RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jobberlous game. [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Scarlett

Scarlett


Jobberlous game. [MP] Untitlededf Posts : 65
Likes : 25
Age : 30
Location : Jacksonville, Florida

Jobberlous game. [MP] Empty
PisanieTemat: Jobberlous game. [MP]   Jobberlous game. [MP] EmptyWto Gru 17, 2019 3:46 pm

Jobberlous game. [MP] 8b30a4c141b18cd48623e2887d71fda9

- Oh Fabulous, Fabulous, Fabulous, pierdolisz głupoty i powtarzasz słowa dokładnie tak samo jak nasza wszystko wiedząca Elisabeth. Zamknij swoją jadaczkę, bo każdy doskonale wie, że zjadam Cię pod każdym względem. Wiesz dlaczego każdy pamięta o Fabulous? Dlatego że bratasz się z kimś takim jak Fallen czy Ciri. Nie osiągnęłaś nic ciekawego, jesteś ogonem tych powyżej. Zastanów się teraz, kto może mówić o prawdziwym istnieniu? Moja kontrowersyjna osoba, czy może Ty, wieczne popychadło i cień Twojej pseudo przyjaciółki? Odpowiedź jest prosta. Masz tyle do powiedzenia, a zastanów się, dlaczego nie dostałaś prawdziwej szansy na pas? Dlaczego musiałaś przejść taki tor dla śmiesznej statuetki? Dla sprawdzenia kochanie. Nie byłabyś w cieniu pasa gdyby nie to, że szczekasz jak kundel na łańcuchu, żeby Cię zauważono, zamknięto Ci w końcu pysk byś przestała ujadać o tym, jak bardzo jesteś pomijana.. Huh, paradoks. Biegasz do zarządców i płaczesz, że nie jesteś znaczącą postacią w REBELLION, a w swoich śmiesznych wideach udajesz najbardziej błyszczącą. Zastanów się nad sobą niunia, to chyba jednak nie ja mam problemy psychiczne. Mówisz o mnie te wszystkie słowa, które nie mają żadnego pokrycia w realnym świecie, powtarzasz tylko to co mówią inni by być na "fali". Robisz się nudna Cameron, nie mam na Ciebie słów, gdyż żadne nie spadnie w Twój dół. Jestem zbyt wysoko, by z Tobą rozmawiać, zwyczajnie nie dosięgniesz.

(Kamera z lustra przy którym przegląda się Scarlett przekierowuje się właśnie na nią. The Playmaker poprawia kołnierzyk swojej koszuli i dopina guziki na dekolcie. Poprawia włosy i odwraca się w stronę kamery.)

- Kochanie, oglądając Twoje widea dochodzę do wniosku, że mówiąc te słowa o mnie, myślisz tak naprawdę o sobie. Przyszłaś na moje podwórko, ale dlaczego? Bo kreatywni i Twoje ukochane "Fabulous Angels" z Twojego oh, "domu", kopnęło Cię w dupę i szukałaś miejsca, by ponownie wkręcić się w nowe towarzystwo tak, żeby próbować być w centrum uwagi. Jesteś tak atencyjną szmatą, że chętnie zafunduję Ci na to kolejną statuetkę, byś mogła ponownie srać w gacie z powodu tego, że coś wygrałaś. Nadal nie rozumiesz? Jesteś zapychaczem Fabulous, tylko miernotą, która przetrzymuje mistrzostwo dla kogoś, kto na to zasługuje. Dla mnie. Nieważne, czy będziecie dwie, czy jedna, czy nawet cały roster, jestem kimś, kto nigdy nie upadł. Tak, padłam na kolana, jednak nigdy nie na plecy w porównaniu do Ciebie. Nie biorę ludzi na litość, nie szukam atencji i nie potrzebuję, by ktoś mnie w kółko chwalił i nagradzał. Jednak Ty tak suko. Potrzebujesz tresury, chcesz dostawać smakołyk za każdą, nawet tę najdenniejszą sztuczkę. Śmiesznie to wygląda, bo siedzisz na łańcuchu Fallen, które tylko udaje Twoją przyjaciółkę. Robisz jej przysługę swoim istnieniem, bo jesteś tylko kimś, kto zawsze zrobi to, o co poprosi. Jesteś jej podwładną, a nie połową Fabulous Angels, jesteś węglem, a nie diamentem, jesteś zerem, a nie prawdziwą mistrzynią.

(The Last of Elite nalewa sobie do kieliszka szampana i bierze łyk.)

- Mówisz, że mnie rozpierdolisz? Kochanie, nie rozśmieszaj nas wszystkich. Taki szczeniak jak Ty nie ma szans z potężną kobrą, jaką jestem ja. Może szczekasz i gryziesz, ale to ja zaciskam się coraz mocniej na Twojej szyi i kąsam śmiertelnym jadem. W tej grze nie ma zasad, daruję je sobie, bo i tak jesteś zbyt ograniczona, by je zrozumieć. Jednak pamiętaj, moja postać to wąż, a Twoja dygocząca para chihuahua, która jest tylko przekąską przed poważnym posiłkiem. Nadal chcesz podskakiwać? Powodzenia maleńka, im waiting.

(Scarlett dopija szampana i oblizując usta sięga z satynowej poduszki naszyjnik z pereł. Zapina go sobie na szyi i gładzi po nim dłonią.)

- (szept do kamery) REBELLION to ocean, a ja jestem w nim jedyną, wartościową perłą. This game has started puppy.

(Rebuilt Fellow przykłada palec do ust na znak ciszy, puszcza oczko do kamery i wychodzi z pomieszczenia.)



Jobberlous game. [MP] Tumblr_odn8tvTCQ71untqm5o1_400
Powrót do góry Go down
 
Jobberlous game. [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Circus? No, its your life Jobberlous. [MP]
» New game is coming... (CD)
» Your game is over my little, cute bitch.
» GIMMICK GAME v2
» The game is about to start now [CD]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: