RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Boskość. MP / REBELION

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


Boskość. MP / REBELION Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

Boskość. MP / REBELION Empty
PisanieTemat: Boskość. MP / REBELION   Boskość. MP / REBELION EmptyWto Lut 04, 2020 10:28 am

Hejterzy, kochają mnie 🎀

Jestesmy na boskiej wyspie jaką jest Cypr 
[size=44]leżącej we wschodniej części Morza Śródziemnego u [/size][size=44]wybrzeży Turcji[/size][size=44], Syrii [/size][size=44]i Libanu.[/size]A dokładnie przy skale Bogini Afrodyty. 

Fabulous staje na brzegu klifu i przygląda sie falą oceanu. 

F: Nie ma to jak w domu, w takich boskich miejscach wiem że jestem u siebie. Blisko mojej prawdziwej rodziny Bogów. Moja boskość należy od nich - ja należe od nich. Dali mnie tu abym pokazała że człowiek nigdy nie będzie Bogiem. A takie osoby jak Scarlett to nie rasa ludzka, to zwykły wybryk natury którego nie chcemy akceptować. To zaraza, obraza dla Bogów a przecież tego nikt nie chce. Ale właśnie dlatego tu jestem ja, żeby ratować ludzkość od takiej zarazy. Moja droga usłana jest boskością A twoja droga Scarlett? Gdzie się zaczyna? Gdzie się kończy? Zgubiłaś się i zaczełaś błądzić laleczko? Bez obaw się tobą zaopiekuje, chce żeby świat zapomniał o tobie i zrozumiał że takie gówno jak ty nie ma szans na przetrwanie.

♧ Somethin' 'bout you makes me feel like a dangerous woman
Somethin' 'bout, somethin' 'bout, somethin' 'bout you
Makes me wanna do things that I shouldn't
Somethin' 'bout, somethin' 'bout, somethin' 'bout ♧

F:Ta bitwa już dawno się odbyła. Myślisz że pierdolniesz scenke typu "nowa ja" i coś zmienisz. Nie. Cokolwiek powisz, zrobisz, zmienisz dalej jesteś małą pustą lalą która lata by cokolwiek dostać. Prawda jest taka że ja jestem MoW Orginals, Carrer Killer, The Diamond, The One True Fabulous a ty jesteś tylko gównem z RHC. Ty już nie masz co udowadniać, pokazałaś już wszystko. FabulousAngels już Cie pokonały, osobno jak i razem. Nie jesteś w stanie być lepsza niż my. To nie twoja wina, to liga. Do której ty nigdy nie dosięgasz i nigdy tego nie dokonasz bo to twoja historia świadczy o tobie. Teraz już nie zmienisz tego co budowało się przez lata.

Lekki wiatr zaczyna rozwiewać piasek, po chwili wiatr wydaje się być co raz bardziej silny. Fabulous tylko patrzy w niebo uśmiechając się wyciąga ręce w góre. 

F: O tak bogowie, dodajcie iskry i siły waszemu diamentowi. Waszemu arcydziełu jakim jestem ja! Zniszczmy to co nigdy nie powinno powstać, pozbądźmy sie jej raz a szybko, raz na ZAWSZE!

Fabulous z uśmiechem opuszcza ręce a wiatr nagle znika. 

F: O tak teraz jestem gotowa.


♧♧♧
Między piekłem a niebem, jest krótka odległość. Przecież FabulousAngels to Boskie Aniołki z piekła rodem. Dlatego każdego kto jest na mojej drodzę potrafię sprowadzić do piekła bram.
Najważniejsze by nigdy nie zapomnieć kim jesteś. A ja jestem Boginią.

"Vincit qui patitur - zwycięża ten, kto wytrwa. "



Rozejrzyj się wokół mnie, każdy chce tu zobaczyć mnie.
Jestem gorącą dziewczyną, wszyscy mnie wachlują.
Nie marszcz brwi kochanie, wiem, że jesteś moim fanem.

Ric Flair drip, go "woo" on a bitch!
Powrót do góry Go down
 
Boskość. MP / REBELION
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przemyślenia. [CD] //REBELION.
» Lovegame. (MP). // Rebelion ☆
» Droga Bez Powrotu. (MP) ☆Rebelion☆
» Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: