RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Nicole Stoudemire

Nicole Stoudemire


Posts : 53
Likes : 19
Age : 51
Location : Sacramento, CA, USA.

RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD   RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD EmptySro Lut 05, 2020 11:57 pm

Najlepsze starcie:

Ulubiony moment:

Najbardziej szokujący wynik/moment:

Kto miał najlepszą i najgorszą noc:

Kto skradł show?:

Ogólna opinia i ocena:
Powrót do góry Go down
https://rebellionwrestling.forumpolish.com
Robin Roberts

Robin Roberts


RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD   RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD EmptyCzw Lut 06, 2020 6:14 am

1. Scarlett v Fab
2. Nie ma takiego. 😯 Wszystkie były supa. 😱
3. Wygrana Gisele, jak dla mnie. 
4. Najlepszą: Scarlett, Najgorszą: Bekah. 
5. Tu nie mam faworytki, bo wszystkie skradły po troszku. 
6. Jak dla mnie, to chyba póki co najlepsze FPV RPW. Myślę, że przebiła ToL pod względem walk. Emocjonująca do samego końca. Wink
Powrót do góry Go down
Amanda Keith

Amanda Keith


RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Untitlededf Posts : 85
Likes : 45
Age : 27
Location : Pennsylvania

RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD   RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD EmptyCzw Lut 06, 2020 10:12 am

Scarlett vs Fabulous, zdecydowanie to było to, czego w federacjach nie było dawno. 

Lolita rozwalająca plakat tego typka i atakująca go, yeeah I like it. 
#MomentOfTheYear

Powrót jednej z Valentinek, tego bym się nie spodziewała. 
Dodam oczywiście gratulacje dla Yuki tutaj. 

Najlepszą noc zdecydowanie miała Scarlett, a najgorszą Sisi Diaz... Przykro mi myszko.


Gali jako samej nie oceniam, bo każda miała jakieś minusy i plusy, ale zdecydowanie ME na duży plus.
Powrót do góry Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD   RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD EmptyPią Lut 07, 2020 2:03 am

Najlepsze starcie: Fabulous vs Scarlett

Ulubiony moment: Segment SiSi Diaz, Nicka i Kelly Smith

Najbardziej szokujący wynik/moment: wejście Lolity z facetami na smyczy, that's great

Kto miał najlepszą i najgorszą noc: najlepszą Gisele/Scarlett, najgorszą Rebekah/SiSi Diaz

Kto skradł show?: my baby Gisele Don't Care O'Dare
RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD 2764

Ogólna opinia i ocena:
Genialna gala, dużo zaskakujących momentów. Świetna walka wieczoru. CT spisało się świetnie. Fajny pomysł z tym segmentem SiSi Diaz i Kelly Smith. Jestem pod wrażeniem. RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD 2764



RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Tenor
Powrót do góry Go down
AbbyTheCrow

AbbyTheCrow


Posts : 39
Likes : 14

RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD   RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD EmptyPon Lut 10, 2020 9:08 pm

1. No tutaj ciężko o innego kandydata, obie panie dały dobre show. Scarlett vs. Fabulous to podręcznikowy przykład, jak powinien wyglądać dobrze zabookowany mecz,

2. Wyróżnię dwa momenty, które zapadły mi w pamięć. Na pewno segment pomiędzy Smith oraz Sisi. Przypominał on sytuację wziętą rodem z seriali paradokumentalnych (XD), ale przedstawioną w zgoła innym uniwersum. Na plus granie emocjami, które odegrało znaczącą role w tym segmencie. Co do drugiego, no to walka o pas RIOT. Jestem pod wrażeniem, że pomimo tak słabej aktywności w postaci prom, udało się sklecić tak dobrą walkę. Abigail walcząca do upadłego, Gisele próbująca wykończyć ją na każdy, możliwy sposób. Bueno. 

3.  Szokujący moment? Ciężko mi go określić. W sensie, że nie miałem podczas gali chwili, żeby złapać się za głowę, uderzyć przypadkowo w stół czy krzyknąć. Częściowo, wejście Lolity wywołało u mnie szok, ale taki malutki. 

4. Najlepsza? Scarett oraz Gisele, a co do najgorszych... Kurde no Abigail, Rebekah czy Tanya, która nie była w walce lmao

5. Wstrzymam się tutaj, gdyż każdy miał swój moment na tej gali.


Podsumowanie :

Gala jest bardzo, ale to bardzo dobrze napisana. Pojawiły się małe błędy przy walkach o pas Riot, czy słaby booking trzeciej zawodniczki w steel cage. Jednakże, show było całkiem znośne, miła atmosfera na discordzie.

Pozdrawiam, polecam!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD   RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD Empty

Powrót do góry Go down
 
RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» RECKLESS CHOICES 2020 | TYPER
» WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I]
» Unbothered 2019 | REACTION THREAD
» UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD
» GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: