RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Let's play the game.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Scarlett

Scarlett


Let's play the game. Untitlededf Posts : 65
Likes : 25
Age : 31
Location : Jacksonville, Florida

Let's play the game. Empty
PisanieTemat: Let's play the game.   Let's play the game. EmptyNie Wrz 01, 2019 6:03 pm

*Plac pewnego miasta. Przepiękny zachód słońca, absolutna cisza, brak żywej duszy i długi czerwony dywan. Wzdłuż niego stoją potężne złote ramy, w których uwiecznione za szkłem zostały zdjęcia z kariery Scarlett. Pierwsze mistrzostwo, pierwszy pojedynek, najważniejszy moment, każdy etap kariery. Zza rogu pięknej, bogato zdobionej budowli pojawia się.. The Playmaker. W długiej, biało-złotej, balowej sukni, z koroną na długich niebieskich lokach. Na jej szyi połyskuje naszyjnik z pereł, a na nadgarstku delikatna, złota bransoletka. Powolnym krokiem zbliża się do wspomnianego miejsca. Stawia krok na czerwony dywan i odrzuca loki do tyłu.*

- Ajj, cudownie. Elita, ostatnia z najlepszych, o tak. Popatrzcie na to, na te zdjęcia.. To wszystko ja. To moja historia, którą zapamiętają już wszyscy na zawsze. Jestem jedną z tych, które tworzyły te imperium, kobiece imperium. Jestem jednym z najgorętszych nazwisk tego biznesu, jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet. Coś pięknego. *Scarlett podchodzi do pierwszej z brzegu ramy. Dotyka ją dłonią i przygląda jej się.* Pierwsze mistrzostwo.. Moje pierwsze złoto. Wtedy zaczynałam królować, tego dnia rozpoczęły się moje żądze, stawałam się królową. Rosłam w siłę, jak na prawdziwą władczynię przystało. Wiele było głosów i pogłosek, wiele pochwał i szkalowań, od tamtej pory imię Scarlett, zawitało na usta wielu, każda o tym marzyła. Założyłam swoją koronę. 


*Toxic Huntress przechodzi koło kilku innych ram, oglądając je. Szczególnie zatrzymuje się przy momencie swojej ostatniej walki przed upadkiem efederacji. Dosyć długo wpatruje się w zdjęcie, uraniając przy tym łzę. Gładzi swoją dłonią szklaną szybkę, równocześnie łapiąc za perły.*

- My home. My people, my family, my life. Skończone. Kiedyś musiał nadejść ten smutny dzień, którego tak bardzo nie chciałam. Wszystko zniknęło jak magiczna sztuczka, każdy rozszedł się w swoją stronę i zapomniał o sobie. Ale nie ja... Ja jako ostatnia z elity, ostatnia z twórczyń prawdziwego kobiecego wrestlingu, OSTATNI diament.. Najmniejszy, ale najbardziej cenny.


*Scarlett zrywa ze swojej szyi perły, które rozsypują się po dywanie i brukowej ziemi. Na jej  pierś spada ogromna kropla łzy. Niespodziewanie The Last of Elite popycha ciężką ramę na ziemię, która głośno upada i rozbija się pod wpływem uderzenia o ziemię. Kawałki szkła rozsypują się, a Scarlett przewraca kolejne ramy ze zdjęciami. Ciężko oddychając, stojąc plecami do kamery, ściąga z głowy koronę. Powoli odwraca się, ma zamknięte oczy. Wyciąga ręce z koroną przed siebie.*

- To trwało zdecydowanie za długo.

*Upuszcza na ziemię koronę, która chce toczyć się po dywanie. Toxic Huntress natychmiast zatrzymuje ją ciężkim, czarnym butem z wysokim obcasem, otwiera oczy, patrzy w nicość przed siebie i.. zdeptuje ozdobę. Szyderczo się uśmiecha, a ponad ziemią zaczyna unosić się siwy dym. Słońce zaszło, latarnie zaczynają migać, zebrał się lekki wiatr. Światło lamp kompletnie zgasło i nastał mrok. Po chwili ciszy i ciemności wzdłuż dywanu zapala się niebieski ogień, który zaczyna trawić materiał. Pośród niego widać JĄ. The Playmaker w czarnym gorsetowym kombinezonie i długich, czarnych kozakach. Jej włosy rozwiewa wiatr, ogień pali dywan, a Scarlett otwiera oczy. Są całkiem białe!*

- To wszystko to kpina i przeszłość. Nieudana przeszłość. Te wszystkie królowe to żałosne kreatury, które nigdy nie miały, nie mają i nie będą miały racji bytu. Ten trend się skończył i nigdy nie wróci. Wyłamałam się z tego, znalazłam w sobie coś, czego nigdy bym nie szukała. To jest ten czas, ten moment i TO MIEJSCE, bym zaczęła toczyć prawdziwe rozgrywki na śmierć i życie, na honor i hańbę. Moja gra zaczyna się właśnie teraz, każda z kobiet ma tylko JEDNĄ szansę na zwycięstwo, jednak w tej grze panują MOJE zasady, które przyczynią się, do ich porażek. Teraz rządzę ja, ja jestem tą grą, której się tak boicie. Toksyczność, niebezpieczeństwo i fałsz, te trzy słowa sprawiają, że nawet przez myśl nikomu nie przejdzie, aby stanąć przeciwko mnie. Byłam królową, nosiłam koronę, ale teraz.. Teraz jestem prawdziwym demonem, niszczycielską siłą i najpotężniejszym bossem tej rozgrywki. Przyjdzie taki czas, kiedy przeprosicie mnie za wszystko, czego doświadczyłam. Za każdy błąd, złe słowo i czyn. Stanę na szczycie i zatrzęsę... Wami wszystkimi.

*The Last of Elite puszcza oczko i odwraca się rzucając włosami. Odchodzi w stronę księżyca, który próbuje przedostać się przez kłęby chmur. Rozkłada ręce i znika w mroku nieoświetlonego placu.*
Powrót do góry Go down
SiSi Díaz

SiSi Díaz


Let's play the game. Untitlededf Posts : 72
Likes : 18
Age : 29
Location : Behind You

Let's play the game. Empty
PisanieTemat: Re: Let's play the game.   Let's play the game. EmptyNie Wrz 01, 2019 6:55 pm

OMG SLAY
Powrót do góry Go down
Scarlett

Scarlett


Let's play the game. Untitlededf Posts : 65
Likes : 25
Age : 31
Location : Jacksonville, Florida

Let's play the game. Empty
PisanieTemat: Re: Let's play the game.   Let's play the game. EmptyNie Wrz 01, 2019 7:37 pm

I LOVE YOU BABE
Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


Let's play the game. Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

Let's play the game. Empty
PisanieTemat: Re: Let's play the game.   Let's play the game. EmptyPon Wrz 02, 2019 8:33 pm

😍😍😍I love you
Powrót do góry Go down
Scarlett

Scarlett


Let's play the game. Untitlededf Posts : 65
Likes : 25
Age : 31
Location : Jacksonville, Florida

Let's play the game. Empty
PisanieTemat: Re: Let's play the game.   Let's play the game. EmptyPon Wrz 02, 2019 10:46 pm

I love you I love you I love you
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Let's play the game. Empty
PisanieTemat: Re: Let's play the game.   Let's play the game. Empty

Powrót do góry Go down
 
Let's play the game.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Will You play with me, Robin?
» I'm NOT gonna play [MP]
» I don't play games -- I win them [MP]
» The game is about to start now [CD]
» New game is coming... (CD)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: