RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The shit show's over [MP]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Alexa Archer

Alexa Archer


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyCzw Lis 16, 2023 10:04 pm

The shit show's over [MP] 59e98-12
MATCH PROMO #3: RPW World Championship Tournament Qualifying Semifinals Match
OPONENT: Nadya Black

W przestronnym pokoju, gdzie światło leniwie budzącego się słońca, przedziera się przez ciężkie zasłony i jedynie podkreśla kontury pewnej siebie postaci, w środku kadru ukazuje się Alexa Archer ubrana w swój codzienny strój — spodenki, klasyczny top i trampki. Na ścianach wisi kilka trofeów, świadczących o jej wielu zwycięstwach w przeszłości. Alexa przeszła się wzdłuż ściany, kreśląc ścieżkę dłonią wzdłuż trofeów, zdjęć i plakatów. Jej dłoń dotarłszy do odstającej końcówki, z której wyjęła pilot do rolet i kliknęła guzik, po czym zasłony rozsunęły się i blask porannego słońca rozjaśnił pomieszczenie, które okazało się biurem Alexy. Podeszła do pufy znajdującej się obok półki książkami i spojrzała prosto w kamerę.

Przychodzę tutaj, do mojego zakątka domu, gdzie rano i wieczorem światło spotyka się z cieniem, zakańczając kolejny cykl Ziemi. Każdy kolejny dzień mija, a wraz z nim, moja siła rośnie, moje umiejętności są w topce możliwości, tylko po to, by następnego dnia polepszyły się jeszcze bardziej. Podziwiam świat, który mnie otacza, podziwiam to, co mam dookoła siebie, to taka moja medytacja, można by powiedzieć. Poprzez nią wchodzę w głąb siebie i oczyszczam umysł od nadmiernego hałasu. Hałasu, który robią rozwydrzone suki, próbujące wybić się moim kosztem. Nie potraficie pokazać nic wartościowego sobą i próbujecie szczekać pod moimi postami czy promami, próbując szczuć, że niby ktoś się Wami zainteresuje. Znajdźcie sobie jakieś hobby może, zamiast płakać w kącie, że nikt nigdy Was nie docenił… Żeby być docenioną, trzeba coś najpierw pokazać, tak działa świat, drogie stalkerki. 


No i widzicie? Właśnie dlatego lubię medytować, oczyszczać i resetować głowę, żeby kurwicy nie dostać od tego, co dzieje się wokół mnie w szatni. Do ringu zawsze wchodzę z pełną mocą, na pełnym skupieniu i czystej karcie. Każdy pojedynek jest dla mnie unikalną historią. Każda walka opowiada osobny mit, który przechodzić będzie z pokolenia na pokolenie i opowiadać będzie o Ms Rager, the greatest of them all, topce tego biznesu. Każda historia napisana jest moim charakterem pisma, a tuszem pot, łzy czy krew moich przeciwniczek. Nadya, słyszałam, że jesteś gotowa zostać kolejną postacią epizodyczną na moim wiedźmińskim szlaku szlachtowania potworów. Muszę cię ostrzec — to nie będzie spacerek po parku.

Unosząc brwi, patrzy wprost w kamerę, emanując pewnością siebie. Ponownie przemierza pokój, obwąchując trofea, będącymi symbolami jej zwycięstw.


Trwa turniej o RPW World Championship, a ja mam zamiar zniszczyć każdą przeszkodę na mojej drodze, w tym tę, znaną jako Nadya Black. Teraz, zanim zaczniesz ujadanie o swoim tak zwanym "talencie", pozwól mi wspomnieć o moim rekordzie. Siedem zwycięstw i jedna porażka. Jestem tutaj, kurwa, szefem. 

Alexa uśmiecha się zadziornie, zerkając na swój pierwszy pas RPW World Championship umieszczony w jednej z oszklonych gablotek.


Pierwsza i jedyna porażka w karierze, ah, takie przeżycie. Padłam przed Fallen Angel, ale otrzepałam się i podniosłam wyżej niż kiedykolwiek. To było moje przeznaczenie, moje szlify, coś, czego Nadya jeszcze nie doświadczyła i śmiem powątpiewać, że kiedykolwiek znajdzie się choćby o kilometr od takiego doświadczenia. Ale wystarczy o mnie, teraz skoncentrujmy się na mojej obecnej przeciwniczce.

Proszę cię, toż to prawdziwa clownfiesta, gdy próbujesz się równać ze MNĄ. Słyszałam, że wszyscy marzą o wielkim zwycięstwie w turnieju, ale czy aby na pewno jesteś gotowa na coś takiego? 


Przeplata palcami przez włosy, z uśmieszkiem na twarzy, zadziornie unosząc brew.


Ale tak, to może być twoja jedyna szansa na sławę. Zmierzyć się ze mną, z The Alpha Female, to naprawdę prestiżowa sprawa. Ale czy mi dorównasz? Bo patrząc na twój dotychczasowy dorobek, wydaje się, że może być ciężko.

I co, Nadya, masz zamiar coś chociaż powiedzieć?

Wiem, że masz te swoje "demony", te mroczne strony, które zgrywasz jak aktorka w słabym paradokumencie. Ale cóż, Nadya, prawdziwa ciemność to coś, co się czuje, a nie coś, co się udaje. I chyba czas, żebyś zrozumiała, że wejście do ringu z Alexą Archer to będzie dla Ciebie wejście w prawdziwe królestwo ciemności własnego umysłu. Oświecę Cię, w jak czarnej dupie jesteś, stając ze mną w pojedynku. To wejście w rozdział twojego życia, który zapoczątkuje twój ostateczny upadek.

CyberPunk zatrzymuje się, spojrzenie przenosząc z powrotem na kamerę.

Ty, Nadya, jesteś jedną z tych, które myślą, że wydmuszki i straszenie to coś, co sprawi, że będziesz groźniejsza. Twoje południowoamerykańskie voodoo na mnie nie działa, uwierz. Pogróżki „zobaczysz, jak wejdziesz ze mną do ringu”… No i co niby mam zobaczyć? Jak się błaźnisz po raz kolejny swoją amatorszczyzną? Czy będziesz darła ryja, próbując doprowadzić mnie do migreny? Sygnaturowa taktyka Black — pierdolić jak potłuczona nie mając za grosz pokory. Doskonale wiesz, że nie masz ze mną szans. Wiem, że cały ten czas czekałaś na mój ruch, żeby móc odpowiedzieć mi na poziomie przedszkolaka, że jestem głupia i zrymować moje imię z jakimś losowym słowem myśląc, że to zajebisty pocisk. 


Dorośnij, chyba już najwyższa pora. 

Widziałam, jak prężysz się w necie i próbujesz z siebie zrobić niezłą szychę. Że niby jesteś kolejną wielką nadzieją?Chyba chciałabyś zobaczyć, jak to jest stać na szczycie, prawda? Ale prawda jest taka, że nigdy tam nie staniesz.

Niby czemu miałabyś tam się znaleźć? Za swój styl walki? Nadya, pokrako… Myślisz, że skromny moveset to klucz do sukcesu? Wiesz, w projektowaniu wnętrz, może minimalizm jest w cenie, jednak musisz nauczyć się odróżniać wystrój salonu od swojej metody i taktyki. Z gówna nie wyjdzie nic więcej, jak gówno. Chyba że kanałowy poziom Cię satysfakcjonuje. Myślę, że chociaż to zdanie zrozumiesz z mojej wypowiedzi, staram się czasem dostosować słownictwo do odbiorcy, jak widzę pustkę w jego spojrzeniu, świadczącą o płaskiej jak u koali mózgownicy.

Żeby istnieć, trzeba mieć coś, co ludzie mogą podziwiać. I nie, nie jest to zdolność rymowania imion przeciwników. Jeśli nie wiesz, co to znaczy, popatrz na mnie — jestem królową, nie tylko tu, ale wszędzie, gdzie kroczę.

Przygotuj się na porażkę, bo to jedyna rzecz, którą odniesiesz w tym pojedynku. To będzie mój czas, moja arena, a ty będziesz jedynie tłem w moim zwycięstwie. I może nauczysz się czegoś z tego starcia. Przestaniesz żyć złudzeniem, które sobie kiedyś wykreowałaś na swój temat w głowie i nigdy nie kiwnęłaś palcem, aby weszło w życie.

Alexa stanęła przed kamerą, uśmiechając się z wyraźnym poczuciem złośliwej satysfakcji.

Widzę, że zauważyłaś swoje pięć minut w tym turnieju. Ale wiesz, co najciekawsze? Nikt ci nie powiedział, że twoje piekło będzie miało nazwę "Alexa Archer". Czy myślisz, że twój showmanship sprawi, że będziesz brana na poważnie? Hm, kochanie, czas się obudzić.

Kobieta skrzyżowała ręce na piersiach, śmiejąc się lekko i odrzucając włosy w tył.

Wybacz, ale nie dam się zwieść twemu fałszywemu mrocznemu charakterowi, Nadya. Ale rozumiem, próbujesz być nieprzewidywalna, zdolna do wszystkiego, prawda? Och, słyszałam o twoich sztuczkach, o tym, jak potrafisz zamieszać w głowach ludzi. Ale musisz zdać sobie sprawę, że ja nie jestem "ludźmi". Ja jestem Alexa Archer, królowa tej sceny, i twoje psychiczne gierki to dla mnie jedynie rozrywka.

To, co ty uznajesz za ciemność, dla mnie jest niczym w porównaniu do prawdziwej walki. Bo jeśli myślisz, że straszenie i wyciąganie "demonów" z szafy sprawi, że zostaniesz mistrzem, to jesteś na dobrej drodze do rozczarowania.

Pamiętaj, pacynko, że we wrestlingu nie masz miejsca na teatralne popisy. Tutaj trzeba walczyć, trzeba pokazać, że się naprawdę liczy. I jeśli myślisz, że twoje urojenia są dla mnie jakąś przeszkodą, to przygotuj się na prawdziwe rozczarowanie. W tej walce nie ma miejsca na twoje zabawy z demonami. To będzie jedynie ring, ja i twoja porażka.

The Alpha robi krok w stronę kamery, przybierając wyraz zimnego wyzwania. Unosząc dłoń, kontynuuje swoją opowieść.

Teraz gdy wszyscy oglądają, a światło i cień tańczą wokół nas, przygotuj się na prawdziwy spektakl, Nadya.Twoje demony nie są niczym w porównaniu do tego, co znajdziesz przede mną w ringu. To będzie noc, która na zawsze zapadnie w twoją pamięć, jako noc, kiedy Alexa Archer zabrała cię w swoje objęcia. Przed walką poćwicz górę, żeby z odpowiednim impetem móc odklepać, kiedy złapię cię w pułapkę, z której nie ma ucieczki. Czas ucieka, a Ty nie masz najmniejszej szansy na znalezienie schronienia. Twój shit show dobiega końca.


Uniosła głowę, zaśmiała się cicho, a scena kończy się na obrazie jej cieniującej twarzy, emanującej pewnością siebie w blasku słońca. 



The shit show's over [MP] C615c7d46d32d87e366009166e42bf63The shit show's over [MP] C615c7d46d32d87e366009166e42bf63




Ostatnio zmieniony przez Alexa Archer dnia Pią Lis 17, 2023 6:55 am, w całości zmieniany 2 razy

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 12:48 am

Nie byłabym sobą gdybym się do czegoś nie przyczepiła, ale chyba limit słów na promo wynosi 1000, a tu znacznie przekroczono.
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 12:51 pm

Elisabeth Queen napisał:
Nie byłabym sobą gdybym się do czegoś nie przyczepiła, ale chyba limit słów na promo wynosi 1000, a tu znacznie przekroczono.
Pożyczyłam z twojego niedoboru Wink 

Nadya Black said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 4:02 pm

Serio potrzebowałaś ok. 600 słów więcej na promo na Nadyę ? 
Przecież na nią te 600 wystarczy.
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 4:22 pm

Elisabeth Queen napisał:
Serio potrzebowałaś ok. 600 słów więcej na promo na Nadyę ? 
Przecież na nią te 600 wystarczy.
Elka co ci się w oczach dwoi? 300 ponad limit XD
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 4:28 pm

Cytat :
Elka co ci się w oczach dwoi? 300 ponad limit XD

Nie ważne czy 300 czy 600. 
Max 1000 słów limit. Widzę, że za bycie "absolwentem" GFX są jakieś bonusy i ulgi. Albo po prostu w twoich oczach mała, nie groźna Nadya była bardzo wymagającym przeciwnikiem. 
No nic. Widzimy się w finale.
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 4:35 pm

Elisabeth Queen napisał:
Cytat :
Elka co ci się w oczach dwoi? 300 ponad limit XD

Nie ważne czy 300 czy 600. 
Max 1000 słów limit. Widzę, że za bycie "absolwentem" GFX są jakieś bonusy i ulgi. Albo po prostu w twoich oczach mała, nie groźna Nadya była bardzo wymagającym przeciwnikiem. 
No nic. Widzimy się w finale. 
🦆

Alexa Archer said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 4:44 pm

Elisabeth Queen napisał:
Cytat :
Elka co ci się w oczach dwoi? 300 ponad limit XD

Nie ważne czy 300 czy 600. 
Max 1000 słów limit. Widzę, że za bycie "absolwentem" GFX są jakieś bonusy i ulgi. Albo po prostu w twoich oczach mała, nie groźna Nadya była bardzo wymagającym przeciwnikiem. 
No nic. Widzimy się w finale.
Potężnie się odkleiłaś, kobieto XD Wypierdalaj z tym wyrzygiwaniem za to samo. Jak nie jebanie po CT wcześniej to teraz ta sama śpiewka pod każdym promo i w każdym poście XD 
Możesz już w końcu przestać, wszyscy już usłyszeli o GFX i pamiętają, że to było kurwa lata temu i nic nie miałam z tego poza zdobywaniem doświadczenia i frajdą. 


Proma pisałam sama, więc jeśli boli cię to, że jestem od ciebie lepsza a zaczęłam nie wiedząc o co tu chodzi - przyznaj to jasno a nie zasłaniaj się wymówkami, które są chuja warte XD 
Ściągnij tego obsranego pampersa i przestań grzebać w tym samym gównie od lat. 


W porównaniu do Nadyi promowanie na ciebie będzie bardzo prostą sprawą, bo ona przynajmniej się postarała i napisała konkretne promo na aktywną zawodniczkę. Łatwo się chełpić kiedy grasz na świeżaka. Spoko, w finale dam ci przejażdżkę. 


Doszlifuj warsztat pisarski i zrób kurs z ortografii, widzimy się na Unbothered, suko.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 5:06 pm

Cytat :
Potężnie się odkleiłaś, kobieto XD Wypierdalaj z tym wyrzygiwaniem za to samo. Jak nie jebanie po CT wcześniej to teraz ta sama śpiewka pod każdym promo i w każdym poście XD 
Możesz już w końcu przestać, wszyscy już usłyszeli o GFX i pamiętają, że to było kurwa lata temu i nic nie miałam z tego poza zdobywaniem doświadczenia i frajdą. 


Proma pisałam sama, więc jeśli boli cię to, że jestem od ciebie lepsza a zaczęłam nie wiedząc o co tu chodzi - przyznaj to jasno a nie zasłaniaj się wymówkami, które są chuja warte XD 
Ściągnij tego obsranego pampersa i przestań grzebać w tym samym gównie od lat. 


W porównaniu do Nadyi promowanie na ciebie będzie bardzo prostą sprawą, bo ona przynajmniej się postarała i napisała konkretne promo na aktywną zawodniczkę. Łatwo się chełpić kiedy grasz na świeżaka. Spoko, w finale dam ci przejażdżkę. 


Doszlifuj warsztat pisarski i zrób kurs z ortografii, widzimy się na Unbothered, suko.

Byle jaka gówniara będzie mnie uczyć jak pisać promo po spędzeniu kilku lat w tym biznesie XD 

Kiedyś już to mówiłam, ale powtórzę się jeszcze raz. 
Wprowadziła cię do tego świata osoba, która z początku była przeciwnikiem prom, a teraz uważa się za jakiegoś pierdolonego znawcę i zachwyca się twoimi wypocinami wmawiając ci że naprawdę masz do tego talent. 

Pozwól, że resztę sobie zostawię na nasze późniejsze potyczki. 
Na koniec jeszcze tylko ostatnie, jedno słowo dla Ciebie...

DZIĘKUJĘ
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 5:40 pm

Elisabeth Queen napisał:
Cytat :
Potężnie się odkleiłaś, kobieto XD Wypierdalaj z tym wyrzygiwaniem za to samo. Jak nie jebanie po CT wcześniej to teraz ta sama śpiewka pod każdym promo i w każdym poście XD 
Możesz już w końcu przestać, wszyscy już usłyszeli o GFX i pamiętają, że to było kurwa lata temu i nic nie miałam z tego poza zdobywaniem doświadczenia i frajdą. 


Proma pisałam sama, więc jeśli boli cię to, że jestem od ciebie lepsza a zaczęłam nie wiedząc o co tu chodzi - przyznaj to jasno a nie zasłaniaj się wymówkami, które są chuja warte XD 
Ściągnij tego obsranego pampersa i przestań grzebać w tym samym gównie od lat. 


W porównaniu do Nadyi promowanie na ciebie będzie bardzo prostą sprawą, bo ona przynajmniej się postarała i napisała konkretne promo na aktywną zawodniczkę. Łatwo się chełpić kiedy grasz na świeżaka. Spoko, w finale dam ci przejażdżkę. 


Doszlifuj warsztat pisarski i zrób kurs z ortografii, widzimy się na Unbothered, suko.

Byle jaka gówniara będzie mnie uczyć jak pisać promo po spędzeniu kilku lat w tym biznesie XD 

Kiedyś już to mówiłam, ale powtórzę się jeszcze raz. 
Wprowadziła cię do tego świata osoba, która z początku była przeciwnikiem prom, a teraz uważa się za jakiegoś pierdolonego znawcę i zachwyca się twoimi wypocinami wmawiając ci że naprawdę masz do tego talent. 

Pozwól, że resztę sobie zostawię na nasze późniejsze potyczki. 
Na koniec jeszcze tylko ostatnie, jedno słowo dla Ciebie...

DZIĘKUJĘ

Byle jaka gówniara a jak desperacko ją zaczepiam. Gdyby naprawdę te kilka lat coś dały to bym Ci zwróciła honor. Ale człowieku ty nie masz pojęcia o składni ani logicznym toku wypowiedzi. Nie wiem skąd u Ciebie takie wyjebane ego, ale naprawdę akurat z twojego doświadczenia można się jedynie śmiać XDD






Twój problem, jeśli nadal żyjesz przeszłością i myślisz, że cała reszta również. 




Szkoda, że tak bardzo nienawidzisz osoby, która robi tę fedkę a ciągle tu jesteś... Coś mi tu nie pasuje Wink 




I mean it, idź na wyrównawcze z pisania to może ktoś Cię w końcu weźmie za taką, na jaką pozujesz. Jak na razie im więcej z siebie wysrywasz tym większą sobie robisz krzywdę. 




Get out of my face. 
Powrót do góry Go down
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


The shit show's over [MP] Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] EmptyPią Lis 17, 2023 6:11 pm

Tbh nie wiem czy to już piszesz jako Elisabeth, czy jako Nawrot XD Ale nigdy nie byłem przeciwny promom; w prwnym momencie byłem zrezygnowany bo nikt ich nie chciał pisac. Jak piszesz to na powaznie; zawsze masz okazje grać gdzie indziej. Uważam, że znam się na promach, i jak Ola jest na tyle świeża, jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem, ze w tak krótkim czasie zaczęła pisac lepsze proma niż osoby, które graja od początku. Jak chcesz odpowiedzieć na promo ALEXY, to poczekaj aż będziecie mieli walkę, albo przenies się na feed. Proma są rzeczą na podstawie której wybieramy zwycięzcę i oceniamy prace, nie jest to materiał, który wchodzi w życie FEDKI i zmienia układ gal ani bookingu. Jest to freestyle postaci. Możesz wyrażać swoje zaniedowolenie na priv albo w promie, ale nie pod każdym promem. Tak samo już ten temat Creative Teamu jest męczący. Czy serio do każdego zawodnika będziesz się odnosić, ze ma wtyki w ct? Takie coś nie jest w ogóle uwzględniane w promie i jest wzięte z pizdy. Rzeczy wymyślone lub z prawdziwego życia nie są oceniane. Bardziej chodzi o przekaz i wiarygodność. Pozdrowki

Alexa Archer said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Sponsored content





The shit show's over [MP] Empty
PisanieTemat: Re: The shit show's over [MP]   The shit show's over [MP] Empty

Powrót do góry Go down
 
The shit show's over [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Talk shit, get bit [MP II]
» Stop that shit... [MP]
» The Last of SHIT [MP]
» I AM DONE WITH THIS SHIT. [II]
» battle of shit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: