RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lovegame. (MP). // Rebelion ☆

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


Lovegame. (MP). // Rebelion ☆ Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

Lovegame. (MP). // Rebelion ☆ Empty
PisanieTemat: Lovegame. (MP). // Rebelion ☆   Lovegame. (MP). // Rebelion ☆ EmptyNie Sty 26, 2020 8:53 am

• Let's have some fun this beat is sick.
I want take Scarlett and kendo stick.
Great! •

Jedna bitwa to nie wygrana wojna, wiesz o tym dobrze. Chcesz jeszcze raz? Okej!


I love the game, do you wont to play? I love the game!

.......
Kiedy byłam małą dziewczynką, spiewałam tak:

"When I grow up, I wanna be famous!☆
I wanna be a star, I wanna be in the movie.
When I grow up, I wanna see the world!
Drive nice cars, I wanna have my fans!
When I grow up, Be on TV
People know me, Be on magazines!
When I grow up, fresh and clean.
Number one chick when
I step out on the ring!"

Lovegame. (MP). // Rebelion ☆ Picsar28

Fabulous siedzi w jednym z luksusowych apartamentów w stolicy Canady - Torronto. Popijając swoją ulubioną kawe a właściwie mleko z kawą szykuje się do krótkiego wystąpienie w porannym programie w ramach promocji nadchodzącej gali federacji. Do salonu właśnie wchodzi młody redaktor sportowy wraz z ekipą telewizyjną i zaraz będziemy zaczynać.


Prowadzący: Witamy w programie " Poranek Z Canadą " połączymy się teraz z Markiem Wolxem który jest obecnie z  Rebelion World Champion - Fabulous.

Mark: Witajcie drodzy widzowie, witaj Fabulous.
F: Boska z rana jak śmietana, witajcie kochani.
M: Dzisiaj pomówimy o nadchodzącej gali federacji Rebelion jaką jest "Reckless Choice" powiem krótko. Hell In A Cell Match? Grubo.
F: To zależy dla kogo, dla Scarlett z pewnością.
M: To właśnie widzowie chcą oglądać, każdy by chciał znaleść sie jako gość na trybunach. Jednak nie każdy ma szanse, bilety na Reckless Choice rozeszły się niczym ciepłe bułeczki. Nie bądzcie jednak smutni, bo u nas możecie wygrać 5 podwójnych  wejściówek na gale. Wystarczy napisać nam maila dlaczego to właśnie tobie należy się ta wejściówka.
F: Mam nadzieje że uda się to właściwym osobą.
M: Czas się pożegnać ale najpierw kilka słów od Fabulous, a my widzimy się już jutro!

F: Każdy sie spiera że tak dużo o mnie wie. Więc może tym razem, to ja powiem o sobie. Nie jestem kimś niesamowitym, jesteś kimś najważniejszym. Najstarannie oszlifowanym diamentem, tutejszym blaskiem to dla tego jestem mistrzynią. Spryt i doświadczenie, talent i przebiegłość. Hieny z kolei jak Scarlett najwyżej mogą żreć padline. Są też królowe, ale czy to ważne? Diamentu pragnie każda, nie każda może go jednak mieć a co dopiero nim być. Mam niesamowity talent, tego nie musze udowadniać. Dla mnie nie liczy się już jaka wygrana, tylko sama wygrana. Ja sobie nic nie dodaje, nie wymyślam. Jestem tu cały czas, ciągle ta sama ja. Tylko z czasem lepsza i bogatsza o prawdziwe doświadczenia. Walczyłam o swoje i swoje mam. Jestem Longest Reigning Rebelion World Champion i z pewnością się to nie zmieni.Scarlett, czy ty przestaniesz w końcu śnić? Ty rozstawiasz wszystkich po kątach, wszystko wygrywasz? Czekaj, o jakiej telenoweli mówisz? Nie ważne. Twoje życie to jedna wielka kiepska telenowela i ups, nie dasz rady zmienić tego kim jesteś. Jeśli gównem sie urodziłaś i nim zostaniesz. Twoja dziwna naiwność, zostałaś już pokonana przezemnie jak i Fallen. Chcesz więcej? Mniam, so chceck this taste again. Ja nie musze się zmienić żeby Cię pokonać, jestem kim jestem nie musze udawać kogoś innego żeby to zrobić.To sprawia że jestem o wiele lepsza niż ty, twoja historia świadczy o tobie. Twoje początki, albo jesteś kimś albo nikim.Tym razem żeby odliczyć mnie do trzech, będziesz musiała mnie zabić.

Lovegame. (MP). // Rebelion ☆ Picsar29

Miss VIP po skończonym wywiadzie kieruje się prosto na lotnisko, gdzie czeka już na nią jej prywatny odrzutowiec.

♤♤♤
"Wszyscy chcemy być sławni.
Wiec idź przed siebie i mów, co chcesz. Nie wiem, jak to jest być bezimienną. Wszyscy znają moje imie. Tak, to prawda, bo to, co robię, nikt nie może robić lepiej. Możesz mówić o mnie, ile chcesz Scarlett ale to ja tu jestem gorącym tematem. Widzę jak patrzysz na mnie, patrzysz na mnie i wiem, że tego chcesz - zniszczenia. Okay, im ready now.
♤♤♤




O tak, znajdujemy się w chmurach.Scarlett i nie, nie mówimy tu o takich chmurach jak te w twojej wyobraźni. Tylko jesteśmy 11 kilometrów nad ziemią, a przed naszymi oczami mieni się diamentowym połyskiem odrzutowiec ze złotym napisem " Fabulous ".
Jest to ACJ319neo! na pokładzie kino i niebo nad głowami. Głównym elementem kabiny jest innowacyjny elektroniczny sufit, który wyświetla w czasie rzeczywistym widok nieba nad samolotem, bez potrzeby instalowania ciężkiego szklanego sufitu. We wnętrzu wykorzystano skórzaną tapicerkę, drewno i włókno węglowe, znane z luksusowych aut Pagani.

Jesteśmy już w środku a w jednym fotelu śpi nasza słodka i cudowna Miss VIP! Rebelion World Championship, Boska!

《 Fab nagle z wrzaskiem budzi się i spogląda na swoją asystętke wywracając oczami 》

F: Miałam okropny koszmar...
A: Że Scarlett poprosiła o pomoc ufo i odebrała Ci pas?
F: Coo? Nie, wgl... skąd.. eh.. na szczęście w śnie tylko sie rozbiliśmy. Więc aż tak źle nie było. A co do Scarlett, to...
A: To... może wysadźmy ją jakąś rakietą, wyślijmy ją na syberie... pozbądźmy sie jej!
F: Daj spokój, ona sama sie siebie pozbędzie.
A: Co? Planuje jakiś "bombowy" pokaz klaunowy?
F: Dobre! Ale nie, nie chodzi o to. Mówiłam już wcześniej. Historia lubi sie powtarzać i właśnie tak jest.
A: Ale przecież....
F: Tak.. kiedyś to ja pokonałam Scarlett w Ladder Matchu. Jednak wcześniej w pierwszym starciu pokonała mnie, oszukując. Więc wydymam Scarlett na Reckles Choice i wróci do kosza na brudy.
A: Wiesz najgorsze jest to że mówi Ci że to ty jesteś już nudna, jak ona to już same flaki z olejem. Zawsze szukająca sławy i wpierdalania wiecznie swojej dupy tam gdzie jej nie trzeba. To już totalnie i ewidentnie się przejadło.
- No widzisz, nie dość że głupia to jeszcze i ślepa.

Scarlett wont fame, not win a game.

《Boska wyciąga telefon, zakłada słuchawki na uszy i odtwarza playliste i zaczyna śpiewać》

" I know you wont be great like me! (Great like me!)
I know what you do (What you do)
Thats why whenever I come around Scarlett this is over her .
And I know ewrybody want it again (I know the wont this)
It's easy to see (it's easy to see)
And in the back of her mind, she also know this.

[Chorus]

Dont cha wish Scarlett you was hot like me.
Dont cha wish you was a freak like me.
Dont cha, dont cha
Dont cha wish you can was raw like me
Dont cha wish Clown-Scarlett you was fun like me.
Dont cha, dont cha "

《Fabulous zdejmuje na chwile jedną słuchawke》

F: A i kochana prosze nalej mi szampana i naszykuj kolejną butelke przed lądowaniem bo Fallen już czeka na lotnisku i będziemy świętować moje Longest Reigning Rebelion World Championship!

《 Fabulous ponownie nakłada słuchawke na uszy. I puszcza następny utwór》




Lovegame. (MP). // Rebelion ☆ Picsar30


Anybody gone take it MY TITLE!
Powrót do góry Go down
 
Lovegame. (MP). // Rebelion ☆
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przemyślenia. [CD] //REBELION.
» Boskość. MP / REBELION
» Droga Bez Powrotu. (MP) ☆Rebelion☆
» Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: