RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "THE FIGHTER" MATCH PROMO

Go down 
AutorWiadomość
Max Mayers

Max Mayers


"THE FIGHTER" MATCH PROMO Untitlededf Posts : 3
Likes : 0

"THE FIGHTER" MATCH PROMO Empty
PisanieTemat: "THE FIGHTER" MATCH PROMO   "THE FIGHTER" MATCH PROMO EmptyPon Paź 23, 2023 11:13 pm

21.10.2023 r.


Paradise, Nevadą; Sala treningowa „COMB4T TRAINING


,, — Na nagraniu widać trenująca Max Mayers przy worku treningowym w jej ambasadorskim klubie treningowym pod patronatem „COMB4T FIGHTERZ”. Max wyjmuje z ust ochraniacz na zęby po czym zaczesuje spoconą grzywkę z jej czoła.”


// Porażki czasem dają do myślenia oraz przede wszystkim w kość. Na zeszłej gali Rebellion był jeden z najważniejszych momentów każdego zapaśnika w nowej firmie - każdy chce się pokazać jak najlepiej. W tym przypadku zawiodłam sama siebie nie przygotoiwywując się do swojej rywalki jaką była ówcześnie Crystal Brooks. SHAME. Patrząc na nią byłam pewna, że mam we własnej kieszeni wygraną. Otóż nie, zlekceważyłam ją i nauczyło mnie to przede wszystkim pokory. Przede mną kolejne starcie z powracającą Audrey Foster. Oglądając ją 3 lata temu na Revolt RPW widziałam nahypowaną przyszłość tej walki. Jedyne co różni mnie od Audrey to to; że pomimo porażek powstaje, robię kolejny trening i szykuję się do bitwy o jakiekolwiek miano. Audrey powraca jakby nigdy nic z tą samą misją; aby ponownie mieć ogromne nadzieje, przegrać i odejść - czyli w jej stylu. Ktoś taki jak ja przed sobą ma świetlaną przyszłość, ponieważ dzięki Wam - fanom RPW Universe stoję gdzie jestem. Dzięki Wam chce to robić i to Wy napędzacie mnie to rywalizacji i aby stać się najlepszą wersją siebie. Nieuszanowanie Was przez Audrey Foster na poprzedniej gali tylko może Was utwierdzić jaką twarz przybiera Audrey; zakompleksionej gwiazdy, która ma większy głód niż możliwości. Musisz usiąść i nadrobić lekcje z psychiki. Ale nie obawiaj się, dzięki naszemu starciu tylko Cię utwierdzę w tym, że wrestling jest jednak dla wszystkich. Nauczę Cię przegrywać z godnością i klasą, tak samo jak powinnaś przegrywać do ostatnich dni działań RPW. Gdy powstaje nowy sezon mamy wiele możliwości; w tym Ty, wracając na dobrą drogę Twojej kariery jak zaczynałaś. Wtedy mogłaś liczyć na szacunek wszystkich, szacunek zawodników. Teraz? Jesteś winna tego wszystkiego tylko sobie przez Twoje nabrzmiałe ego. Te starcie jest dla mnie czymś wielkim i nie tylko dlatego, że mogę przerwać swój losing streak, ale też pokonać jedną z najbardziej pamiętanych w tej organizacji. I mówię to z dumą, ponieważ Audrey dużo zrobiłaś dla tej organizacji w tak krótkim czasie jakim byłaś sobą w tej federacji. I nie mówię tego uszczypliwie. Dzięki zmianom taka jak Twoja; ludzie zatracają się i swój zapał do tego sportu. Bycie tak toksycznym tworzy Cię wampirem energetycznym i uwierz; nie wyjdzie to na dobre. 


Im więcej będziesz walczyć, tym bardziej wszystko wokół ciebie zamieni się w drogę do szczytu. Jeśli nie chcesz się na to narażać, to ja – i inni – z radością to zrobimy za Ciebie. To całkowita eliminacja! Zobaczymy, kto wytrzyma na samym końcu, ale mogę Cię zapewnić, że szczyt jest za mały na duże grono osób. Na szczycie są tylko najwytrwalsi - a jedną z nich na pewno nie jesteś Ty. Już niebawem spotkamy się w walce w której możesz postawić wszystko albo nic. Ponownie muszę się Ciebie zapytać  o jedno: czy jesteś na pewno przygotowana na presję? Po przegranej ludzie będą chcieli abyś wyciągnęła wnioski i nie odchodziła ponownie przez Twoją buntowniczość. Czy jesteś przygotowana na wojnę? Bo ja cholernie tak. Los czeka na nas wszystkich i będziemy musieli wspólnie stawić mu czoła. 


Jedno jest pewne; jestem gotowa na bitwę

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
 
"THE FIGHTER" MATCH PROMO
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Toxic Kiss #1 Match Promo
» "Secrets that you kept" first match promo; Stefani Novak
» "Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019
» I might only have one match but I can make an explosion [MP II]
» Akira Ito Promo #5 [cd]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: