RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I don't play games -- I win them [MP]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ashlynn Maxwell

Ashlynn Maxwell


Posts : 2
Likes : 2
Location : Australia

I don't play games -- I win them [MP] Empty
PisanieTemat: I don't play games -- I win them [MP]   I don't play games -- I win them [MP] EmptySro Maj 27, 2020 10:45 am

'I DON'T PLAY GAMES -- I WIN THEM'
I don't play games -- I win them [MP] 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f782d457076625f4a6d51425169773d3d2d3433343236393531392e3134636434653333326265623831383738313634393639313636362e676966?s=fit&w=720&h=720
REBELLION PROMO I
__________________________________________________________________


Jeszcze nie wszyscy mnie znają. Wiec warto się przedstawić. Nazywam się Ashlynn Maxwell. Pochodzę z Sydney w Australii i chciałabym wnieść coś nowego do rywalizacji na tym brandzie. W tą sobotę idzie mi się zmierzyć z Fabulous. Popytałam ludzi - usłyszałam od nich sporo - Legenda - Niewypał. Zdania są podzielone. A Ty Fabulous? Jak się do tego odniesiesz? Czy to może zwykłe gadanie ze strony zazdrosnych przeciwniczek? Albo po prostu każdy patrzy na Ciebie na nikogo innego niż na ponadstawianą ponad innych zawodniczkę? Więc.. Czy odważysz się podważyć mój wizerunek? Mój blask jako nowicjuszka w tej organizacji?!


Takie nowe rebelionistki jak ja z automatu powinny dostawać ogromne szanse, i dostałam ją i ja. Szansę na pokonanie pionierki kobiecego wrestlingu. Sądzisz, że tego nie dokonam? To będzie moja pierwsza noc jako Ashlynn Maxwell, jako osoba, która w dniu debiutu pokonała kogoś "znaczącego". Wiem, na co się zapisałam. Wiem jak działa ten biznes. Jestem zdeterminowana, aby przetrwać, przetrwanie jest tym, co robię całe życie. Przetrwać jako prawdziwa ekscelencja Australii? To wyczyn.  Jeszcze nigdy nie widziałaś ciężkiej pracy, którą włożyłam w mój arsenał ruchów i obiecuje Ci, że Cię zaskoczę. Godziny na siłowni, wczesne poranki, nieprzespane noce.


Jak się odniesiesz do swojej porażki na Grand Sacrifice? Powiesz nam coś o tym? Kolejny raz pokazałaś, że nie jesteś warta żadnego tytułu, a nowe gwiazdy takie jak Lou Ciffer mogą zająć miejsce takich osób jak ty trymiga. Nie znam Cię za bardzo, więc też nie chcę jakoś próbować wgłębiać się w Twoją przeszłość. Chcę abyś Ty sama mi ją przekazała w ringu.. Albo pokaż mi, że się mylę. Udowodnij mi to, że po prostu jesteś kimś z kim nie warto robić sobie wrogów. Ale chcę żebyś wiedziała, że ze mną możesz wiele, jeżeli dobrze podejdziesz do mojej ekscelencji.


Jednak nie o tym droga Fabulous. Nie rozmawiajmy o sprawach, które mogą uszkodzić moją pozycję bądź ambicje do zostania kimś większym niż Ty. Nie boję się używać takich słów, ale wiedz, że nie chcę dla Ciebie źle - ja chcę dla siebie po prostu dobrze. Moja ekscelencja na pewno będzie denerwowała mniej krytyków sportowych niż najprawdopodobniej Twoja osoba, lecz czas pokaże.


-- Wiedz, że dopiero stawiam kroczki w tym biznesie, ale już za niedługo zacznę biegać szybciej niż niejedna weteranka; każdy kiedyś zaczynał, a teraz zacznie się passa moich zwycięstw. Jeżeli się do mnie odezwiesz - licz na odpowiedź, ponieważ tak naprawdę Cię nie znam i zbytnio nie mam pomysłów, co mogę Ci przekazać, stąd krótko, zwięźle i na temat.
Powrót do góry Go down
Catherine Vandella

Catherine Vandella


I don't play games -- I win them [MP] Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

I don't play games -- I win them [MP] Empty
PisanieTemat: Re: I don't play games -- I win them [MP]   I don't play games -- I win them [MP] EmptySro Maj 27, 2020 12:37 pm

Go Girl 💖
Powrót do góry Go down
 
I don't play games -- I win them [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 'Dont think about the past'. [MP]
» Strong gerls, dont cry. Welcome.
» Let's play the game.
» Will You play with me, Robin?
» I'm NOT gonna play [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: