RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The gold is MINE [MP]

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Alexa Archer

Alexa Archer


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptySro Lis 01, 2023 7:30 pm

The gold is MINE [MP] Cora_j11

THE GOLD IS MINE
MATCH PROMO #2: RPW World Championship Tournament Qualifying 
OPONENT: Mia Snow

Ekran wypełnił widok sali treningowej z masą sprzętu i ciężarów. W oddali widać było sylwetkę kobiety podciągającej się na drążku z obciążeniem u bioder. Kamera zbliżała się powoli do coraz ostrzej wyróżnionej postaci ubranej w czarny zestaw krótkich spodenek i sportowego stanika. Mocno zarysowane plecy i barki lśniły w świetle, gdy wykonywała ostatnie powtórzenie i zeskakiwała na ziemię. Postać obróciła się, zalotnie zarzucając upiętymi w wysoki kucyk ciemnymi włosami i widowni ukazała się uśmiechnięta, nieco zmachana Alexa Archer. 
-  Zdrowo jest grać w zespole, jednak tylko wtedy, kiedy ten zespół rzeczywiście istnieje, a twoim partnerem nie jest dwulicowa żmija. Tak jak mówiłam, Mia Snow gra tylko do swojej bramki i nie jest na tyle wierną suką, żeby chociażby podziękować, że w jej rekord wpisze się jakiekolwiek zwycięstwo. Spoiler alert! Było to pierwsze i OSTATNIE zwycięstwo, jakie kiedykolwiek ktoś będzie pamiętał, ale nie martw się, nie będzie to Twoja zasługa.
Wszędzie, gdzie widnieje nazwisko Archer, jest gwar, zainteresowanie i wyświetlenia. Staniesz się tłem kolejnego triumfu miss Rager po raz kolejny. Twoja chęć bycia śmiercionośną maszyną stanie się kompletną farsą, kiedy staniesz naprzeciw mnie i zmierzysz się z tym, czym naprawdę powinna być taka maszyna. 

Wiem, wiem, co teraz powiesz, Snow… “Będę mistrzynią, bo jestem najlepsza i zasługuję na to, bla bla bla” — Alexa przewróciła oczami i głośno się zaśmiała. Przeszła dookoła pomieszczenia siłowni, w którym się znajdowała i usadowiła się przodem na ławeczce skośnej, chwytając dwunastokilogramowe hantle i zaczęła wiosłować. Chwilowo wykonano zbliżenie na pracujące, zarysowane mięśnie CyberPunk, po czym, gdy skończyła serię, wróciła na twarz zawodniczki. 
The gold is MINE [MP] C19d6a8faf6335a8db4eeffb69d07fbb7f9bf17fThe gold is MINE [MP] 9e009b6fad5c112629db635a2fafa54074b60f94The gold is MINE [MP] De573cb2c279a863a2eb086fce5868917a3649ff





- Niech Ci się nie wydaje, że każda inna laska w tej czy innej erze tego nie mówiła i nie była przekonana o swojej nieomylności. Otóż każda kiedyś użyła tego argumentu, jednak jak widać, tylko nieliczne są w gronie, które mogą rzeczywiście pochwalić się osiągnięciem tego złota. Call me a grand slam of RPW honey, cause I got em all! Pure Rebel Cup, udany cash-in, Expert’s Championship, RPW World Champion — this is Archer. That’s my playground. Może Cię czegoś nauczę, rzucając twoim ciałem po rogach ringu. Podejrzewam, że wtedy kiedy będziesz odklepywać na środku ringu, zwijając się z bólu mojej dźwigni — uświadomisz sobie, po co tak naprawdę jesteś w RPW. Do ścierania podłogi przed spacerem zwyciężczyni i soon-to-be two time World Champion — ponownie wybuchnęła śmiechem, wracając do kolejnej serii ćwiczenia. 
- Opowiem Ci bajkę, Mia. Dawno temu też zaczynałam i tak jak ty, byłam przekonana, że osiągnę wiele. Na sam początek przeciągnięto mnie przez starcie z jedyną, która była w stanie mnie pokonać, przez weterankę tego biznesu, my fav bitch Fallen Angel. Byłam małym wypierdkiem, który chciał robić rzeczy — nikt nie wierzył w to, że wytrzymam choćby sezon. Myślano o mnie w kategorii “ładna twarz do marketingowych materiałów” lub “valley girl” - jednak moja nieoczywistość i sposób bycia zniweczył wszelkie plany na wykorzystanie mnie do bycia tłem. Wiesz, sama ledwo wierzyłam, że wypłynę na powierzchnię z tego bagnistego planu na utratę w sobie tego, co najcenniejsze — miłości do tego biznesu i sportu, jednak miałam w zanadrzu coś, czym nie możesz się pochwalić, sweetheart. Ja miałam asa, którym była moja atletyczność, w małym ciele wyhodowałam maszynę do destrukcji przeszkód. Z roku na rok doskonaliłam rzemiosło, by stać na czele tej dywizji i pociągnąć ją ku chwale. Karty historii powiedzą prawdę — każdy mój reign był aktywny, pełen wyzwań, które bez problemu podejmowałam i wychodziłam z nich zwycięsko z kolejnymi głowami zdobytymi w swojej kolekcji. I got the skills, I got the face to be all this business ever needed. Wszystko to pod powierzchnią kruchej, przestraszonej wielkimi nazwiskami osóbki, która po raz pierwszy stanęła w tej szatni jako zawodniczka najbardziej prestiżowej federacji na świecie. Rookie year był dla mnie owocniejszy, niż niektóre dziewczyny tutaj osiągnęły w ciągu wieloletniej kariery. Kiedy już zetrzesz ślady moich butów ze swojej buźki, daruj sobie wielkie słówka i zapierdalaj, jeśli kiedykolwiek chcesz mieć szansę na match o mistrzostwo ze mną. 
Teraz pozostaje mi jedynie życzyć powodzenia w zbieraniu doczepów z ringu, bo zamierzam dobitnie podkreślić to, co przed chwilą powiedziałam. Marnie skończysz za bycie kopią czarnych charakterków, które już dawno nam się wszystkim znudziły, za to, jak CHUJOWO grasz w zespole i nie potrafisz docenić, że dostałaś zwycięstwo w kieszeni będąc sparowana ze MNĄ. Za to, jaką żmiją jesteś i w jak ogromnej bańce żyjesz. I’mma kick your latex ass for every breath you took on this earth, you fake bitch. Gardzę takimi jak ty, wielkie słowa, mało do pokazania. Kolejny pionek, kolejny nudny pachoł do przewrócenia w drodze po prawdziwe wyzwanie — odzyskanie mojego złotka — pokazała na swoje biodra, imitując zakładanie pasa, uśmiechając się przy tym. Po chwili złożyła ręce i potarła je o siebie, chwyciła sztangę i kilkukrotnie unosiła ją nad głowę. Skończywszy, odłożyła ją na ziemię, po czym wyprostowała się, uniosła brodę i powiedziała prosto do kamery. 
- Mark my words. I’ll take what’s mine, and you’re just a dust to swipe off the shoulder, cunt. Nothing brings me more joy than erasing another losers. Another one to sharp my fangs on. The gold is mine. 
The gold is MINE [MP] 10fc4910
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptySro Lis 01, 2023 10:24 pm

Generalnie to spoko tylko szkoda, że musimy udawać, że sezon trzeci naprawdę miał miejsce...
Archer jako Gland Slam, Fallen Angel z głównym mistrzostwem, (tfu) scarlett wygrywająco ToL match...
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 6:44 pm

Elisabeth Queen napisał:
Generalnie to spoko tylko szkoda, że musimy udawać, że sezon trzeci naprawdę miał miejsce...
Archer jako Gland Slam, Fallen Angel z głównym mistrzostwem, (tfu) scarlett wygrywająco ToL match...
Szkoda, że nie możesz w końcu przestać marudzić i zacząć osiągać czegokolwiek w swojej karierze... 
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 7:22 pm

Trudno jest osiągnąć cokolwiek nie będąc głównym writterem lub grafikiem w federacji.
Dobrze, że chociaż ty nie masz z tym problemu.
Powrót do góry Go down
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 7:34 pm

Świetne PROMO!
BTW. Dla wiedzy- Ola wykonuje grafiki tylko dla swojej postaci. Tylko ja robie grafiki.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 7:45 pm

Miło z twojej strony Stefa, że bronisz swojej podopiecznej, ale o ile Mnie pamięć nie myli na na forum był kiedyś wypisany skład CT i to właśnie za grafikę odpowiedzialna była nasza Alexa. Nie wnikam jak bardzo to wpłynęło na jej karierę. Po prostu musiałam jakoś odbić piłeczkę. 

A jak już jesteśmy przy odbijaniu to powiedz jak to jest Stefa ugryźć rękę Nicole która cię karmi by później wziąć ślub z jej mężem ?
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 7:57 pm

Elisabeth Queen napisał:
Miło z twojej strony Stefa, że bronisz swojej podopiecznej, ale o ile Mnie pamięć nie myli na na forum był kiedyś wypisany skład CT i to właśnie za grafikę odpowiedzialna była nasza Alexa. Nie wnikam jak bardzo to wpłynęło na jej karierę. Po prostu musiałam jakoś odbić piłeczkę. 

A jak już jesteśmy przy odbijaniu to powiedz jak to jest Stefa ugryźć rękę Nicole która cię karmi by później wziąć ślub z jej mężem ?

Ellie nie sraj żarem, byłam w GFX teamie, kiedy RPW było ogromne i robiłam backup dla niektórych postaci. Nie miało to w żaden sposób wpływu na moje wyniki w efodzie. Sama zresztą zadbałam o to, zanim przyjęłam propozycję CT o pomoc w grafikach. Robiłam je poza działalnością postaci. 
Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale jak ktoś dobrze promuje to wygrywa Wink You'll never know, bo każde twoje promo to wysryw na to jaki wszechświat jest zły i przeciw tobie. 


I said what I said, get outta here.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 8:07 pm

(*nie każde promo)
Poczekaj na promo o tobie jak się spotkamy w finale o ile poradzisz sobie w półfinale z Tarją lub Nadyą. 

Ale spokojnie. Jak ci się nie uda, a Ja już będę mistrzynią to dostaniesz swoją szansę na walkę o pas. O ile na nią wcześniej zasłużysz 😉
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 8:32 pm

Elisabeth Queen napisał:
(*nie każde promo)
Poczekaj na promo o tobie jak się spotkamy w finale o ile poradzisz sobie w półfinale z Tarją lub Nadyą. 

Ale spokojnie. Jak ci się nie uda, a Ja już będę mistrzynią to dostaniesz swoją szansę na walkę o pas. O ile na nią wcześniej zasłużysz 😉

Wiem, że liczysz, że ktoś odwali robotę za ciebie, żebyś nie musiała stawać ze mną w pojedynek, ale akurat to mogę Ci obiecać, że dojdzie do naszego starcia i wtedy nie będę już taka miła. 


Idź pucować pod każdą wzmianką na mój temat, jak to mnie nie pokonasz, bo widzę, że zaczynasz wpadać w obsesję na mój temat, skoro nie ma już Fallen ani Scarlett Wink 
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 8:55 pm

Cieszę się, że w końcu działasz i poza promami wykazujesz się jakąkolwiek większą aktywnością, a nie że muszę na zmianę Tarji i Nadyi odpowiadać. 
Do twoich osotanich zdań odniosę się jak już spoykamy się w finale. Mam nadzieję, że wierzysz w Boga bo wtedy będzie ci najbardziej potrzebny.
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 9:42 pm

Elisabeth Queen napisał:
Cieszę się, że w końcu działasz i poza promami wykazujesz się jakąkolwiek większą aktywnością, a nie że muszę na zmianę Tarji i Nadyi odpowiadać. 
Do twoich osotanich zdań odniosę się jak już spoykamy się w finale. Mam nadzieję, że wierzysz w Boga bo wtedy będzie ci najbardziej potrzebny.

W JAKIM TY ŚWIECIE ŻYJESZ?!? 





Obejrzyj sobie RPW talks i ilości mojej aktywności. Chyba mnie z kimś mylisz słońce, bo aktywność w feedach czy nitkach na gen talks jest mnie w opór XD 

Nie wchodzę na siłę na martwe forum i nie składam życzeń Fallen po pół roku żeby zwrócić jej uwagę na siebie. Wystarczy napisać wiadomość a nie wskrzeszać jakiś random post.









Bozia to tobie potrzebna bo chyba nie wiesz co pleciesz, pijawo. Przestań zaczepiać ludzi wieczorami bo do roboty zaśpisz.

Żegnam.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyCzw Lis 02, 2023 10:07 pm

Nie chodziło Mi o RPW talks tylko o fp na fb, ale mogłaś nie zaskarżyć. Widocznie efekty po ssunięciu sztangi na łeb dają ci się we znaki. Mogłabyś lepsze pociski dać niż to, że o kilka miesięcy spóźniłam się z życzeniami dla Fsllen. 
Z resztą gdyby nie m.in. Ja i moje pytania na forum to nie mogła byś się pochwalić taką aktywnością. 

(Co do roboty to o Mnie się nie przejmuj. Praca na trzech zmianach niweluje problemy z zaspaniem).

Dobrej nocy Ms. Grand Slam
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyPią Lis 03, 2023 3:26 pm

Oj dziewczynki… 
Powodzenia.
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyPią Lis 03, 2023 5:23 pm

Nadya Black napisał:
Oj dziewczynki… 
Powodzenia.
Spadło trochę deszczu i już wyłażą pijawy...
Bierz przykład z Elki i won do roboty na 3 zmiany.
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The gold is MINE [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] EmptyPią Lis 03, 2023 5:31 pm

Elisabeth Queen napisał:
Nie chodziło Mi o RPW talks tylko o fp na fb, ale mogłaś nie zaskarżyć. Widocznie efekty po ssunięciu sztangi na łeb dają ci się we znaki. Mogłabyś lepsze pociski dać niż to, że o kilka miesięcy spóźniłam się z życzeniami dla Fsllen. 
Z resztą gdyby nie m.in. Ja i moje pytania na forum to nie mogła byś się pochwalić taką aktywnością. 

(Co do roboty to o Mnie się nie przejmuj. Praca na trzech zmianach niweluje problemy z zaspaniem).

Dobrej nocy Ms. Grand Slam

O matko, nie wierzę w to co czytam XDDD 
Przepraszam, że moje życie nie toczy się wokół prowadzenia fejsbuczka postaci z efedki XDDD Nie jesteśmy już w podstawówie, żeby bawić się w konta fikcyjne jak na naszej klasie... 


Forum jest do prowadzenia postaci, więc tutaj ją prowadzę. Są gotowe tematy, to się udzielam, jak każda inna osoba, ale zauważyłam, że chyba napisałaś regulamin jak być wzorowym fedkowiczem, żeby zasłużyć na title reign... 
Według regulaminu trzeba wymyślać tematy bo jak odpowiadasz na istniejące to już się nie nadajesz... 


Mam radę, wyłącz internet, wyjdź z domu i get a life. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The gold is MINE [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The gold is MINE [MP]   The gold is MINE [MP] Empty

Powrót do góry Go down
 
The gold is MINE [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Everything will be mine. // MP
» Last word is always Mine [MPII]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: