RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019

Go down 
AutorWiadomość
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


"Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019 Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

"Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019 Empty
PisanieTemat: "Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019   "Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019 EmptySob Paź 19, 2019 4:06 pm

"Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019 12310

STEFANI NOVAK
'u n c r o w n e d   c h a m p i o n'
Match Promo Numer: One
;against SiSi Diaz for the REBELLION World Championship at Criminal Town 2019


' B e e n   a   w h i l e   s i n c e   I   s e e n   y o u   ' r o u n d 
D o i n g   g o o d ,   h o w   a b o u t   y o u ? '


19th October, 2019; New York City, New York

Tak daleko Ci do ideału, SiSi. Zdaję sobie sprawę, że Twoja droga do mistrzostw świata była mniej niż gwiezdna, a zaniedbanie przeszłości to pomyłka polegająca na powtarzaniu historii. Twoja przeszłość to wieczny Tag Team. Chwalisz się, że jesteś prawie niepokonana. Właśnie, prawie. Wiem, że od momentu wejścia w Masters of Wrestling nigdy nie zamierzałaś zostać mistrzynią świata, ponieważ nie o to Ci chodziło. Miałaś sufit, bardzo niski sufit, który stworzyłaś sama dla siebie, przypadkowo. Jednak bezwstydnie akceptujesz błędy swojej byłej postaci, ale powtarzanie się w kółko SiSi nie prowadzi nas nigdzie. Przyniosłam swój punkt widzenia, przyniosłaś swój i tutaj stoimy na przeciwległych krańcach spektrum i to jest w porządku. Miałaś swoje problemy, a ja moje. Wszyscy jesteśmy naszymi małymi, oddzielnymi galaktykami, mającymi własne problemy, starającymi się kierować w naszym codziennym życiu. Ale Ty SiSi chyba żyjesz w czarnej dziurze. Twoje myśli, Twoje życie jest tak ogromne, ale tak bardzo nieznaczne. Pomyśl o tym w ten sposób, na tej planecie żyje 7,442 miliarda ludzi, a Ty jesteś tak mdła, sądząc, że Twoje małe problemy faktycznie mają znaczenie. Zgubiłaś lalkę? Kurwa, SiSi. Tutaj walczysz o kawałek metalu przyklejonego do kawałka skóry. A ja walczę o status mistrzyni świata REBELLION. 


Czy to wszystko zaginęło w tłumaczeniu Twojej przeszłości? Ten cały Twój zapał?


Czy może jest w tobie ukryte uczucie strachu, babygirl?


Z pewnością nie odbieraj tego zbyt personalnie. Nie mówię o tym, że nie zasługujesz na to miejsce w którym obecnie się znajdujesz. Ale na pewno ja bardziej zasługuję niż ty. Postrzeganie ludzi jest ich rzeczywistością; to jest coś, co wszyscy musimy zaakceptować. To jest właśnie powód, dla którego postrzegałabym moje panowanie jako wspaniałe... Ponieważ tak będzie. Ludzie nie będą pamiętać słabej puli talentów, która stała naprzeciwko Ciebie, czy nawet samej Ciebie. Ludzie będą pamiętać tylko, jak długo Stefani Novak będzie stała na szczycie tego wszystkiego bezsprzecznie, niezrównana i niepokonana jako REBELLION World Champion. Błysk nadziei, która została rozbita, iskra, która nigdy nie zapali ognia; są tylko niektóre prawdy, które są zbyt surowe, zbyt gorzkie, abyśmy mogły się z nimi zmierzyć, ale w pewnym momencie to robimy. W pewnym momencie nie możemy uciec, nie możemy się ukryć, nie możemy utrudniać stawienia czoła temu, czego się boimy. Zbyt poważnie przemawiam? To tylko dlatego, że mnie po prostu nie znasz. Na pozór wyglądam jak wyglądam. Ale czy to jest mój wybór jaki jest mój look czy Ty? No właśnie. Jestem pewna, że na zapleczu jest wiele chichotów w cieniu, gdy przechodzisz.. A ty masz nadzieję, że nikt Ci nie zabierze Twojego spotu. I wiesz co? Ten jeden najgłośniejszy chichot to jestem ja. Ale wszyscy tak robią. Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z krytyków, którzy szepczą w kakofonii głosów, kiedy pojawiasz się jako mistrzyni. Twój upadek szybszy niż The Psychouse z pewnością spowoduje, że legion krytyków ponownie wyjdzie z tych cieni i popchnie Cię, oraz ich „realia” na twój ryj. Ale może przyznaję ci znaczne uznanie. Weteran, ktoś, kto przebijał się przez ten biznes dłużej niż ja, powinien zrozumieć sposób działania tego świata, ale zaczynam czuć, że nie rozumiesz. Jednak wydaję mi się, że uważasz, że ponieważ w końcu masz ten tytuł wokół talii, staje się to wszystko łatwiejsze. Nie Sisi, NIC NIE JEST TAK ŁATWE JAK CI SIĘ WYDAJE! Dopiero teraz zaczynają Ci się prawdziwe schodki. Pokonałaś największą pojedynczą przeszkodę, z jaką spotkała się kobieta w całej historii tej firmy. A to tylko dwa? Trzy miesiące? Jest to w istocie nieporównywalne i w żadnym momencie nie będę Ci tej odznaki zabierać. Naciesz się. Trudno sobie wyobrazić bycie obaloną, gdy stoisz na szczycie tego wszystkiego, ale niestety zawsze następuje upadek. Historia nie sprzyja twoim ambicjom, Diaz. Historia nie sprzyja wszystkim, czego pragniesz, a jest o wiele bardziej prawdopodobne, że będziesz kolejną mistrzynią, która upadnie już na Criminal Town. Po Twojej porażce po prostu pójdziesz w niepamięć. Zaprzeczaj temu jak chcesz, postrzeganie jest rzeczywistością, ale teraz? Ludzie myślą, że jestem nie do powstrzymania. Będę dążyć do tego nawet bez nogi. Ludzie niedługo zaczną myśleć, że nie da się mnie pokonać! A kiedy wystarczająco dużo ludzi to kupi.. To staje się faktem. Staje się czymś, czego nie można zaprzeczyć. Moja przeszłość.. Przegrana walka z Fabulous na Unbothered.. To był zwyczajny przypadek. Walka w drużynie z Catherine? Serio? Catherine? Wyobrażałaś sobie inny wynik kiedy musisz być w drużynie z taką porażką?


SiSi, moja gwiazda będzie wiecznie lśnić jaśniej niż Twoja, wolę żyć w teraźniejszości, a to, co widzę, to imię, które będzie migotało przez lata.. A twoje? Nigdy tak naprawdę nie będąc w stanie się zapalić, a teraz, gdy oświetla jak na razie cały świat... Tylko Stefani wie, kiedy światło umiera. Być może pytanie, czy twoje zwycięstwo nad Tarją Valentine oraz Catherine Vandellą na Unbothered zostanie zapamiętane jako fuks? Może ludzie nie uważają tego za przypadek, ale raczej w nadchodzących latach stanie się on momentem zapomnianym. Cały ten pomysł, cały ten element percepcji jest niezbędny. To właśnie czyni bohaterów lub je łamie. 


Boisz się, że ta klatka ponownie zostanie owinięta wokół ciebie; że więzienie, które czujesz... Że jest ograniczony zasięg twojej kariery, nie zniknęło, pozostaje w ciemności, czekając na idealną okazję, aby ponownie związać cię z tym, czym byłaś kiedyś. C I E N I E M. Wzięłaś moje komentarze za coś bezpośredniego, jako uzasadniony strzał w to, co osiągnęłaś, mimo że intencja nie była bliska; skoczyłeś z pistoletu, zrobiłeś z siebie głupka. Co się stanie, gdy zmierzysz się kobietą, która strzela do twojego mistrzostwa i użyje tych samych pomysłów, tych hipotetycznych przeciwko tobie? Oraz To aby zrzucić cię z płaskiej podstawy? Ponieważ dla mnie jak wspominałam jestem wyżej niż ty. ZAWSZE O JEDNO PIĘTRO. I dla mnie stoisz po prostu na płaskiej podstawie, a inne zakontraktowane rebellionistki chowają się w dołku. Znów spodziewam się czegoś lepszego od kogoś takiego jak ty, SiSi. Ale sądzę, że moim największym odejściem od tego wszystkiego jest to, że nie dbasz o to, co mogłaś zrobić dla innych kobiet, z wyjątkiem samej Ciebie. Nie obchodzi cię, jakie szanse mogą pojawić się dla innych kobiet. Dla Tarji Valentine. Wchodzisz do tego starcia z pewnością siebie - jak każda mistrzyni - ale robisz to na ślepo z takim brakiem szacunku. SiSi. Jestem tutaj. Nie nazywam się Scarlett, Fallen Angel której nawet nie ma w tej organizacji, Elisabeth Queen czy Robin Roberts. Już wiemy, że są w Twoim domku. Taki popęd od Ciebie bije, taka zachłanność, aby obniżyć wartość związaną z moją karierą. Ponieważ każde zwycięstwo jest w twoim umyśle nieuniknione i pochwalam to, ale często pomijamy to, czego nie zauważamy, ale ostatecznie staje się naszym zgubą. A przede wszystkim wkrótce Twoją zgubą. 


Może i według Ciebie byłaś najlepsza z tego słabego i umierającego stada w innych organizacjach. Ale to przyszłość ponieważ teraz dywizja jest silniejsza niż kiedykolwiek.


Przypuszczam, że nie pozwolimy, aby historia i fakty stanęły na drodze twojego małego panowania, co? Masz do czynienia z rozdanymi kartami. Masz do czynienia z asem REBELLION. Być może nie miałam nigdy luksusu stać na szczycie z największym zbiorem talentów, jaki miał ten biznes.. Ale wezmę i osiedlę się z moim małym, słodkiem dzieckiem na jego Evereście, wiedząc, że mogę wspiąć się na szczyt każdej góry przed Tobą. Odważ się nie doceniać przyszłej mistrzyni świata, a ja przyprowadzę tych krytyków, których wyobrażasz sobie, że nie istnieją. Sprawię, że ich rzeczywistość będzie najtrudniejsza i nie do zniesienia; będziesz niezdolna do ich uciszenia. A może Twoje przydupaski?


Główna, Tarja Valentine. Którą najzwyczajniej odrzuciłaś i zdradziłaś. Własną siostrę z innej matki. Dla tego co masz owinięte wokół bioder i głowy. Jest to mistrzostwo i ego. Stawałaś ciągle w świetle liderki. Lecz według mnie tą grupą rządził kto inny.


A może Scarlett? Kobieta, który od końca 2015 roku nie stanowi żadnego zagrożenia dla nikogo. Wiecznie niechciana, nie wiem co poruszyło Nicole Stoudemire alby tą chorągiewe ściągnąć do REBELLION. Naprawdę, fajnie, że miałyście wspólne story. Wzruszające.


Doprawdy, SiSi, nie jesteś większą mistrzynią niż wkrótce ja kiedy pokonam cię na Criminal Town. Różni nas to co jest zazwyczaj elementem definiującym między mną a wszystkimi, to poczucie niezwyciężoności.. Masz może jakieś słowo wątpliwości? Słabsza? Tak, jesteś słabsza i za tym słowem kryje się realizm. Realizm, by wiedzieć i rozumieć, że wpychanie „wielkości” w każdy aspekt nie przekonuje nikogo - wszyscy są uparci i wszyscy w równym stopniu uważają, że są najlepsi, niezdolni do porażki. Ja przemawiam po prostu prawdę. Jestem najlepsza i nikt nie może się temu równać. To jest po prostu fakt.


Wszystko co widzę przede mną? Widzę tchórza. Widzę kobietę, która nie ma kalibru potrzebnego do przetrwania. Widzę mistrzynię, która spadnie, zanim Mistrzostwo Świata Rebellion opuści Twoją rękę; dołącz do Rachel Carver, dołącz do Amandy Keith, dołącz dołącz do nich jako te, które padły na kolana, gdy ja stałam nad nimi dość wysoko.


To znowu kwestia realizmu. Zawsze byłam otwarta na moje wad-. Wady? Nie. Nie mam wad. Zastanawiam się tylko, co SiSi Diaz, mistrzyni świata REBELLION osiągnęła teraz jako mistrzyni, w dowolnym momencie swojej kariery, aby sądzić, że jej obecność jest warta pozostania? Pokonanie Elisabeth Queen? Wygrana nad Catherine Vandellą? Girl.. A-AH. Nic nie jest dane w twojej przyszłości, jedynie twoja spuścizna. To jest dopiero początek Twojej przygody. To, co zrobiłaś, jest po prostu tą samą ścieżką, którą wielu innych przeszło przed tobą i nic nie wyróżnia cię spośród reszty stada; nic, co sprawia, że ​​twoja obecność coś znaczy. Tak naprawdę ten biznes nie zna żadnej niekwestionowanej mistrzyni. Ciri? Fallen Angel? Nelly? Nikt chyba nie miał tak wspaniałego runu jako mistrzyni. Wszystko padało.


SiSi, chcesz poznać zło, którego się boisz?


Bój się kobiety, która zna to wszystko lepiej niż ty; kobieta, która wie, jak odnieść sukces bez względu na okoliczności.


Bój się królowej, która widzi błazna.


Przynieś wszystkie swoje gierki, zabawki, smoczki. Bo Twoją mordę nie zatkam tylko smoczkiem, ale i porażką. Jesteś tą z osób, które myślą, że przeszłość im coś da. Że jako, że zaczęły swoją karierę kilka lat temu, można je nazwać już weterankami. Poniosłaś porażkę z Amandą Keith. Błagam. Słuchaj mnie wyraźnie. Z A M A N DĄ K E I T H. Z AMANDĄ KEITH! Przecież to jest jakiś żart, że ktoś taki jak Ty jest obecnie reprezentantką REBELLION. Naprawdę, brak mi słów. Brak mi kurwa słów. Według mnie powinno powstać nowe mistrzostwo. Ponieważ nikt prócz mnie nie będzie w stanie unieść tak wielkiego ciężaru jako główna mistrzyni tej organizacji. SiSi, jesteś po prostu za słaba.  


To był z pewnością najtrudniejszy miesiąc w mojej młodej karierze i mówię to nie z niepokojem czy oburzeniem, ale ze świadomością, że nie wynika to z braku wysiłku z mojej strony. Jak tylko zadebiutowałam, zostałam wrzucona w mieszankę tego wszystkiego. Rebel of Rebellion Tournament. To miała być moja noc. Triple Threat Match o pretendentkę. To wszystko było doświadczeniem uczenia się, w którym lekcja jest taka, że ​​zawsze jest miejsce na rozwój, zawsze sposoby na poprawę i bycie wystarczająco świadomym siebie, aby rozpoznać wszystko, co doprowadzi do dobrobytu. Musisz SiSi zacząć od nowa. Nie można zaprzeczyć, że było ciężko, ale też nigdy nie prosiłam o to, aby było to łatwe, ani razu nie życzyłam sobie, żebym mogła po prostu dostać się na górę i mam nadzieję, że wszystko ułoży się na moją korzyść. Tak bardzo zależy mi na tym, by odnieść sukces, ponieważ wyznaczyłam sobie oczekiwania, które wymagają spełnienia, a nie oczekiwania, które każdy może mieć dla siebie. Tak samo jak możesz wrócić do swojego cichego zakątku z zabawkami i po prostu zostawić tą całą robotę mi. Chwal się dalej na social-mediach, że przegrałaś zaledwie 5? razy w swojej całej karierze. Ale to nie robi z Ciebie jakiejś elity. Dla mnie jesteś po prostu zwykłym błaznem, który wrócił do tego sportu bez żadnego uzasadnienia. Jeszcze kilka miesięcy temu drwiłaś z tego, gdzie obecnie jesteś. Jesteś ogromną hipokrytką. Jesteś obrzydliwa. Jesteś zakłamana, a co najgorsze, ktoś taki jak Ty posiada mistrzostwo, które reprezentuje przede wszystkim mnie. Nie chcę aby ktoś taki jak Ty rządził całą dywizją. Chcę to zakończyć. Ja, Stefani Novak pragnę uznać, że na Criminal Town wszyscy będą świadkami nowej ery. Czegoś, co zastąpi obecne gówno i będzie przy tym ciekawiej. Nie będzie smętów. Każdy potrzebuje takiej mistrzyni jaką mogę być ja. Czas nie tylko wysprzątać całą dywizję Rebellion SiSi, ale czas DOKŁADNIE wysprzątać domek dla lalek, malutka. 


Jest coś o czym powinnaś wiedzieć, ale nie jesteś na to gotowa i odpowiednio przygotowana.
Powrót do góry Go down
 
"Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD]
» "Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak
» Leech champion. [MP]
» I might only have one match but I can make an explosion [MP II]
» "THE FIGHTER" MATCH PROMO

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: