RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


"Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

"Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak Empty
PisanieTemat: "Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak   "Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak EmptyPon Sie 19, 2019 4:03 am

"Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak Untitled%2B%25284%2529


"Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak Stef%2B%25281%2529




VOICEOVER,
STEFANI's VOICE,
-- / RUCHY


(playing in the background)





S E C R E T S     T H A T     Y O U     K E P T


AUGUST 19th, 2019 | Los Angeles, CA


- // Jesteśmy w klubie, gdzie widzimy jak Stefani gra w bilarda z różnymi ludźmi. Novak powoli wygrywa partie, aż w końcu jej przeciwnik zaczyna oszukiwać i zauważając ten czyn Stefani wbija w jego dłoń kij od bilarda, a potem zamachuje się i kijem uderza go w policzek. Przeciwnik traci zęby, a Novak zaczyna mierzyć w niego kijem.


STEFANI: Od oszukiwania, jestem tylko tutaj i wyłącznie ja. No cóż. Tak to już bywa, jeżeli ktoś na siłę chce przejąć władzę nad całą dywizją. C'mon. Od tej całej dramy na linii MoW - RHC, MoW - NAW, RHC - wszyscy, Scarlett - Fallen.. Błagam. Już ciekawszy jest fakt, że zadebiutuje z jakimś robakiem na REBELLION! Dacie wiarę? Czy Ty Sandra.. Sami.. Samantha.. Who cares, whateva. Czy Ty też dajesz wiarę? Damn. To jest niewiarygodne. Nie napracowałam się zbytnio, wszystko cacy. A już jestem ogłoszona w turnieju! Tak pracować mogę. Chociaż.. Mogę być osobą, która będzie trzymała na swoich barkach całą dywizję REBELLION, tak jak wszyscy dźwigają dwa worki sylikonu, dziecko, ciężar McDonalda, albo ciężar porażki i żenady. Jeżeli mam być szczera, to kurwa. Nie wiem, nie kojarzę tutaj tak naprawdę nikogo poza tak zajebistą osobą jaką jestem ja. Ale przechodząc do Ciebie Aleksandra... Tak? WHATEVA. Czy Ty widziałaś, jaka porażka znajduje się się na plakacie Unbothered? Przereklamowane, męczące oczy Mia. Ale wiesz co Sandra..


STEFANI: Pst, pst.. Cameraman. 


CAMERAMAN: Tak, Miss Novak?


STEFANI: Sandra?


CAMERAMAN: Nie mam zielonego pojęcia.


STEFANI: Aleksandra?


CAMERAMAN: Nie...


STEFANI: Bitch, za co Ci płacę? Dobra, pomijając to. Muszę dać Ci kilka wskazówek babe. Żeby być taką niesamowicie skinny osobą jak ja.. Musisz iść spać. Wstać rano. I tak jak na przykład ja - nie miałam zamiaru od razu wyglądać skinny. Ale no cóż, stało się. Lepiej abyś zrobiła coś wcześniej, ponieważ teraz mi się nie chcę. Ale jestem straszną hieną, i już za tydzień na Rebellion...  Kurwa, nie jestem hieną, bo hieny są brudne i kojarzą mi się z jakimiś chorobami przewklekłymi. A gówna nie tykam, więc bardzo proszę umyj przed nasza walką chociaż zęby, albo kupię Ci miętuski. Dzisiejsi ludzie są strasznie uciążliwi. Nie tylko sprzedawcy, fani, ludzie, rodzina, Lil Tay, Cardi B, Hannah Montana, R2D2, Smeagol from The Lord of the Rings, czy sama Scarlett albo Ty. Girl! Tak się chyba w końcu nazywasz? Naprawdę, żeby ubiegać się o moją uwagę? Wiem, że tego jeszcze nie zrobiłaś bo jesteś zbyt wielką pizdą aby cokolwiek się odezwac. Wiesz dlaczego tak mało o Tobie nie mówię? Chcesz naprawdę wiedzieć? Bo nie obchodzisz mnie zbytnio, nic nie przyciąga mojej uwagi. I don't care about unnecessary people. Ostatnio grałam w bierki z Joan i Rasputia, i chyba uznałam, że wolę grać w bierki niż walczyć z Tobą, bo gierki w bierki są trudniejsze. A to skarbie nie tak, że Cię próbuje cały czas zgasić, nie mogę. Gówno się nie pali. Jeeezzz, girl. Przed naszym starciem muszę poszukać o Tobie trochę informacji Angelina. Wyślę kogoś zaraz do Twojego rodzinnego miasta i... Joan? JOAN? JOOOOANNNNN!!!! WHERE THE FUCK YOU ARE BITCH? JOAN!? JO-. Joan. Nie rób sobie żartów, gdzie jesteś?


- // Stefani dzwoni do swojego służącego. Ten niestety nie odbiera. Nagle mamy przybliżenie na Rasputie, a zaraz potem na wzrok Stefani. Kamera ponownie przybliża na Rasputie, jak kapie jej pot z czoła i przełyka ślinę.


STEFANI: RASPUTIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RASPUTIA: I don't know her. Sorry.


STEFANI: Uhm, okay, sorry ma'am. Nieważne. 


- // Rasputia wykonuje znak krzyża i ucieka z klubu.


AUGUST 19th 2019 | Targ w Boise, Idaho


- // Nagle pewna kobieta zaczepia Stefani na ulicy,


WRÓŻKA: Cześć młoda, piękna, interesująca panno, what's your na-


STEFANI: Ugh, nie dotykaj mnie wsiurzyco. Mam tylko kartę.


WRÓŻKA: Możemy bliżej się poznać? Podejdź tu, chodź. Daj rękę, przyjdź do mojej oazy.


STEFANI: Um.. What? Wait, wait, wait. Ja to wszystko znam. Nie, nie, nie, nie. Odsuń się! U don't know with who u fuck with girl. Sis get yo ass away from me. 


WRÓŻKA: Proszę, pozwól. Chcę Ci wywróżyć, bardziej pokazać przyszłość.


STEFANI: Girl, i don't give a fuck about my future. Interesuje mnie tylko to co dzieje się teraz, weź zejdź mi z drogi.


WRÓŻKA: Dobrze, idź. Ale zła aura will be on yo-u-r...


STEFANI: NAH! NAH! GIRL STAPH! OKAY I WILL! YO BITCH! HOW DARE YOU?! 


WRÓŻKA: Zapraszam. Wejdź w moje skromne progi niewiasto.


>>> Skinny Legend zgadza się na przepowiednie i wchodzi do pomieszczenia wróżki.


WRÓŻKA: Daj mi ręce.


STEFANI: Tylko uważaj, krem Mary Kay. 


WRÓŻKA: Czuję....


STEFANI: Mój krem? Thank you, just bought it.


WRÓŻKA: Czuję aurę... Coś niesamowitego. Coś co w początku nowego roku Cię zaskoczy... Zrobisz coś niemożliwego dla kogoś nowego w stadzie.


STEFANI: OHHHHHH Girlll i like that! Tell me more.


WRÓŻKA: Niedługo przytyjesz o 10 kilogramów...


STEFANI: Bitch no, thank u, next.


WRÓŻKA: To będzie jakaś ozdoba wokół talii..


STEFANI: Awwwwwwww sis! Wiem co to może być.


WRÓŻKA: MOMENT! CZEKAJ! WIDZĘ COŚ ZŁEGO!


STEFANI: *przestraszona w oczach* GIRL! NA-A-NAH!


WRÓŻKA: Matko jedyna. Widzę coś. Stanie się coś okropnego dla Ciebie. Ile zarabiasz obecnie?


STEFANI: Nie wiem ja tylko wydaję.


>>> Stefani zabiera rękę.


GISELE: GIRL!!!!!! STAPH!!!!!!


WRÓŻKA: CO TY ZROBIŁAŚ?! Nigdy nie zabiera się ręki!


>>> Stefani ponownie daje rękę, ale wróżka nagle zaczyna wykonywać z nią kompilacje piątek, a na końcu kciukiem i środkowym palcem strzelają, na końcu pokazują na siebie palcem.


STEFANI & WRÓŻKA: GIRL!


>>> Wróżka zdejmuje z siebie szaty i okazuje się to jej stara kumpela z uniwersytetu.


STEFANI: Ashley?!


ASHLEY: Stef? GIRL LONG TIME NO SEE! Mam dla Ciebie jedną przepowiednię. 


You.
Will.
Beat.
That.
Bitch.


STEFANI: I KNOW! But staph. Ona jest w pewnym znaczeniu jak ja. Dałam jej czas na zastanowienie się. Co z tego wyjdzie? Nie wiem. Czas pokaże. Ma jeszcze kilka dni. 


ASHLEY: Woah, like Samara Morgan from The Ring, SSEEEVEEEEN DAYHSSSSSSSS BITCH.


STEFANI: Girl u weird. Anyway. Czas się pokazać. To co jest w ringu zostaje w ringu, to co jest na moich nerwach zostaje w moich nerwach, a to co jest na moim celu, zostaje na moim celu. DLATEGO OTWIERAMY SZAMPANA I SZALEJEMY TUTAJ! W TWOIM MIESZKANIU! 


>>> Stefani i Ashley udają się do wyjścia, Ashley wychodzi bokiem bo niestety ma nadwagę, Stefani ją ciągnie za rękę aby mogła wyjść z przejścia.


STEFANI: Girl, nie zmieniłaś się.


________________


>>> Jesteśmy na pewnej wiosce, Novak mówi, że to rodzinne miejsce jej rywalki. Ma na sobie drogie futro, okulary LV. W tle są pola do orania. 


STEFANI: Boże jaka wioska, śmierdzi tu mułem, krowami i tą pizdą. Rasputia nie umie wyciągać informacji, więc muszę to ja zrobić. Potrafię manipulować ludźmi tak, żeby myśleli, że jestem miła, a tak naprawdę nie jestem. 


>>> Stef idzie i zaczepia przypadkową osobę.


STEFANI: Wassup girl?! How u doin?!


???: MOOM!


STEFANI: YAAAAAAASSSSS MOMMY SNATCHHHHHHH YO WIGGG SIS!


MOM OF ???: How dare you mistress? 


STEFANI: HOW DARE ME? HOW DARE U? U ARE NOT SKINNY! BYE BITCH NOW! Omg, ile tutaj wieśniaków, na pewno to musiała być rodzina tej cioty. Szukajmy dalej.


>>> Nagle zza pleców Stef wyskakuje fan.


FAN: OMG STEFANI NOVAK!


STEFANI: Who are u?


FAN: Your fan!! Can i take a photo with u?


STEFANI: No photos, thank u, bitch. 


>>> Smutny fan odchodzi od Novak.


FAN: (w tle) Powodzenia z Samanthą...


STEFANI: WAIT BOI! U know her?


FAN: No, i don't know her, bye. 


STEFANI: COME BACK HERE LIL CUNT! TELL ME EVERYTHING!


FAN: (odwraca się) Girl bye. 


STEFANI: Damn hoes mad.


AUGUST 1st, 2019 | Stefani Novak's apartament


Dobra. Pośmialiśmy się. Powygłupiałam się, ale teraz jest czas na wyłowienie faktów. Słuchaj mnie powoli i doraźnie Samantha, ponieważ DADDY OF REBELLION nie będzie się powtarzać. Call out my name, ale tylko wtedy, kiedy będziesz na to zasługiwać. Tak z drugiej strony.. Nie wiem zupełnie czemu pojawiłaś się na rozkładzie Rebel of Rebellion. Nie pomyliłaś szatni z EWS? Oglądałam Twoje krótkie videa z przeszłości, gratulację za jaką kolwiek chęć do walki. Musisz naprawdę walczyć o swoje. Nie zaczęłaś żadnej gadki na mój temat, więc jako atencyjna kurwa jestem tutaj tylko i wyłącznie dla Ciebie. Pozwól, że wywołam u Ciebie natchnienie, w którym skarbie odpalisz wilka w sobie, coś, czego nikt nie potrafi w sobie obudzić. Tak samo jak nikt nie będzie potrafił obudzić się po najbliższym Rebellion po pojedynku ze mną, you lil' pussy. Trochę mi Cię żal Sam, że jesteś już jakiś miesiąc w tej organizacji, a o Tobie zero. Kompletnie zero tak samo jak Ty jesteś zerem, dopóki ja jestem w tej organizacji. Czy to będziesz Ty, czy inna dziwka, nie ma problemu. Czy wygram, czy przegram, mi to jest obojętne, wszystko na mnie czeka. Skarbie.. Malutka... Nie bój się. Nie będę hipokrytką, ale też w tym biznesie jestem nowa. Ale nie będziemy się trzymać razem, e e, nie ten poziom skarbie. Zaczniesz być skinny, wtedy możesz chociażby wypolerować moje nowe YSL high heels. Nawijam i nawijam, trochę z dupy i bezsensu, ale jakoś trzeba zapełnić czas na ekranie, ponieważ ludzie na pewno wolą oglądać kogoś tak atrakcyjnego jak ja, niż takie ścierwo jak Ty, Scarlett, Mia, emerytki czy pierdolniętą Rebekah i Tarję. Żenada. Nie wiem kto rozpisuje show Rebellion, ale powinien iść na jakiś kurs writera i założyć okulary, ponieważ prawdziwa gwiazda Rebellion JEST TUTAJ.


"Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak Stef%2B%25282%2529


 I will make wrestling sexy again.  

Jak dodasz swoje video promo, proszę, zadzwoń do mojej sekretarki: 
Call 1-800-skinny for a good time,
bitch.


Ms. Steal yo spotlight
"Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak Untitled%2B%25287%2529
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


"Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

"Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak Empty
PisanieTemat: Re: "Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak   "Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak EmptyPon Sie 19, 2019 9:19 pm

Ale bym Cię tiririri 😏
Powrót do góry Go down
 
"Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stefani Novak, our new REBELLION World Champion for 2 minutes
» "THE FIGHTER" MATCH PROMO
» Toxic Kiss #1 Match Promo
» "Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019
» I might only have one match but I can make an explosion [MP II]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: