RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sad truth about shine. [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Amanda Keith

Amanda Keith


Sad truth about shine. [MP] Untitlededf Posts : 85
Likes : 45
Age : 27
Location : Pennsylvania

Sad truth about shine. [MP] Empty
PisanieTemat: Sad truth about shine. [MP]   Sad truth about shine. [MP] EmptySob Lut 22, 2020 6:00 pm

SAD TRUTH ABOUT SHINE

Sad truth about shine. [MP] Receiv12

Jenna Brooks| vs |Amanda Keith







Rebellion Pro Wrestling jest tym o czym każda z nas marzyła odkąd w federacjach powstała kobieca dywizja, każda z nas chciała błyszczeć, być zauważona, czy po prostu być. Kilka takich osób wciąż tu przybywa lub jest. Czas tu trochę posprzątać Nicole.

Na przykład można tutaj powiedzieć o kolejnej fałszywej przyjaciółce Fallen,  Jenny Brooks. Włazisz do tej federacji jak gdyby nigdy nic, wparowujesz ze swoimi brudnymi buciorami do mojego ringu i jeszcze śmiesz nazywać Mnie kłamczuchą. 
Słuchaj słoneczko, co Ty wiesz o tym biznesie? Co wiesz o kobietach w tej federacji? Co wiesz o Mnie? 
Nic. 
Zrozum, jestem jedną z tych kobiet, które trochę namieszały w Masters of Wrestling, ale nie poddałam się i wróciłam, pokazując, że nie jestem tylko szmatą do pomiatania, tak jak Ty zostaniesz moją, złotko. Pokazałam też, że nie warto ukrywać się pod maską i swoją drogą tutaj odniosę się trochę do Elisabeth pseudo Queen, wszyscy wiedzą kim jestem naorawdę, tylko nie Ty, więc pokazałaś jak bardzo jesteś opóźniona, że wciąż mówisz takie rzeczy. 
Wracając Jenna, jakie masz szanse na pokonanie MNIE? 
Ile lat spędziłaś w ringu? Żeby wiedzieć co znaczy wejść na szczyt i błyszczeć? Chcesz być jak Fabulous, która stoi w cieniu Fallen Angel czy może jak Fallen która stoi w cieniu Fabulous? Chcesz być jak one? Razem coś znaczą, osobno są tylko małą mróweczką na świecie, której nawet nikt nie zauważa i może po prostu zdeptać.
Więc powiedz mi kochana, jak chcesz zaistnieć w federacji w której wszyscy widzą tylko "legendy"? Byłam kiedyś ich częścią, dlatego ludzie znają moje nazwisko i wiedzą do czego jestem zdolna, ale Ty? Jesteś tylko kolejnym pionkiem do zbicia, żeby się ciebie pozbyć, nie pobędziesz tutaj długo. Myślisz, że twój wzrost i siła wystarczą z brakiem determinacji i chęci? Otóż nie moja droga. Jestem sprytniejsza od Ciebie i wiem wiele więcej niż Ty, moja taktyka przebija twoją, a do pokonania Ciebie wystarczy tylko moja sukowata osobowość, słońce. Szykuj się na porażkę jaką odniesiesz, no chyba, że... Chyba, że twoja przyjaciółeczka Fallen spróbuje Ci pomóc, ale wątpie, bo jeśli spróbuje skończy niczym Robin Roberts na Tribe of Legends pokonana przez Rebekhę lub jeśli ktokolwiek spróbuje Ci pomóc, będe gotowa stawić czoło wam wszystkim. Jestem Amanda Keith, teraźniejszość i przyszłość tej i każdej innej federacji, która kiedykolwiek będzie istniła. 
Czas, start.













Powrót do góry Go down
 
Sad truth about shine. [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» I don't need anyone to shine.
» Shine bright like a diamond. [CD)
» If you tell the truth, you don't have to remember anything.. | M I A
» alll about of truth
» truth about bitch

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: