RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
RPW

RPW


Posts : 13
Likes : 5

GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD   GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD EmptyPon Maj 25, 2020 1:50 am

Najlepsze starcie:

Ulubiony moment:

Najbardziej szokujący wynik/moment:

Kto miał najlepszą i najgorszą noc:

Kto skradł show?:

Ogólna opinia i ocena:
Powrót do góry Go down
Jean Ripley

Jean Ripley


Posts : 33
Likes : 51

GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD   GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD EmptyPon Maj 25, 2020 3:49 pm

Najlepsze starcie: Rebellion vs Revolt - Zdecydowanie!

Ulubiony moment: Jestem nowy więc nie za bardzo znam historię.. Ale chyba serce Maddy Hayes do walki. I Alexa Archer wygrywając finały.

Najbardziej szokujący wynik/moment: Powrót Stefani Novak? Tak się wydawało czytając galę, więc chyba tak Smile

Kto miał najlepszą i najgorszą noc: Najlepszą Abigail, Stefani, Alexa, Scarlett i Fallen, a najgorszą chyba drużyna rebellion..

Kto skradł show?: Maddy Hayes!

Ogólna opinia i ocena: To była moja pierwsza gala PPV jaką przeczytałem. Dopiero o się wdrążam to i bardzo mi się podoba ile wkładacie w to pasji. Widać, że bardzo lubicie to robić. Very Happy Wszystkie walki bardzo bym chciał zobaczyć w rzeczywistości, bo czytając je oddawały w pełni realia które można sobie wyobrazić czytając Wasze walki. Żadna nie odstępowała od innych. Nie mogę się doczekać debiutu! Very Happy 
Powrót do góry Go down
AbbyTheCrow

AbbyTheCrow


Posts : 39
Likes : 14

GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD   GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD EmptyCzw Maj 28, 2020 11:28 pm

Zaraz walnę tą kolejną rozprawkę (Mam dość Mickiewicza i Słowackiego, ale jako humanista powinienem być obiektywny, czy coś), ale dam tą opinie na temat gali. 

TAK SPÓŹNIONA.

Najlepsze Starcie : Oh gosh, tutaj mam na bakier. Gala była dobrze podpromowana, sam byłem ciekaw rozpisania tego wszystkiego. Zawód mam trochę do tej zasady z każdą walką NO DQ. Tak, lubię hardcore i to nawet za bardzo (Havoc vibes), ale brakowało mi trochę różnorodności. Nie zrozumcie mnie źle, bo walka Gisele vs Archer to ciekawy spotfest, ale brakowało trochę więcej brutalności. Dopiero w Rachel vs Fallen i w walce głównych mistrzyń dostaliśmy ciekawe i pomysłowe zastosowania krzeseł. 

Tak czy owak, to miano wędruje do Elimination Match'u, który był czasami nawet zbyt OVER, a szczególnie mi się podobała budowa Maddy, powrót z wielkim WOW oraz oddanie każdej z drużyn.

Ulubiony moment : Lolita rzucająca krzesłem w Scarlett. Przypomina mi to stare, dobre ECW i masowe zastosowanie krzeseł w walkach. Cholera, ten moment jest zbyt dobry, aby nie został doceniony! 

Najbardziej szokujący moment : Hm... No chyba powrót Novak. Mogę pod to podpiąć moment Gisele oraz Archer, które spadły z drabiny, albo sam koniec tego starcia. 

Najlepsza/Najgorsza noc : Pas z najlepszymi, bo sami dobrze o tym wiemy. Na straty spisuje Yuki (XD), Tarje oraz Lolite 

Osobą, która skradła serce na tej gali jest... Nie wiem, bo to zbyt trudne. Docenię występ Maddy, Archer oraz Scarlett... Rachel wraz z Fallen to doskonała liga, aż ciężko mi je określić XD

Opinia : Dobra, dobra. Po pierwsze, show było poprowadzone dobrze. Widać tam czasami, że piszącemu się spieszyło z końcem swojego segmentu, ale czytało się płynnie i z zaintrygowaniem. Jedynie walka eliminacyjna, miała tendencje do powtarzania jednego ciosu, czasem aż za bardzo. Po drugie, booking to pół na pół, szczególnie z tą końcówką walki eliminacyjnej. Przypuszczam, że ma to swój cel, ale Maddy eliminująca Novak to byłoby coś budującego, nawet ekscytującego w tym pojedynku. W Rachel vs Fallen to brakowało Falls Count Anywhere, będąc szczerym. Po trzecie, ostatnie... Jestem zadowolony otrzymaną treścią. Poza wyżej wymienionymi uwagami, uważam tę gale za top w mojej przygodzie. Czekam teraz na pierwsze tygodniówki, potem zaliczam maturę i bawimy się dalej! 

See ya.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD   GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD Empty

Powrót do góry Go down
 
GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRAND SACRIFICE 2020 | PREDICTION THREAD
» Unbothered 2019 | REACTION THREAD
» UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD
» RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD
» Gates to Glory 2020 | REACTION THREAD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: