RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hunger Games has began and I’m starving [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Dash Graves

Dash Graves


Posts : 11
Likes : 5
Age : 32
Location : Chicago, Illinois

Hunger Games has began and I’m starving [CD] Empty
PisanieTemat: Hunger Games has began and I’m starving [CD]   Hunger Games has began and I’m starving [CD] EmptyNie Maj 31, 2020 8:14 pm

Hunger Games has began and I’m starving [CD] SourceHunger Games has began and I’m starving [CD] Source
.HUNGER GAMES HAS BEGAN AND I'M STARVING.

- Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana – rzucił Graves, po czym podskoczył na skrzynkę na sprzęt techniczny w korytarzu areny z shakerem, z wypitym do połowy napojem białkowym w dłoni.
Cały czas nie chodzi mu z twarzy szelmowski uśmiech, który poszerzył się jeszcze bardziej, gdy został zapytany o komentarz w sprawie jego ostatnich poczynań w związku z jego pobytem w Revolt. Zarechotał, upił łyk protein i skrzyżował nogi, opierając się o nie ramionami i pochylił do przodu.

- Zrobiłem to, do czego zostałem stworzony. Powodować, że ludzie wstają z miejsc, że robi się ciekawie. Wyłapuję kolejne cele, które uważam za smaczne kąski na daną chwilę.

- Nie obawiasz się o konflikt interesów z całą trójką? Latinas wyglądają na podburzone. Tiffany odgraża się do ciebie w social mediach – zagaił producent stojący za kamerą.

- Nie rozśmieszaj mnie, Ricky. Nie mam powodu, by bać się lalusia i jego pudernic. Jeśli zechcą, mogę zatańczyć z nimi wszystkimi. Wiem, że może się to wydać dla was dziwne, ale jeśli tylko postawią mi te dwie w ringu, staranuję je, jeśli będzie taka potrzeba. Dotrę do tego wypacykowanego frajera. Taryfa ulgowa dla imigrantów nie obowiązuje w moim otoczeniu, dear Taco Gang, więc zastanówcie się, czy na pewno chcecie ze mną tańczyć, muñecas. Bo wasz chłopiec na pewno będzie potrzebować pomocy w opuszczeniu areny, gdy skończę z nim w mgnieniu oka.

- Czy właśnie wypowiedziałeś wyzwanie do 3-on-1 Handicap Matchu dla Latina Hearts i Nicka Bradleya? – wydukał zszokowany głos zza kamery.

- Nikogo nigdzie nie wyzywam, rzucam luźną propozycję sesji salsy w ringu. Nicky już bierze w niej udział, a czy jego chihuahuy pójdą z nim, czy tylko zaczepiają, to już nie moja sprawa. Po ostatnim starciu, chyba wszystkim przyda się mała lekcja flow – uniósł brew i uśmiechnął się szyderczo, przewracając wykałaczkę między palcami, którą po chwili włożył do ust.

- Twój apel do RPW Universe okazał się być skuteczny i dostałeś swój shot, czy sam dokonałeś wyboru do dokonania tego, co widzieliśmy w piątek?

- Powiem tylko tyle, że gdy Graves czegoś chce, to to dostaje. Resztę zostawię do interpretacji wielkich pseudointelektualistów tego biznesu – odparł, ciągle bawiąc się wykałaczką.

- Twoje niezadowolenie dało się wyczuć w tym zdaniu, czyżby poszło coś nie po twojej myśli?

- Zajmij się trzymaniem kamery, chłopcze, a psychologię zostaw specjalistom – rzucił, po czym złapał się za brzuch, z którego wydobył się dźwięk burczenia – Nawet ogromny stek mi nie ulży, dopóki nie dostanę twojej głowy, małpeczko. Głodowe Igrzyska rozpoczęte, a ja jestem wygłodniały – rzucił, zeskakując ze skrzynki, po czym roześmiał się i poszedł w stronę szatni, a obraz rozmazał się i ukazał logo Narcissistic Cannibala po czym wyciemnił się kompletnie.
 
Hunger Games has began and I’m starving [CD] Cm-pun12
Powrót do góry Go down
 
Hunger Games has began and I’m starving [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» I don't play games -- I win them [MP]
» WAR GAMES | RECKLESS CHOICES 2020 [MP I]
» Z kim i przeciwko komu chcielibyście zmierzyć się w War Games matchu ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: