RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I don't need anyone to shine.

Go down 
AutorWiadomość
Susan Summers

Susan Summers


Posts : 4
Likes : 9
Location : MARVEL Inc.

I don't need anyone to shine.  Empty
PisanieTemat: I don't need anyone to shine.    I don't need anyone to shine.  EmptyPią Paź 23, 2020 9:03 pm

[url=#]I don't need anyone to shine.  Image[/url]
[url=#]I don't need anyone to shine.  Bez%2Btytu%25C5%2582u%2B%252825%2529[/url][url=#]I don't need anyone to shine.  Image[/url]
m a t c h promo;
- i don't need anyone to shine. -
s u s a n summers;
[url=#]I don't need anyone to shine.  Image[/url]
Fakt. Przegrałam w noc mojego debiutu. Czy to mnie zatrzymuje aby iść dalej przed siebie? Absolutnie nie. Moją następną rywalką jest SiSi Diaz, osoba, która bardzo długo siedzi w tym biznesie. Ma o wiele większe doświadczenie niż ja - a to tylko daje mi kolejne motywacje, aby wciąć się w garść i wygrać moją pierwszą walkę w rekordzie walk jeden na jednego. Niestety.. Z SiSi dużo mnie nie łączy, jedyne co - to pierwsza przegrana w drużynowych starciach. Nie zdołałam wystudiować żadnych z jej poczynań w karierze, ale wiem, że nie jest nikim łatwym do pokonania. Będzie to ogromne wyzwanie, żeby stawić czoła The Intense Regrets, ale jedną pozytywną rzecz jest to, że teraz walczę tylko i wyłącznie dla siebie. Nie ma wokół mnie Amandy Keith. Nie ma nikogo, kto by mógł nie rozwalać współpracy. Czy zaufam jeszcze komuś w drużynie? Wątpię. Catherine Vandella oraz SiSi Diaz są wzorowym przykładem jak Tag Teamy powinny ze sobą współpracować. Żałuję, że nie przejrzałam na oczy wcześnie, żałuję. Ale nie poddam się, pójdę przed siebie. Pójdę i pokażę każdemu, dlaczego ja, Sue, Susan Summers ma ogromne ambicję, aby zostać mistrzynią jednego dnia, i tego dokonam. Pokonanie SiSi Diaz będzie tylko moją przepustką do RPW Expert's Championship, ponieważ to ona zmierzy się ze zwyciężczynią Open Challengeu na jutrzejszym REBELLION. A kiedy pokonam SiSi Diaz.. Będę mogła ubiegać się pojedynek jeden na jednego z RPW Expert's Champion. A jak mi się nie uda.. Zrobię wszystko, aby spróbować jeszcze raz. Jeszcze raz i jeszcze raz i tak do końca aż w końcu stanę przed RPW Universe jako prawowita championka. SiSi, wiedz, że nie jestem żadna osobą, która będzie chciała zrobić wszystko aby zniszczyć Twoje szansę na coś wielkiego. Chcę być tylko wzięta na poważnie, jako prawdziwe wyzwanie. Dlatego stań w dniu jutrzejszym przede mną przygotowana. Niech Catherine Vandella przygląda się naszemu starciu i zauważy, że jedynym INTENSE REGRET będzie to, że zaczęłyście z nieodpowiednią osobą. Bo dam z siebie wszystko jutrzejszej nocy w Jacksonville. Jestem nowa, niektórzy nie wezmą mnie na poważnie. Ale jeśli chcecie wiedzieć.. To najwięcej jest w najmniej zauważalnej paczce. A tą paczką jestem ja, Susan Summers. The Warrior Princess. Dopiero się rozkręcam, to wszystko będzie pokazane tydzień po tygodniu na moich wszystkich występach w REBELLION Pro Wrestling. Nic nie jest w stanie strącić mnie z mojego toru, a tym bardziej żadna weteranka, o której ucichło, a po naszej walce... Ucichnie na wieki.
[url=#]I don't need anyone to shine.  Image[/url]
Powrót do góry Go down
 
I don't need anyone to shine.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 'Dont think about the past'. [MP]
» Strong gerls, dont cry. Welcome.
» Sad truth about shine. [MP]
» Shine bright like a diamond. [CD)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: