RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II]

Go down 
AutorWiadomość
Gisele O'Dare

Gisele O'Dare


Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II] Untitlededf Posts : 54
Likes : 36
Age : 27
Location : Denver, Colorado

Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II] Empty
PisanieTemat: Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II]   Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II] EmptyPon Lut 03, 2020 10:52 am

GISELE 'dont' care' O'DARE
Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II] Tumblr_pv2f0gi62a1vjciejo1_400
GISELE 'dont' care' O'DARE


QUEEN OF THE CAGE MATCH
'ABIGAIL FROM VENGERBERG'
RECKLESS CHOICES 2020: MATCH PROMO II



I   T R I E D   T O   S H O W ' E M 




FEBRUARY, 03rd 2020 | LOS ANGELES, CALIFORNIA


Lol. Oczywiście, że potrzebuję tego meczu. Oczywiście, że potrzebuję tej wygranej. Ponieważ chcę i potrzebuję każdej wygranej w tej firmie, aby nadal udowadniać, jak bardzo się poprawiłam od dnia wejścia do tej pierdolonej firmy. PERIOOOODDTT!!!! To zabawne, jak do tej pory wszystkie laski mówiły, że nie obchodzi ich za bardzo ten mecz na backstageu i nie zależy im na wygranej, ale wcześniej wszyscy byli tak pewni, że będzie to przede wszystkim dla Abigail z Vengerbergu łatwa jazda. Czy przygotowujesz już mowę przegranej na przyszły tydzień na REVOLT? „Gisele mnie pokonała, ale mnie to nie obchodzi, wciąż mam szansę na to mistrzostwo i tak i tak nie potrzebowałam tej wygranej.” Ta, ta, Gówno prawda! Znów pokaż w swoim wideo, jak w ogóle nie możesz wstrząsnąć Abby swoimi emocjami. Ten mecz decyduje o tym, jak wejdziesz do korytarza najlepszych i pokażesz, czy jesteś gotowa na tę drogę, czy nie. Jeśli przegrasz ze mną w tę niedzielę, wszystko, co powiedziałaś o byciu najlepszą, i poniżanie mnie zapowiada fakt, że twoje słowo w tym biznesie na ogół oznacza, kurwa -nic. PERIODTTTTTTT! Ten mecz ma swoje implikacje, więc nie zachowuj się, jakby ten mecz był wszystkim lub niczym dla wiodącej damy, a dla ciebie niby to tylko niedzielny, spokojny spacer po parku. Bitch, here is Gisele Fucking O'DARE! TA WALKA BĘDZIE DLA CIEBIE NAJWIĘKSZYM PIEKŁEM I NIEPRZEMYŚLANYM WYBOREM! Jeśli przegrasz ten mecz, oznacza to, że po raz kolejny nie możesz zrobić tego, co powiedziałaś, że możesz. To sprawia, że ​​jesteś niewiarygodną, gdy nadal mówisz o tym, jak zamierzasz pokonać tym razem Miss. O'Dare i wygrać mistrzostwo RIOT, ale niestety fakty są inne słońce.. Ponieważ nie jesteś w stanie pokonać kogoś, kto najwyraźniej jest „trzy poziomy powyżej”. Jasne, wciąż masz szansę na ten tytuł ale obydwie wiemy, że nie dopóki ja go wygram i będę panować jako najwspanialsza mistrzyni w dziejach RPW... NIE WYGRASZ GO! Jesteś TAK pewna, że te starcie nie zmieni twojego tempa aby przejść do mistrzostwa REVOLT, ale gdy przegrasz ze mną na Reckless Choices.. TO NIE BĘDZIESZ W STANIE UDŹWIGNĄĆ CIĘŻARU MISTRZOSTWA REVOLT! W ciągu ostatnich kilku tygodni moje argumenty >>>> WASZE. Jedynym Twoim argumentem w tym matchu jest to, że szukasz Devi? Bitch? WHO THE FUCK IS DEVI?! To nie podstawówka, w chowanego pewnie się chowa jak Twój ojciec, który musi być naprawdę dobry, ponieważ wychować takie barachło, które zatrzymało się w epoce kamienia aby zostać sukkubem.. 1-800-psychiatra! Ahhh... Abigail. Musisz wiedzieć... Nie zamierzam już siadać i mówić wam czy tym bardziej Tobie dokładnie, co się stanie, bo kurwa nie wiem. Nie mam magicznej kuli, która pozwala mi patrzeć w przyszłość. ALE BĘDĘ PATRZEĆ W BLASK RIOT CHAMPIONSHIP ABY PODZIWIAĆ JAK ZAJEBISTA JESTEM! PERIODDDDDTTT!!!!! Ech.. W tej walce koncentruję się na walce tylko i wyłącznie z tobą. Merrin who? Della who?

Odkąd usłyszałam, że Gisele O'Dare awansowałą do finałów Queen of the Cage, zrobiłam wszystko, aby upewnić się, że jestem więcej niż gotowa, by cię pokonać i zrzucić z piedestału NA ZAWSZE. W sumie bitch, nigdy nie byłaś. Girl, żyjemy w 2020 roku, a Ty dalej prowadzisz pamiętnik, notatnik, lekturę szkolną, kolejne epizody Wiedźmina na Netflixie.. WHO CARES!? BECAUSE I'M NOT! YOU KNOW WHY? BECAUSE I'M GISELE DOOOOON'T CARE O'DARE!

Damn, Merrin to jagnię, które doprowadzę do rzezi. Ona jest gazelą, a ja tygrysem. Ekhm. TAK KURWA ONA JEST GAZELĄ. Moim zadaniem jest rozerwać jej gardło i ucztować na jej ciele z RIOT Championship, i upewnić się, że wie, że jej jedyną pracą na tym świecie jest podkładanie się takim zajebistym osobom jak ja. Czyli tylko mi.

Bitch może to zabrzmieć dziwnie z moich ust.. Ale RPW jest w mojej krwi, podobnie jak ten sport. To nie jest tak, że jestem pchaczem na ringu. Urojeniowe suki po prostu jakoś oszukują, żeby mnie pokonać. (MOJE OSZUKIWANIE, TO NIE OSZUKIWANIE. TO WYKORZYSTANIE MOMENTU, TĘPE PIZDY) Te głupie pizdy, z którymi walczyłam od czasu mojego debiutu, mają trochę fuksa po bokach i sędziów w kieszeniach. Tego należy się spodziewać, gdy wszyscy będą RING RATAMI!. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jakie pieprzone sztuczki wyciąga Della Detras. Może zniknie już na zawsze? Ona w ogóle wie, że już jutro ma pokazać się na arenie Enterprise Center? 2020 to rok, w którym Gisele O'Dare powróciła do formy i znów zaczęła zbierać wygrane. To co było kiedyś, niech zostanie kiedyś. NIGDY WIĘCEJ NIE DAM SIĘ SPROWOKOWAĆ JAKIMŚ RANDOMOM ALA AMBER LYNX. CZAISZ?! Merrin i zDella i tak zara trafią w niepamięć i będą nikim w historii, a ja... O mój boże. Matko święta! WSZYSCY BĘDĄ MÓWIĆ.. NA BOSKĄ GISELE O'DARE! MOJE ZWYCIĘSTWO BĘDZIE CZYMŚ NIESAMOWITYM!


Jestem bardzo wkurzona tym meczem i wręcz obrażona. To marnowanie mojego pieprzonego czasu i energii. Merrin Crafword i przede wszystkim Della Detras nie zasłużyła na bycie ze mną na ringu. Jej wysiłki na REVOLT są co najmniej ponure. Kurwa jak flaki z olejem. Głupia pieprzona cipa. Jak powiedziałam sobie któregoś dnia, lepiej gdzieś umrzeć w rowie. Oczywiście nie żebym Cię prowokowała.. BO JA SAMYMI MOIMI GOŁYMI RĘKAMI CI UPIERDOLĘ WSZYSTKIE KOŃCZYNY! Wszystkie głupie cipy na REVOLT są do obrzygania. Ten biznes zawsze miał z dwóch powodów dwie oddzielne "dywizje" kobiet, niewdzięczne suki, które uważają, że są zbyt dobre, aby konkurować o własne mistrzostwa i są nagradzane i mogą robić, co tylko chcą. Wszystkie te dziwki muszą otworzyć oczy i zdać sobie sprawę, że ta obrzydliwość, jaką jest teraz RPW, nie będzie trwała wiecznie. Kurwa to wkrótce dobiegnie końca i się skończy. Jedynie co dostaniecie to brzydkiego, obwisłego chuja przed oczami. Mogę tylko zrobić swoją część, a to wiąże się z rozbiciem całej tej pierdolonej trójki na Reckless Choices. W tym tygodniu odbędzie się epicka bitwa o imponujących proporcjach. Sprawię, że cała trójka będzie wyglądać tak brzydko, że nawet błazen z rodziny królewskiej Jagiellonów nie chciałby jej pokonać. Cała trójka to banda głupiich pozd, które zasługują na zadaszenie i wysłanie ich do skrzynki z zabawkami zmarłego Errona Blacka, ponieważ są tak bardzo rozrywkowe jak Erron po śmierci.

TAK JAK KIEDYŚ POMACHALI MI SZANSĄ PRZED NOSEM..

TAK JA WAM POMACHAM CHUJEM I MISTRZOSTWEM RIOT PRZED NOSEM TEJ NIEDZIELI!

CAPISCH?


Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II] Tumblr_pyr6ltWbch1wde4g1o8_250Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II] Tumblr_pyr6ltWbch1wde4g1o8_250
Powrót do góry Go down
 
Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The New Abigail is coming... [MP]
» WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I]
» road of 2020 [MP]
» RECKLESS CHOICES 2024 | CARD
» Abigail - "The Good One"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: