RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 OH, WHO'S BACK?! [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


OH, WHO'S BACK?! [CD] Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

OH, WHO'S BACK?! [CD] Empty
PisanieTemat: OH, WHO'S BACK?! [CD]   OH, WHO'S BACK?! [CD] EmptyPią Maj 22, 2020 2:42 pm

OH, WHO'S BACK?! [CD] Untitled1q231234d


'SKINNY RETURN' | CHARACTER DEVELOPMENT 001

Oh, kto to? Jak to? Czemu? Oh, czy życie nie działa w tajemniczy sposób? Mój powrót na Grand Sacrifice był szokiem dla niektórych, którzy mieli nadzieję, że odeszłam na dobre, ale dla tych z was, którzy wiedzą, jak gra się w tę grę, na pewno widzieliście to z odległości mili. Widzieliście jak Stefani Novak idzie pewnym i stanowczym krokiem aby ponownie rozwalić system. Już powoli zaczyna się sezon Final Bound. Nie ma większego oczekiwania ani podniecenia niż branie udziału w największym wydarzeniu sezonu. Największe wydarzenie w historii pro-wrestlingu i zamierzam wykorzystać  ten dzień, periodt. W przeciwieństwie do was, głupcy, nie muszę walczyć po swojemu - mam zagwarantowane swoje miejsce. W tym momencie wróciłam nie tylko po to, by zobaczyć z bliska moją słodką Lolitę, którą kopnę prosto w zęby. To czas, w którym nasze przeznaczenie jest określone przez działania, które podejmujemy. Zawsze jestem o krok przed każdą pieprzoną suką na REVOLT. Żadne słowa nie mogą w pełni uosabiać tej absolutnej euforii, którą poczułam, widząc moją malutką, cudowną babygirl, miłość mojego życia. Kopnęłam SiSi Diaz tak mocno, że najprawdopodobniej odesłałam ją z powrotem do grobu. Miło było Cię ponownie widzieć, SiSi. Wink Ale po tak zabawnym i odważnym weekendzie debiutuje na REVOLT. Wracając do pokazywania światu, że Stefani Novak jest rzadkością w swoim rodzaju. Kobietą, która zawsze znajduje się na szczycie łańcucha wszelakich hierarchii. Kobieta, która jest tak elitarna i ogólnie tak kurwa fantastyczna, że ​​jest tym, co każdy szanujący się naukowiec nazywa.. „EUREKĄ!”. Ale czekajcie. Stanęłam, zobaczyłam Fabulous, Fallen Angel, Scarlett, SiSi Diaz, Tarję Valentine.. Co to jest? MoW w 2016 r.? Do jakiego pieprzonego wehikułu czasu weszłam? To tak, jakby ktoś wrzucił kilka przypadkowych nazwisk do jebanego kapelusza i nazwał to czymś dobrym. Bitch, like what the fuck? Różnica między Wami a mną, polega na tym, że nie jestem płonącą gwiazdą, że jej płomień ostatecznie się wypali. Moje dziedzictwo jest wieczne. Jestem w tej grze od początku tej organizacji. Przychodzę i odchodzę w różnych porach RPW, ale nie ma znaczenia czas mojego urlopu - kiedy wracam, zawsze zaczynam od miejsca, w którym skończyłam. Nie muszę budować swojej drogi na szczyt ani dowodzić, że ludzie są „godni”. Od samego początku Ci pierdoły wiedzą, że mam na myśli biznes, i ufają mojemu nazwisku. Nah, nie jestem dzisiejszą Fallen Angel, i don't know her. 


Zadaj sobie pytanie.. Kim jesteś na początkowych etapach swojej kariery? Zastanawiasz się, gdzie pójdziesz dalej? Zastanawiasz się, czy Twoja historia się zakończyła, czy dopiero się rozpoczęła? W przeciwieństwie do ciebie, znam ścieżkę, którą powinnam utorować wszystkim niedorzecznym głupcom. W przeciwieństwie do Was, nie siedzę tutaj i nie ryczę, gdy coś nie idzie po mojej myśli. Kilka osób... To totalna masakra, obleśne suki, które próbują sprawić, by świat urządził dla nich imprezę litościwą. Oczywiście brakuje Wam umiejętności i dlatego jesteście chujowe. Ssiecie, jebać Was. Ale zanim skończę marnować na Was czas, postawmy kolejną znaczącą informację, nie używajcie takich określeń jak "Stefa", "Novak", jakbyście mnie wszystkie kurwa znały. Kiedy następnym razem do mnie się odezwiecie, odezwijcie się do mnie poprzez moje odpowiednie pseudonimy;


Ykhm, ykhm!


Jedyna kobieta, która miała najwspanialszy powrót w historii RPW. Jedyna kobieta, która jest najwspanialsza pod każdym względem. Jedyna kobieta, z którą powinno obchodzić się RPW. Kobieta, która jest nietykalna, nie do pokonania, największa zawodniczka, z którą kiedykolwiek wkroczyłaś na ring. Miss Stefani Novak. Osoba, z którą lepiej się nie pieprzyć. Szanuj to.


Czas aby wszyskie żółtodzioby wróciły tam, gdzie trzeba. Nie mogę pozwolić, aby Stefani Novak karmiła żółtodzioby zwycięstwami i oczekiwała dobrego wyniku. Nienawidzę żółtodziobów i wszystkiego, co żyje i oddycha, co nie nazywa się Stefani ani Novak. Jestem zajętą ​​kobietą. Mam udział w konferencjach prasowych i ważnych spotkaniach. Mam umowy do zamknięcia i umowę do rozpoczęcia, mecz o mistrzostwo. Więc muszę skupić się na tym, co nadejdzie w najbliższej przyszłości. Muszę się przygotować i postawić na sposób myślenia, w którym wszystko, co mam, to wizja tunelu. I wiecie, co jest na końcu tego tunelu? Na pewno żadna z Was, lol.

Już w tej organizacji mierzyłam się z wieloma osobami, pomijając Fabulous, która i osiągnęła coś tylko po to, aby potem została tylko odepchnięta, żeby Creative Team nie słyszał jej skarg. Dziewczyno, jesteś chujowa. Koniec tematu. Szanuj to. Więc jeśli macie jakieś trudności z radzeniem sobie z faktem, że musicie się ze mną wkrótce zmierzyć - zaufajcie mi, nie jesteście same. Wy chociaż zmierzycie się z kimś z klasą, ja musiałam na Rebellion spotykać się z kimś, kto nie potrafi nawet napisać spójnego zdania. Hurrrr durrrrr dumbass. Nie mówię tutaj o SiSi, she's my baby. 

Więc nie miejcie tylko czelności zachowywać się tak, jakbym marnowała Wasz czas? Nie jestem Fabulous. Bitch, please. Stawienie mi czoła jest pierdolonym błogosławieństwem. Wkraczając w ten sam pierścień, co legendarna Stefani Novak.. Ten cel znajduje się na liście wielu ambitnych rebelionistek z RPW. 


Czy macie jakieś konkretne dowody na to, że nie jestem na Waszym poziomie? Czy macie COŚ, co raz na zawsze mnie zamknie? Zawsze będę daleko przed Wami. Nie tylko w RPW, ale w życiu w ogóle. Wychowałam się w dobrym domu i zaszczepiono we mnie moralność. Moi rodzice byli niesamowitymi wzorami do naśladowania, którzy nauczyli mnie, że jeśli nie dostaję czegoś, czego chciałam, to muszę to wziąć sama. To z ich powodu ukończyłam studia z tytułem magistra w zakresie prawa i zarządzania. A jakie było Wasze wychowanie? Jak wyglądało Wasze życie domowe? Niech zgadnę - t mama była ludzką torbą treningową, tata był szalonym pijakiem, a wujek był trochę drażliwy. Wreszcie coś, co łączysz z Fabulous, czytelniku. Jeśli jest jedna rzecz, której nienawidzę w zapaśnikach, to to, że wszyscy są grupą pseudo-intelektualistów. Myślą, że są tak dobrze obeznani w życiu, ale to nic innego niż przypadek. 'ZAcZeŁĄM UpRaWIaC wResTlINg aBy WYzYWIc MOJa ROdZINe' BITCH NIE MOJA WINA, ŻE TWOJA RODZINA NIE MA AMBICJI.





Drogie REVOLT.. Zamierzam uczynić cię moją suką, suko. Nie macie pieprzonego pojęcia, w co się pakujecie. Jestem Stefani Novak. Jedyna kobieta która tak naprawdę wystąpiła w dwóch pojedynkach na Tribe of Legends. Jedyna osoba, z którą można chodzić od stóp do głów. Wiele osób twierdziło, że ma tę wielką barierę, której nikt nie może zniszczyć. Well. Aż w końcu pojawiła się Stefani. Zostawiłam moje rywalki zepsute psychicznie i pozbywam się ich bezwartościowych zwłok po naszej walce jak śmieci, którymi jesteście. Ten sam los spotka cię, osobo która to czytasz. W tej firmie nie masz już przyszłości. Ojciec wrócił do domu, szanuj to.


OH, WHO'S BACK?! [CD] Ezgif.com-gif-maker%2B%25282%2529
Powrót do góry Go down
 
OH, WHO'S BACK?! [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» I'm Back. [CD]
» "The Witch is back" again... [MP]
» Time to get back to winning
» My little baby is coming back home... With me!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: