RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 New game is coming... (CD)

Go down 
AutorWiadomość
Merrin Crafword

Merrin Crafword


Posts : 8
Likes : 1
Age : 27
Location : Chicago, Illinois, USA

New game is coming... (CD) Empty
PisanieTemat: New game is coming... (CD)   New game is coming... (CD) EmptyPon Gru 16, 2019 12:48 pm

Sceneria przedstawia stary, opuszczony dworzec. Wiatr wieje dość spokojnie, a brzdęki szklanych butelek dają o sobie znać. Jest to obecnie miejsce zamieszkiwane przez bezdomnych. W tle widzimy Merrin wpatrującą się w jednego z bezdomnych. Pewnym krokiem podchodzi do niego i rzuca mu monetę, odchodząc z wymalowanym na twarzy ironicznym uśmiechem.

- Niejedna osoba mówiła, że skończę tak jak ten koleś siedzący przy ścianie. Każdy powtarzał, abym nie wybierała ścieżki, na której obecnie jestem. Szkoda, że każdy z tych nieudaczników był w błędzie. Kiedy gdzieś jestem, wszyscy skupiają się tylko na mnie. Jeżeli jestem na scenie, każdy reflektor jest skierowany w moją stronę. Cóż, takie życie gwiazdy. W życiu miałam wiele upadków, które zadawały potężny ból dla mojego serca. Przez pewien czas nawet nie chciałam być już na tym świecie, jednak uświadomiłam sobie, że to mnie tylko wzmacnia. Można tak rozmawiać o tym godzinami, but... kto z Was to zrozumie? Nikt nie jest wart przyjemności, której mogę doznać tylko ja. Żadna inna osoba nie dozna takiego blasku, jakiego ja mogę doświadczyć.

Merrin przemieszcza się do innego pomieszczenia. Tym razem znajduje się tam dwóch bezdomnych. Painless Bitch wyciąga gumę z kieszeni i wkłada do ust, po czym siada obok jednego z wyżej wspomnianych bezdomnych.

- Przedstawię Wam osobę, dla której życie jest już skończone. Śmieszne, ponieważ dokładnie taki sam los czeka każdą zawodniczkę. Ups... mały spoiler? Bardzo przepraszam, że prawda boli. Przepraszam również, że ktokolwiek wchodzący mi w drogę, obskoczy wpierdol stulecia - przepraszam z całego serca. Wszystkie zostaniecie zneutralizowane, bez wyjątku. Możecie się ukrywać wśród nocnych cieni, lecz one Was zdradzą. Wtedy nie będzie odwrotu, a najważniejsza kobieta w tym biznesie nie będzie miała dla Was litości.  

Merrin odwraca się i wyjmuje z kieszeni butelkę szkockiej whisky i bierze jednego łyka, następnie rzucając butelką o ścianę. Hałas tłuczonego szkła przyciąga oczywiście uwagę bezdomnych, którzy lecą w stronę wylanego trunku niczym pies spuszczony ze smyczy.

- I am here and I am now... I am The Antichrist Of Women's Wrestling!

Kobieta zarzuca kaptur i odchodzi, tym samym kończąc nagranie.
Powrót do góry Go down
 
New game is coming... (CD)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Coming PLAYhome
» The New Abigail is coming... [MP]
» Let's play the game.
» Fender Bender is coming
» My little baby is coming back home... With me!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: