RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The Living Bullet coming to Rebellion

Go down 
AutorWiadomość
Sage Ryan

Sage Ryan


Posts : 9
Likes : 1
Age : 27

The Living Bullet coming to Rebellion Empty
PisanieTemat: The Living Bullet coming to Rebellion   The Living Bullet coming to Rebellion EmptySro Lis 27, 2019 2:25 pm

Początkowo arenę naświetlają zółtoczerwone światła. Co chwila są jasne przebłyski. Spod titantronu dosyć odważnie wychodzi Sage, idąc jak "macho". Po czym wskakuje na krawędź ringu, wznosi się na swoich nogach i salutuje do publiczności. Przechodzi pod linami i zaczyna się kilkukrotnie napierać o liny.

Sage Ryan : Witajcie Rebellion Universe. Wiem, że nikt z was o mnie nie słyszał i na pewno nie wywołuję tutaj spontanicznych reakcji, bo przecież nie jestem jedną z tych uznawanych za gwiazdy. Macie rację, bo tak naprawdę swoje pierwsze kroki w profesjonalnej karierze wrestlerki mam zamiar postawić między linami Rebellion. Moje życie w Leeds nigdy nie należało do łatwych. Szczególnie czasy szkoły średniej odcisnęły na mnie spore piętno. Właśnie tam zrozumiałam, że każdy patrzy na historię i zaległe zasługi zamiast na to co tak na prawdę jest lepsze. Władze uczelni zawsze stawiały na pierwszym miejscu jedną z córek dyrekcji, cóż nikogo nie powinno to dziwić z tym, że na każdym treningu zapasów byłam od niej lepsza. Zawsze dawałam z siebie więcej, ona natomiast miała nazwisko i wieczny prestiż na uczelni. Nauczyciele nie wysyłali mnie na turnieje, bo wtedy moja jakże serdeczna przyjaciółka nie mogłaby wygrać. Teraz z perspektywy nowej zawodniczki Rebellion widzę, że jest tak samo. Cały czas widzimy te same nazwiska pojawiające się w górze karty, walczące o tytuły. Czy to oznacza, że nowe osoby są gorsze? Że nie potrafią walczyć, dawać rozrywki kibicom? Wydaje mi się że nie, nowa krew jest dyskryminowana z powodu braku osiągnięć, ale ja mam zamiar to zmienić. Nie boję się wyzwań i chcę być zapamiętana jako ta dla której limity nie istnieją, a porażka nie oznacza niczego więcej niż wzięcia się do jeszcze cięższej pracy. Od dzisiaj szykujcie się na prawdziwą rewolucję. Chcę walczyć z najlepszymi i już nie mogę doczekać się momentu w którym udowodnię swoją wartość i ponadprzeciętne umiejętności. Po cichu liczę na walkę z dużym nazwiskiem, bo jak celować to w sam szczyt. W swoich dążeniach będę uparta jak Syzyf, z tą różnicą, że ja w końcu znajdę się na szczycie i osiągnę upragnione przez wszystkich złoto do zobaczenia wkrótce.

Sage upuszcza mikrofon i energicznym krokiem opuszcza ring.
Powrót do góry Go down
 
The Living Bullet coming to Rebellion
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fender Bender is coming
» My little baby is coming back home... With me!
» New game is coming... (CD)
» Coming PLAYhome
» The New Abigail is coming... [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: