RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD

Go down 
+4
Fallen Angel
Jill Bennett
Jean Ripley
RPW
8 posters
AutorWiadomość
RPW

RPW


Posts : 13
Likes : 5

UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD   UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD EmptySro Gru 02, 2020 6:03 am

Najlepsze starcie:

Ulubiony moment:

Najbardziej szokujący wynik/moment:

Kto miał najlepszą i najgorszą noc:

Kto skradł show?:

Ogólna opinia i ocena:
Powrót do góry Go down
Jean Ripley

Jean Ripley


Posts : 33
Likes : 51

UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD   UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD EmptySro Gru 02, 2020 4:43 pm

Najlepsze starcie: Najbardziej porwały mnie trzy walki. Glass Walls Match , Strap Match oraz I Quit Match. Nie umiem wybrac pomiedzy nimi wiem ze powinno wybrac sie jeden ale nie potrafie..


Ulubiony moment: Front Flip DDT z drabiny na stół w main evencie


Najbardziej szokujący wynik/moment: Powrot Audrey oraz debiut Devana!

Kto miał najlepszą i najgorszą noc: Najlepszą zdecydowanie Alexa Archer, a najgorszą Scarlett po ataku Audrey Foster i przegranej tytulu...

Kto skradł show?: ALEXA ARCHER!

Ogólna opinia i ocena: Ogolnie przeczytalem wszystkie gale.. Powiem szczerze , ze zadna mi tak nie skradla serca jak ta. Jeszcze raz dziekuje Alexie za wdrazenie mnie w to bo to ogromna frajda Very Happy Wszystkie walki byly idealnie rozpisane i pisarz/pisarze spisali sie na zloty medal! Sam nie potrafilbym rozpisac tak dobrej gali. Reckoning Chamber Match szykuje sie być chyba największa konkurencja jak na razie poniewaz sa obsadzone same dobre talenty (w tym ja Very Happy) za co bardzo dziekuje za szanse i sprobuje to co w moich silach. Bardzo interesuje mnie postac Torvi Solede i nie moge sie doczekac co bedzie miala do pokazania niedlugo. Na gali jest duzo watkow zapowiadajace chyba nastepne rywalizacje. Np Ja i Maddy Hayes? Ale walcze z czego wiadomo na Day of Reckoning juz i ciekawi mnie jak to sie potoczy.. Tak samo utworzenie druzyny z Jill Bennett oraz Elisabeth Queen. Najlepsza gala wydana jak na razie i nie wiem czy cos bedzie moglo przebic ją. Gratuluje wszystkim zwycięzcom! Oby tak dalej! Very Happy A teraz moze dam moje ratingi odnosnie poszczegolnych rzeczy.


1) Kick-Off show był swietnie rozpisany, nie bylo niczego za duzo co idzie na ogromny plus.


2) Gisele O'Dare kontra Liv Prey. Nie wiem za bardzo kim jest Liv ale w glebi serca liczylem na zwyciestwo Gisele Very Happy (nie umniejszajac Liv.) Walka była jak na pre show znakomita. 6.5/10.

2) Fallen Angel kontra Sisi Diaz - brak slow. Tyle spotow, zapowiedzi.. kontr... Walka jest tak rozpisana ze wszystko mozna sobie wyobrazic Very Happy  Zwyciestwo Fallen powiem ze mnie ucieszylo. To jej chyba mysle ze druga obrona dopiero? A przed nia na pewno jeszcze wiecej.. Przede wszystkim jej najtrudniejsza bedzie na Day of Reckoning.. Tak mysle Smile Sisi Diaz troche przygasnela nie wiem o co chodzi.. Ale myslalem ze postara sie bardziej promowac Under Siege Smile Jest to gala FPV a nie weekly show wiec mozna troche sie poswiecic. Bardzo mnie ciekawi motyw w ktorym Fallen nagle doznaje ogromnej sily na samym koncu.. Te bole glowy.. I w tym wywiadzie.. Cos sie wielkiego nam szykuje! Walka 10/10!! Nie moge doczekac sie szykujacego sie storylineu.

3) Torvi Solede kontra MEL - walka bardzo dobra technicznie. podobaly mi sie tutaj ciagle zmiany dominacji. Torvi zdecydowanie zbudowala sie w pewnosci siebie a MEL sadze ze nic nie umniejsza i nie powinna byc smutna ze przegrala bo walka byla wyrownana. - 7.5/10


4) Kimberly Jennifer Moriarty kontra Jill Bennett - walka fajna. Bylo duzo nawiazania do rywalizacji pomiedzy KJM oraz Jade West co bylo na duzy plus. fragmenty gdzie Jade pomaga Jill byly tez ciekawe. Na koncu pojawienie sie Elisabeth troche mnie zszokowalo.. Sama walka byla czytelna aczkolwiek czegos mi brakowalo. Very Happy - 7/10


5) Jean Ripley kontra Fabulous - Dosyc krotka walka. Fabulous nie pokazala swoich umiejetnosci ale jak mogla skoro nie chciala ze mna rywalizowac (z pelnym szacunkiem) Nie wiem co z nia nie tak obecnie ale myslalem szczerze ze przegram. Zwyciestwo troche mnie zszokowalo bo nie oczekiwalem wiele i nawet nie wiedzialem ze Fabulous nie dala proma. Mam nadzieje ze jeszcze przyjdzie nam kiedys sie ze soba zmierzyc. Ale walka byla dobrego natezenia. - 7/10

6) Elisabeth Queen kontra Susan Summers - tutaj jedna z lepszych walk kwalifikacyjnych. Naprawde. Uklony. Spoty... Akcje.. Zwroty podczas walki.. To wszystko nadawalo temu emocji, co fajnie oddzialuje na czytelniku, chociaz ja mam takie przemyslenia. Elisabeth przyjmujaca te wszystkie akcje pokazala ze nie tylko potrafi atakować. Susan niestety ponownie przegrala ale nie wyobrazalem sobie innego wyniku chyba.. Gdzies w sercu bylo ze Susan, ale gdy Elisabeth dodala drugie promo juz wiedzialem ze kaplica Very Happy Najbardziej podobal mi sie Sunset Flip Powerbomb na apronie z przejsciem do Diving Crossbody poza ring Very Happy! 8.5/10!

7) Amanda Keith versus Catherine Vandella - walka pelna emocji. Caly czas stalo mi serce. (Nie czytalem wynikow tylko czytalem powoli cala gale aby nie spoilerowac sobie Very Happy polecam cos takiego jest ekstra uczucie.) - Jest mi tylko troche szkoda Catherine poniewaz Amanda nie promowala swojego matchu co dawalo latwe zwyciestwo Vandelli. Z jednej strony ciesze sie ze juz to story jest zakonczone i Cath idzie na cos nowego. Na pewno jej kolezanka z druzyny nie bedzie umniejszana i bedzie dopingowala ją. Duszenia paskami... Az mialem ciarki na calym ciele! Very Happy Debiut nowego finishera Catherine byl spektakularny i powiem szczerze.. Ze chce zobaczyc Catherine jako mistrzynie! #Catherine4Champion ! Very Happy 9.5/10 (brakowalo walki o tytul! Very Happy) 10/10! Byla to zdecydowanie najlepsza walka Catherine.

Cool Brawl Kimberly oraz Jade z pojawieniem sie Elisabeth oraz Jill - Podoba mi sie ze ich rywalizacja jest tak bardzo promowana i naciskana. Ciagle zmiany pomiedzy zawodniczkami w klinczach pokazuja ogromne motywacje wrestlerek. Pojawienie sie Elisabeth oraz Jill to tylko byla wisienka na torcie i chyba zapowiedz ich dominacji w Rebellion Very Happy (tu bez oceny.)

9) Alexa Archer kontra Scarlett - na te starcie wyczekiwalem najbardziej. Najwazniejszy tytul federacji.. Tylko czytalem proma i szkoda ze Scarlett tak latwo sie poddala. Nie znam jej ale troche slabo. Alexa Archer zdecydowanie zasluguje na to mistrzostwo i wiem ze kazdemu podaruje walke zycia! Naprawdę bardzo chce z nia walczyc w niedalekiej przyszlosci i mam nadzieje ze nam sie uda. Moze to byc na rebellion ale chce zmierzyc się z Alexą! Very Happy Walka rowniez pelna emocji.. Pelna kontr.. A koncowka.. Cos pieknego. Ten Front Flip DDT z drabiny na stol tylko mrozi krew w zylach! Jest to zdecydowanie walka roku i jak bedzie jakies glosowanie to ta walka ma moj glos! Polecam wszystkim przeczytac cala gale. Powrot Audrey - Audrey chyba w koncu należycie dostaje swoj FPV moment na ktory tak bardzo dlugo czekala. Nie tylko fpv ale i chyba ogolnie. Teraz Audrey bardziej mi sie podoba niz z ery Silver Ten Very Happy Audrey na rebellion> Audrey na revolt. I nie ma co dyskutowac. Jej powrot wcale nie zniszczyl celebracji Alexy, a moze to byla tylko nauczka dla Scarlett za jej zachowanie? Nie wiem... Walka zdecydowanie zasluguje na 10.

moja ogolna ocena: 9.5 ponieważ niektorzy olali i bylo latwo przewidziec wyniki. Gala jak na razie najlepsza jaka byla wydana.

AHA! I CZEKAM NA TE SPECJALNE WEJŚCIA! Very Happy
Powrót do góry Go down
Jill Bennett

Jill Bennett


UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Untitlededf Posts : 10
Likes : 12
Location : Boise, Idaho

UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD   UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD EmptySro Gru 02, 2020 9:06 pm

Najlepsze starcie: Alexa Archer vs. Scarlett

Ulubiony moment: Powerbomb w szklaną klatkę wykonany przez Fallen Angel najbardziej do mnie przemówił

Najbardziej szokujący wynik/moment: Powrót Audrey Foster.

Kto miał najlepszą i najgorszą noc: Najlepszą miała Alexa, najgorszą Scarlett.

Kto skradł show?: Alexa Archer

Ogólna opinia i ocena: Długo rozpisywać się nie będę, ale również sądzę, że gala była na naprawdę wielkim poziomie o którym niektórzy mogliby tylko marzyć.
Powrót do góry Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD   UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD EmptyCzw Gru 03, 2020 6:13 pm

Najlepsze starcie: Alexa Archer vs Scarlett, SiSi Diaz vs Fallen Angel



Ulubiony moment: Ogólnie cała końcówka I Quit Matchu, która zapewniła zwycięstwo Alexie I love you



Najbardziej szokujący wynik/moment: Mnie nie bardzo coś zszokowało, ale jeśli mam wybierać to powrót Audrey Foster i debiut Devana.



Kto miał najlepszą i najgorszą noc: Najlepszą Alexa, najgorszą Scarlett



Kto skradł show?: Zdecydowanie Alexa Archer, wykręciła cudowny pojedynek, który na pewno przejdzie do historii!



Ogólna opinia i ocena: Cieszę się, że Rebellion działa i że Under Siege nie było mocno opóźnione. Gala była bardzo fajnie rozpisana, trzy pojedynki, które najbardziej zapadły mi w pamięci to I Quit Match, Glass Walls Match oraz Strap Match. Trochę zawiodłam się na SiSi bo myślałam, że napisze jakieś promo i no. Szkoda, bo jestem ostatnio zmotywowana XD Liczyłam też trochę na aktywność Fab, że spotkamy się na Day of Reckoning. Poza tym gala bardzo mi się podobała. Buziaki.
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD   UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD EmptyCzw Gru 03, 2020 6:43 pm

Najlepsze starcie: Fallen vs Sisi, Archer vs Scarlett


Ulubiony moment: Zakończenie ME, Rob you crazy bitch! 


Najbardziej szokujący wynik/moment: Z wyników to nic specjalnie nie szokowało, ale tak jak Wiktorii mnie też lekko zdziwił/"zaszokował" sposób powrotu Audrey i team up Elki i Jill, tag teamowa dywizjo rozszerzaj się jak najbardziej!!!


Kto miał najlepszą i najgorszą noc: Wydaje mi się, że każdy, kto włożył choć trochę pracy w to, by się działo dookoła Under Siege miał dobrą noc. Muszę dać credit dla KJM, Jean i Torvi, którym życzę jak największych sukcesów.


Oczywiście zwycięstwo Queen też jak najbardziej zasłużone, ciekawie czytało się proma, szkoda tylko, że wymiana nie była tak żywa, but still congrats.


Nieskromnie powiem, że ja też miałam całkiem udaną noc, tak jak i Wika, która obroniła po raz kolejny! 
Najgorsza noc była dla Scarlett, obviously. Jednak wydaje mi się, że Fab i jej kolejna porażka, Sisi, u której ostatnio kiepsko z formą (tęsknię!) a także Mandy. Trzymam kciuki, żeby wszystko wróciło na dobre tory i że jeszcze kiedyś z każdą z Was przyjdzie mi stanąć w szranki i wyciskać siódme poty nad promami na Was i odbijaniem piłeczki! 


Kto skradł show?: KJM/Jill/Jade, Fallen/Sisi, Audrey/Devon i Main Event.


Ogólna opinia i ocena: Cieszę się, że żyjemy, że jesteśmy i ciśniemy dalej! Promo section i całe forum takie żywe najbardziej rozgrzewa serduszko i przypomina, że jest po co tu być! 
Ciekawe walki, ciekawe proma i ciekawe feudy nam się szykują, can't wait! 👀


Wielkie brawa dla Robcia, który cały ten Bangladesz ogarnia sam!!!

Fallen Angel said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Audrey Foster

Audrey Foster


UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Untitlededf Posts : 39
Likes : 47
Age : 30

UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD   UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD EmptyPią Gru 04, 2020 1:23 am

Najlepsze starcie:
Fallen vs Sisi Diaz, Archer vs Scarlett

Ulubiony moment:

Alexa New Champ

Najbardziej szokujący wynik/moment:

Debiut odmienionej Audrey Foster

Kto miał najlepszą i najgorszą noc:

Najlepszą Alexa, najgorszą Scarlett

Kto skradł show?:

Fallen i Sisi oraz Alexa i Scarlett
Ogólna opinia i ocena:
Warto było czekać tyle czasu na galę. 
Powrót do góry Go down
Torvi Solede

Torvi Solede


UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Untitlededf Posts : 12
Likes : 31

UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD   UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD EmptyPią Gru 04, 2020 1:00 pm

Najlepsze starcie: Fallen Angel vs Sisi
Ulubiony moment: Walka Fallen z Sisi skradła moje serce i powerbomb w szkło, piękne
Najbardziej szokujący wynik/moment: chyba nic za specjalnie mnie nie zszokowało z wyników
Kto miał najlepszą i najgorszą noc: najlepszą Alexa, najgorsza Scarlett
Kto skradł show?: Alexa
Ogólna opinia i ocena: nie mam zbytnio porównania, to dopiero moje pierwsze kroki ale bardzo mi się podobało jak to wyszło i myślę, że z zaangażowaniem wszystkich możemy stworzyć tu świętną historię!
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD   UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD EmptyPią Gru 04, 2020 5:26 pm

1. Najlepsze starcie: Fallen Angel vs SiSi Diaz 

2. Ulubiony moment: scarlett mówiąca "I QUIT"

3. Najbardziej szokujący wynik/moment: powrót Foster 

4. Kto miał najlepszą i najgorszą noc:
Najlepszą - Alexa Archer 
Najgorszą - scarlett

5. Kto skradł show: Alexa Archer 

6. Ogólna opinia i ocena: krótko mówiąc - najlepsza gala od RPW do tej pory
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty
PisanieTemat: Re: UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD   UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD Empty

Powrót do góry Go down
 
UNDER SIEGE 2020 | REACTION THREAD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» RECKLESS CHOICES 2020 | REACTION THREAD
» GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD
» Gates to Glory 2020 | REACTION THREAD
» GRAND SACRIFICE 2020 | PREDICTION THREAD
» Unbothered 2019 | REACTION THREAD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: