RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I]

Go down 
AutorWiadomość
Gisele O'Dare

Gisele O'Dare


WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I] Untitlededf Posts : 54
Likes : 36
Age : 27
Location : Denver, Colorado

WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I] Empty
PisanieTemat: WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I]   WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I] EmptyWto Sty 28, 2020 7:27 pm

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx




WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I] Lut-filters-mv5-k5wytbuhWAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I] Lut-filters-mv5-k5wytbuhWAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I] Lut-filters-mv5-k5wytbuhWAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I] Lut-filters-mv5-k5wytbuh
WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I] Untitledw
S A I D  B O O,  D O N 'T  B E  M A D  'C A U S E  Y O U  H A D  T H E  C H A N C E










JANUARY, 27TH, 2020 | LOS ANGELES, CALIFORNIA



- // Sceneria znajduje się w garderobie najsłynniejszych projektantów mody, którzy tworzą ring gear dla Gisele O'Dare, specjalnie na Reckless Choices. Nagle zaczyna grać alarm, jakby miało być włamanie.W gablocie jest strój Gisele wysadzany diamentami swarovskiego. Nagle do drzwi starają się dobijać jacyś ludzie.. Ale najdroższy program antywłamaniowy zamyka pomieszczenie i przy okazji blokuje pomieszczenia, gdzie znajdują się złodzieje.





Złodzieje, złodzieje.. Zawsze byli, zawsze będą. Czy to złodzieje diamentów, złota, czasu, czy może największych momentów karier. Miliony, setki czy tysiące...Tysiąc słów przepływa mi po głowie na samą myśl, że muszę dzielić ring z kimś takim jak Abigail, Merrin oraz Del- *nagle Gisele się zwraca*. Tysiące pytań, komentarzy, myśli i obaw przemykają przez wszystkie najgłębsze grzbiety mojego mózgu. Przebijają się przez szczeliny, próbując znaleźć wejście. A te wszystkie psychiczne suki szukają sposobów, aby przeniknąć głęboko do mojego mózgu i zmienić mój sposób myślenia. Bitch, nie wiem czy chcecie to zrobić. Ponieważ jedyną rzeczą jaką mam w głowie to mój obrazek z RIOT Championship. *elisabeth emoji* Ale to wszystko, to... Tylko po to aby zmienić odbiór, w jaki postrzegam świat i sposób, w jaki postrzegam tych, którzy decydują się wystąpić przeciwko mnie? Myślicie, że nabiorę jakiegoś szacunku w Waszym kierunku. Ekhm, ale tak czyś jak czy mówię prawdę, że myślę tylko o sobie czy nie, to te tysiące myśli sprawiają, że chcę odczuwać empatię wobec tych, którzy mi przeszkadzają. Od kiedy ogłoszono RIOT Championship, jedyne co wiedziałam to to.. Że po prostu to mistrzostwo jest stworzone dla kogoś takiego jak ja! HAGAHAGAHA! Ale w tym wszystkim jakieś suki próbują mi utrudnić moją misję. Abigail i reszta. Wiecie co jest w tym najlepsze? Że w tej organizacji największy staż mam ja. Więc sądzę.. Że w końcu czas na mój moment. Pora na moje WAR GAMES.




A Wy... Tak naprawdę nic o Was nie wiem, to jest przykre. Ale największą porażką chyba tego starcia jest Della. Kurwa, Detras. Miałaś to wszystko w dłoni. Byłaś szanowanym talentem, bez względu na to, czy inne rebelionistki chciały to pokazać, czy nie. Teraz, ze względu na złośliwą zazdrość, straciłaś to wszystko. Straciłaś hype i vibe. Aż zaczęło mi być Ciebie żal. Jesteś podobna do SiSi Diaz, która z Main Eventu.. Spadła pod garnek, i tylko jedynie co możemy od niej usłyszeć to pukanie w denko.. Teraz Della.. Jesteś przeznaczona na rangę chłopa, który zjada MOJE skrawki z podłogi, mając nadzieję, że resztki wystarczą i zakończą wieczną dziurę, którą masz w swojej pierdolonej klatce piersiowej. Oj, tak. To nazywa się żal i brak serca. Straciłaś przywilej siedzenia na szczycie z największymi osobami tej firmy. Teraz jesteś na dnie beczki i desperacko próbujesz wczołgać się z powrotem do miejsca, w którym tak naprawdę nigdy nie byłaś... No i nigdy nie będziesz. Najlepsze jest to, że i tak nikt nie stawia na Ciebie w tym pojedynku. Straciłaś mój szacunek i zdolność postrzegania cię jako żywego, oddychającego człowieka. Dla mnie jesteś pustą zwłoką, którą trzeba wyprowadzić z nędzy, w której obecnie żyjesz. Zapewne Della przeżywasz stres fizyczny, emocjonalny i umysłowy, ponieważ nawet wiesz, że spieprzyłaś sobie dużo w obrębie dosyć krótkiego czasu. Możesz śmiało powiedzieć mi, w jaki sposób zasługujesz na ten tytuł i spróbować zrozumieć swoje złe decyzje, ale w świecie Gisele DON'T CARE O'Dare nie będzie nic pozytywnego. Ta myśl cię już pewnie przeraża... Przeraża Cię świadomość, że doprowadziłaś kobietę, która była tak naprawdę największą pizdą w historii Rebellion Pro Wrestling.. Że tym razem to właśnie ta pizda, dostała zlecenie za mnóstwo $$$, aby umordować gównianą Dellę Detras. Tym razem Della, chcę być świadkiem z pierwszej ręki twojej pieprzonej śmierci. Chcę być jedynym powodem, dla którego twoja kariera totalnie spadnie i zamieni się w pył. Chcę być osobą odpowiedzialną za wszystkie okropne rzeczy, które będą dziać się w twoim życiu. Chcę być powodem, dla którego strumienie łez spłyną po twojej paskudnej mordzie. Nigdy nie czułam takiej nienawiści wobec kogoś, kto zagraża mojemu czasowi. Po prostu go kurwa marnujesz!!! MARNUJESZ!!! Dlatego temat o Tobie w historii naszych prom.. Dobiega końca. Jesteś zerem. 




Ale.. Powiem tak. Czasem w życiu trzeba być poważnym...





-// Nagle Gisele wybucha śmiechem i stara się uspokoić.



Ok. I'm ready. 





W życiu byłam wielokrotnie poobijana i totalnie złamana, wychodząc z moich walk. Tam widziałam same twarze porażek... Więcej niż raz. Tam usłyszałam odgłosy własnego ego i krzyki mojego bólu. Kulałam aż z bólu, ale przeżyłam. Byłam w chuj uparta. Byłam wręcz zdesperowana.. Ale teraz.. Jestem silna, i wszyscy to wiedzą. Chcę udowodnić, że nic mnie już nie zmęczy. Nic mnie nie złamie. Nic mnie nie powstrzyma. Widzisz, nie mogę sobie już pozwolić na takie myślenie, stawka jest zbyt.. Duża? Podczas gdy reszta z Was cieszy się, jakie szanse być może odniesiecie po wygraniu tej walki... To ja tylko się śmieję, że tak naprawdę żadna z tej trójki może tylko się cieszyć w snach. Ponieważ kiedy wchodzę do ringu, mam tylko jeden cel - wygrać. And guess what? Wygram.





(Ekran gaśnie. Pojawiamy się obecnie w łożu Ms. Gisele O'Dare. Gisele zdejmuje z oczu opaskę i chwyta za swój telefon.




(DRYŃ, DRYŃ, DRYŃ, DRYŃ, DRYŃ, DRYŃ, DRYŃ)




Bitch, kto próbuje przeszkodzić mi aby przejrzeć twittera?!



(Gisele zagląda w telefon i zauważa, że dzwoni do niej C****** V*******.)





AH BITCH, NEVAH. 





(Gisele natychmiastowo się rozłącza i włącza tryb samolotowy.)





Ale tak sobie myślę.. Może zobaczymy co u moich rywalek? SIRI CALL TO BITCH NUMER ONE. 





Siri: Calling to Bitch Numer One right now...





„Użytkownik nie jest dostępny. Po sygnake zostaw swoje imię i wiadomość. ” (Beep)





Gisele: Cześć Della-boo-hoo! Tutaj Gisele ODare, przyszła RIOT Champion! Z tego, co mi powiedziano, Reckless Choices jest najbardziej "piekielnym", ekstremalnym (?) eventem, jakim RPW dysponuje! Potwierdza to samo hype i promocja, która trwa. Bardzo mi przykro, że do tej pory nie byłaś na żadnej grafice promocyjnej z wyłączeniem match cardów. :fab emoji: Nigdy nie byłam zaangażowana w coś tak wielkiego, że ludzie z całego świata zbiegali się w jednym mieście przez kilka dni. Ale teraz, przez takie beztalencie jak ty nie dotrę na pokazy mody podczas najważniejszego tygodnia mody!!! Czy nie możesz po prostu wypierdalać z RPW, debilu? Po prostu idź grzecznie do gabinetu Nicole Stoudemire i się zwolnij, nie jesteś niczego warta, a tym bardziej chociaż dotknąć klatki. Jedyną klatką, do jakiej powinnaś mieć dostęp to jakaś podobna w stylu... Takiej, w której trzymają Rebekah'ę, aby nie uciekła. Weź się jebnij. I się rozłącz i nie dzwoń do mnie.





(Gisele rozłącza się i zatrzymuje na chwilę. Jeszcze raz bierze telefon i zaczyna wybierać numer).





Siri.. Call to Bitch Number Two.





Siri: Calling to Bitch Number Two right now...





Głos Merrin: "Tutaj Merrin Crafword. Po sygnale zostaw wiadomość. ”(Beep)





Gisele: Cześć moja Merrin-poo! Co musiało być powodem nieodebrania połączenia ode mnie? Na pewno nie były to zakupy, na które Cię po prostu nie stać. Walka Queen of the Cage może i ma coś dla Ciebie co zaoferowania, więc po RC przejdziesz się do Cropp'a i kupisz jakiś oversizeowy t-shirt, w którym i tak bym lepiej wyglądała niż Ty. DUH! Ale poza tym.. Ahh Merrin, nie mamy o czym rozmawiać.





(Gisele rozłącza się i wzdycha.)





Gisele: Hmmm





(Gisele po raz kolejny podnosi telefon i zaczyna mówić do Siri.)





Siri call to Bitch number three.





Siri: Calling to Bitch number three right now...





Poczta głosowa: Heyah poczta głosowa, po sygnale.. Zostaw wiadomość!





Bitch, kto w dzisiejszych czasach używa jeszcze Heyah?! O nie! Zapomniałam! To Abigail! Tak się ciebie boję, Abby! Nie wiadomo, do czego jesteś zdolna! Nie wiadomo, co się stanie, gdy tylko mnie złapiesz! Nie wiadomo, przez co przejdę, aby móc zwyciężyć Riot Championship! Tak się teraz boję! Nie wiem, czy dam radę przetrwać ten match! Bitch what's your point? Piszesz następny sezon Wiedźmina? Twoim zachowaniem wygląda jakbyś była w chuj z epoki kamienia. Ostatnio szłam przez bazar (hatfu, oczywiście po to aby dojść do mojego ulubionego projektanta mody).. I tylko słyszałam "no we pani kup słoik miodu, naszej hodowli". And i was like.. BIIITCCCH IT IS ABIGAIL?! Abby, musisz wiedzieć, że to jest zupełnie inna generacja! Tutaj większość ludzi kupuje miody w sklepach! Tak samo jak ludzie wybierają lepsze rzeczy. Więc sumując.. Stojąc w kolejce naszej czwórki... Pewnie byłabyś za Dellą Detras i Merrin Crafword.. A one... Kurwa, ja nie wiem, my chyba w innych kolejkach stoimy. Ale ja stoję po RIOT Championship, a Wy po troszku, troszeczkę atencji? Chyba da! Szczerze? Po Reckless Choices powinnaś dziękować mi za przyszłość, kiedy REVOLT umieści ten tytuł na szali i zobaczysz, jak wymyka się z twoich "marzeń" w ręce niesamowitej Gisele O'Dare. Tak, to jestem ja. Kiedy pewnego dnia wejdę do Hall of Fame, mam nadzieję, że nadal będziesz w stanie znaleźć drogę, by powiedzieć wszystkim o czasie, w którym skopałem ci tyłek w klatce na Reckless Choices. Ponieważ no.. Nie ukrywajmy, jesteś drugą co do wygrania tego starcia. Żadna z nas nie zawsze będzie się ze sobą zgadzała, ale możemy się zgodzić co do jednej rzeczy z absolutną pewnością. To, co zrobimy w klatce w ten weekend, zostanie zapamiętane na dłużej niż wszystkie kariery Delli czy Merrin. Tylko jedna z nas może stać się prawdziwym sztandarem REVOLT. Wszyscy będą o tym pamiętać, ale tylko jedna z nas zostanie z tego powodu uwieczniona jako pierwsza w histori RIOT CHAMPION! Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby upewnić się, że ta osoba to ja. Nie dlatego, że tego właśnie chcę. Nie jestem narcystyczna, jak każdy myśli bitttch, a-ah. Jestem po prostu realistką. Zdobędę ten tytuł i przeniosę go na zupełnie inny poziom. Będzie wyżej niż mistrzostwo REVOLT! Ponieważ z taką mistrzynią jaka obecnie panuje jako REVOLT World Champion.. Ta marka nie zajdzie daleko, a tym bardziej na Grand Sacrifice, jak przyjdzie bronić tej marki! Ale upewnię się, że ludzie patrzą na mnie i patrzą na tytuł jako główne "atrakcje" w Rebellion Pro Wrestling! 





Przez cały miesiąc byłam bombardowana wieloma wywiadami, wydarzeniami promocyjnymi Reckless Choices i spotkaniami biznesowymi podczas największych imprez roku. Miałam absolutnie zero czasu dla siebie i w tym momencie po prostu czuję się odrętwiała(?). W squadzie beauty RPW mamy same brzydkie dziwki, które pytają mnie, jaki makijaż zamierzam nałożyć na Reckless Choices, ale nie mogę się powstrzymać. Zazwyczaj nie mogę zignorować czyichś okropnych konturów lub spierzchniętych ust, i tym razem nie jest inaczej. Spójrzcie na Abigail czy Merrin. I takie osoby mają godnie reprezentować REVOLT jako RIOT Champion? Nie tylko umiejętności wchodzą w rachubę. Zresztą.. Spójrzcie na nie tylko moje przeciwniczki w Queen of the Cage Matchu, które zamiast normalnie coś powiedzieć do kamery to zachowują się jakby nagrywały kolejne sezony wiedźmina... To spójrzcie na dzisiejsze pretendentki do głównego tytułu REVOLT.. Bitch! A-ah. Powinnam wylądować w Main Evencie Reckless Choices, najlepiej być po prostu kurwa uznana za niekwestionowaną mistrzynię, i tyle. That's the tea. W tej chwili mam wizję tunelu, ponieważ chcę się upewnić, że ten Reckless Choices nie będzie moją ostatnią galą. Po tym wszystkim, przez co przeszłam - nie mogę się powstrzymać od śmiechu, wracając myślami do zeszłego roku. W ostatnich miesiącach byłam podkładana takim osobom jak Amber Lynx. Gdzie ona teraz jest? Ale teraz.. Ja, Gisele O'Dare.. Jestem nawet w pełni gotów zakończyć panowanie Rebekah i umocnić się jako kolejna wschodząca gwiazda tej firmy. Z wielkim hukiem wkroczyłam w nowy rok! Oczywiście zaczynając od RIOT Championship... Ale teraz zamierzam sprawić, by fale zamieniły się w pieprzone tsunami. Miałam w głowie tę wspaniałą przyszłość.. Ale jak wszyscy wiemy, wszystko się nie potoczyło po mojej myśli. To były kompletne bzdury, ale jak się później okazało, po kilku poważnych zmianach w tej firmie sprawy zaczęły wyglądać trochę lepiej. W końcu Miss. Gisele O'Dare, hottie with da bodie, dostała trochę czasu antenowego! A już wkrótce zostanę koronowana na mistrzynię RIOT w RPW! Tak wiele człowiek może osiągnąć podczas krótkiego pobytu tutaj w REVOLT. Ech... Jestem cholernie niesamowitą osobą, która zasługuje na wszystko, co najlepsze na świecie. Zasługuję na to, aby zostać zaspokojoną wszystkim! Zasługuję na to, aby ktoś nakarmił mnie winogronami, gdy będę leżeć na moim złotym tronie jak królowa, którą jestem. Jestem tak kurwa cholernie zajebista.. Ale za to..Jestem pewna, że jakakolwiek inna mistrzyni w tej firmie zaczyna czuć się teraz trochę przytłoczona. Jest wiele rzeczy, które powstają w obliczu REVOLT. Nie chodzi tylko o pokazanie tych perłowych zębów i nazywanie wszystkich suk dobrymi - zadziwiająco dużo czasu i zaangażowania związanych z tą rolą, co dziewczynki? Ponieważ sądzę, że jedyne co na Was stać, a przede wszystkim Merrin to świecenie zębami do kamer. 


Achh... Widzę, jak mistrzyni REVOLT drży już na zapleczu i czuje się tak przytłoczoną wszystkim, co wiąże się z byciem mistrzynią. Jak dobrze, że powstał nowy tytuł, który nada świeżości całej organizacji. Dla mnie to kawałek pierdolonego ciasta, którego po prostu zjem i pójdę dalej. That's the tea. Mogę zrobić to nawet we śnie, patrząc na to z kim mam się zmierzyć. Łatwo się zgubić w tym świecie, w którym światła migają na twoich oczach w każdej chwili, dlatego z życia superbogatej patoinfluencerki.. Zrezygnuję, ale zacznę życie RIOT Championki! HAHAGAHAGAH! Jestem więcej niż gotowa, by całe Reckless Choices było moim centrum uwagi. W ubiegłym roku koncentrowałam się na wyglądaniu, ale w tym roku sprawy wyglądają nieco inaczej; Skupiam się na permanentnym wyeliminowaniu przeciwników. One są między mną, a moim długo i szczęśliwie. Muszę pozbyć się tego problemu tak szybko, jak to możliwe. JESZCZE SZYBCIEJ! Nie mogę ich po prostu znieść.




Ale kiedy już pogadaliśmy o Delli.. Ale! Wspominałam o Merrin Crafword!

Merrin Crafword, zwyciężczyni.. Jednego starcia. Była mistrzy-... *ekhm*, who? Ulubiona rebelionistk-... Who? Mała, wątła, chuda dziewczyna z małym schowkiem, ponieważ nie jest wystarczająco wytrzymała, aby wytrzymać presji na osiągnięcie czegoś większego w jej karierze! Jedynie na co będzie Cię stać, to podłożyć się Miss. O'Dare. Merrin, sądzę, że jesteś osobą, która stara się szybować w odpowiednich towarzystwach, przez co z każdą mijającą sekundą szybko będziesz awansować. But a-ah, nie na mojej zmianie! Nie masz żadnego rozgłosu w naszym starciu, to przykre. Jedynie co osiągnęłaś w RPW, to bycie na tle facebooka Rebellion Pro Wrestling. Ale za to ja mam dużo szumu w tym meczu, prawda? Mam cały rozgłos na świecie i nie wspominając o wsparciu fanów, którzy desperacko chcą zobaczyć, jak wygrywam RIOT Championship. Chcą mnie zobaczyć na największym etapie z najnowszym dodatkiem REVOLT unoszącym się wysoko nad twoją głową. O ile świeci, mogę nazwać to dodatkiem. Tytuł królowej i mistrzyni zostaję na zawsze. Ale za to nikt nie chce zobaczyć, jak wyczerpana Merrin Crafword podnosi "swój" tytuł wysoko w powietrzu, podczas gdy szlocha ze szczęścia. Fani nie chcą, abyś zagryzła swoją pięść i popłakała się z całkowitym niedowierzaniem, próbując owinąć wszystko faktem, że dajmy ponieść się marzeniom, 
"pokonałaś" kobietę, która jest nie do powstrzymania, Miss. Fucking Don't Cage Gisele O'Dare. Ale nie mogę się doczekać, aby być nosicielką wszystkich złych, pieprzonych wiadomości i upewnić się, że ten Twój "sen" nie stanie się rzeczywistością. 






Łe, łe! Gisele O'Dare skradła moje momentum! 
Albo jeszcze gorzej, CT ma pasy! Bitch who? Czy wyglądam Ci na Nicole, Paris lub Jenn?





Tak bardzo wiem, że wszystkie tego chcecie, ale ja chcę tego jeszcze bardziej niż Wy. Tak naprawdę, chcę tego bardziej niż każda z nich. Chcę, żeby kurwa po prosto było mnie więcej. Mam więcej do udowodnienia w tym meczu, niż każda suka z osobna. Mam wiele do zrobienia, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie przeszkody, które musiałam pokonać, aby być w Queen of the Cage Matchu. Ta wygrana nie byłaby tylko dla mnie, byłaby dla wszystkich pieprzonych nieszczęśników, którzy mieli mnóstwo shitu na mój temat o mnie podczas mojego pobytu tutaj. Chcę zobaczyć miny tych ludzi, gdy widzą, jak Gisele fucking O'Dare, twierdzi, że jest zwyciężczynią pierwszego Queen of the Cage Matchu w historii. Chcę, aby ludzie posrali się ze złości, gdy dowiadują się, że Gisele O'Dare jest inauguracyjną mistrzynią RIOT. Poczucie satysfakcji i euforii płynącej w moich żyłach, kiedy to się stanie, będzie tak wysokie, że Merrin aż straci majty. Nie możesz ze mną konkurować, Crafword. Nie możesz dopasować mojej energii lub pędu do swojego. W przeciwieństwie do ciebie, mój pęd pochodzi z mojego serca i z tego jak jestem obdarowana talentem... No i z portfela Nicole. Ale za to nie potrzebuję grubych, pieprzonych, prawiczych fanów, kibicujących mi lub stale @ mnie na Twitterze, aby wymyślać jakieś fanfic'i o mnie. Ale za to pewnie Ty byś się sprawiła idealnie! Zapytaj Kelly Smith jak się z tym obchodzi, ma baba talent.





WIEM głęboko, że mogę kurwa Was zabić własnymi dwiema rękami. Jedynie co mnie cieszy to to, że w tym starciu są tylko osoby nowej ery. Ale czuję, że jesteście takimi samymi niewypałami jak niektóre weteranki. Jesteście tylko pieprzonymi sukami, które chcą mnie zdjąć z pozycji, bo zazdrościcie mi po prostu wszystkiego, co mam. Jak cholernie musicie być smutne, eh. Nie zasługujecie na bycie w tym samym ringu co ja. Gdyby to zależało ode mnie, Abby, Merrin, Della.. Wasze dupy po prostu dostałyby porządny wpierdol. Nie jesteście żadnym kalibrem głównych wydarzeni, yhm, DUH. . Założę się, że jesteście wszystkie tak samo podekscytowane, a więc czujecie, że jesteście częścią jakiejś niesamowitej historii. Tak to prawda, jesteście. Jesteście przegranymi w mojej historii. Zacznijcie wybierać kolorystykę, którą zastosujecie na swoich makijażach podczas mojego WIELKIEGO wydarzenia, a Waszych.. Pogrzebów! HAHAHAGH! Proszę, zadzwońcie do wszystkich członków Waszych rodzin, aby upewnić się, że nie spóźnią się na lot, aby mogli przybyć do Missouri na czas. Aby zobaczyć jak ich "reprezentantki" łapią wpierdol. Boże, nie mogę się doczekać, aby zostać głównym powodem dlaczego rezygnujecie ze swoich kontraktów. Nie mogę się doczekać, aż nie będziecie mogły spojrzeć wstecz na ten czas bez skrzywienia się w bólu i smutku, próbując zapomnieć o tak okropnym czasie. Dla Was okropnym, ale dla mnie zajebistym.  CZAS W KTÓRYM O'DARE OTWIERA SZAMPANA! Moje słowa rozbrzmią w Waszych wielkich, elfich uszach przez wiele lat. Kiedy to wszystko zostanie już powiedziane i dokonane na Reckless Choices. Pamiętajcie, że was ostrzegałam, suki.




Głowy w dół i żryjcie piach.




(Nagle Gisele zakłada kominiarkę, i okazuje się być głównym złodziejem, rzucając gaz usypiający dla pracowników. Po czym wybija szybę i zabiera najdroższy diament w salonie. Chowa go do torby, po czym odwraca się, chwyta za kominiarkę aby odkryć usta.. I mówi do kamery.)





A teraz patrzcie, jak kradnę Wasze momenty, tak samo jak kradli moje jeszcze w tamtym roku. Era of Bhabie is coming!

Powrót do góry Go down
 
WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hunger Games has began and I’m starving [CD]
» Abigail from Vengerberg | RECKLESS CHOICES 2020 [MP II]
» road of 2020 [MP]
» RECKLESS CHOICES 2024 | CARD
» I don't play games -- I win them [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: