawiają że w końcu zostajesz oszlifowanym diamentem takim jak ja! Teraz pokaże wam mój prawdziwy błysk i zdeterminowaną dominacje największej mistrzyni w historii Rebelion. Macie wątpliwości? Mieliście je wcześniej, udowodniłam to wszystko i udowodnie też to. Już za pięć dni odznacze swoją nową dominacje zmiatając z drogi Robin i Scarlett. Jestem tu teraz największa, nic mi nie zaszkodzi. Już nigdy, nikt. Nie pozwole, nie oddam. Nie wygrasz, nie próbuj...
Uwielbiam śmieszki, waszej ignorancji. Nie powiem że nie działa mi to na ręke, ale czas otworzyć oczy. Jestem dobra, cholernie dobra. A będe jeszcze lepsza, jednak czy można być jeszcze lepszym skoro nawet teraz nie dosięgacie mi do pięt? Zero stresu to coś co uwielbiam, brak zmartwień. Czy to nie najlepsze co Cie może w życiu spotkać? Nie, nie Ciebie tylko mnie. Nikt nie jest i nie był kimś tak szlachetnym jak ja. Kiedy ty stałeś w kolejce do Boga po to by mieć w sobie cokolwiek wyjątkowego, ja stałam obok niego i dostałam wszystko. Jestem i będę zawsze nad wami, Boski Diament. Nie zapominajcie o tym suki.



Powrót do góry Go down
 
Shine bright like a diamond. [CD)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fabulous "The Diamond"
» The hardest of Diamond
» I don't need anyone to shine.
» Sad truth about shine. [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: