RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Your game is over my little, cute bitch.

Go down 
AutorWiadomość
Scarlett

Scarlett


Your game is over my little, cute bitch. Untitlededf Posts : 65
Likes : 25
Age : 31
Location : Jacksonville, Florida

Your game is over my little, cute bitch. Empty
PisanieTemat: Your game is over my little, cute bitch.   Your game is over my little, cute bitch. EmptySob Wrz 21, 2019 10:29 pm

Your game is over my little, cute bitch. 70458873_437695433510702_178505545265709056_n.png?_nc_cat=105&_nc_oc=AQkptrIW2OMjX9NLzhC1GJaUWhUUX9n2JNQd2DAvMEs-a0wwn7UwPimV01JWxKXu1uE&_nc_ht=scontent.fpoz2-1

*Niebieskowłosa Scarlett siedzi przy ognisku stworzonym ze stosu kartek, teczek, zdjęć i gałązek znalezionych w pobliskim lasku. Płomienie ogniska tańczą na silnym wietrze, jednak ogień nie gaśnie. Toxic Huntress wpatruje się w niego i bierze głęboki oddech.*

- Ten ogień to moja dusza. Te wszystkie kontrakty, umowy, ujęcia z ringu, plakaty, fanarty, po co mi to, skoro to już przeszłość. To wszystko to nic, w porównaniu z płomieniem, jaki tli się we mnie. Z każdym dniem, który przybliża mnie do ponownego stanięcia w ringu i porachowaniu kilku kości tych biednych, nie wiedzących na co się piszą kobiet, ten płomień rośnie, moja toksyczność wrze w moich żyłach bardziej i bardziej, żądza krwi i bólu potęguje moje zmysły, a myśl o niespodziance którą przygotowałam dla wszystkich person obecnych na arenie pamiętnego dwudziestego drugiego sprawia, że chęć dominacji jest coraz bardziej nieokiełznana...

*The Last of Elite wyciąga z dekoltu małą fiolkę z zieloną cieczą w środku. Odkręca buteleczkę, przygląda się jej i szyderczo uśmiecha. Wyciąga rękę ponad ognisko i wylewa w nie zawartość fiolki. Ogień momentalnie zwiększa swoją wielkość, a obok Scarlett pojawia się ciemny, niczym cień, twór. Niebieskowłosa opiera się o ciemny kształt.*

- Został tylko jeden dzień. Jeden dzień do całkowitego zdominowania przeze mnie dywizji kobiet. Żadna Amber nie jest w stanie zatrzymać mojej gry. Nie ma na tyle sił, żeby zatrzymać moją toksyczną rozgrywkę. To za wysoki level dla Ciebie laleczko, Twoje żałosne, niby psychiczne zagrywki nie są w stanie mnie zniszczyć. Twój iloraz inteligencji jest tak samo "wysoki", jak Twoje sianie postrachu. Zerowy. Myślisz, że ktoś taki jak Ty, legalnie może stawić mi czoła i jeszcze.. Wygrać? Phaha, żartownisia z Ciebie. *Scarlett okrąża powoli twór i przejeżdża językiem po swoich ustach.* MOJE zwycięstwo jest absolutnie pewne, żaden inny scenariusz nie jest w stanie się spełnić. Moja toksyczność sprawi, że dywizja kobiet stanie się piekłem, wzniosę swój tron tak jak te płomienie, a moje przyszłe rywalki i Ty.. szmulo, będziecie mogły ogrzać się w gorącu mojego ciała, podczas kiedy z drugiej strony dopadną Was jadowite macki mojego ognia... A kiedy już doszczętnie spłoną, zdmuchnę Wasze prochy niczym nędzy kurz, a głos o Was.. ucichnie. Amber.. Zdajesz sobie sprawę, że walka ze mną, będzie ostatnią walką, jaką stoczysz w tych murach? REBELLION jest za małe na nas dwie, a jutro, zgotuje Ci piekło. Przekonasz się jak trudne są moje poziomy, jak ciężko przechodzi się przez tę grę i jak potężnym Bossem jestem w tej rozgrywce. Wiesz co oznacza No Holds Barred Match? Mam nadzieję, bo kiedy już z Tobą skończę i będziesz dławić się moją toksyną, ja, kończąc Twoją grę zabierając Ci ostatnie życie, stanę nad Tobą i jedyne co zrobię, to napluję Ci w twarz. Jesteś dla mnie nic nie wartym śmieciem, który pałęta się pod moimi nogami, który czeka na wyrzucenie do kontenera razem z resztą podobnych do Ciebie. Jesteś przejściowym wiaterkiem, który myśli, że jest silnym huraganem, ale.. To błąd. To wszystko dzieje się tylko w Twojej pustej głowie. To tam hula wiatr przez który myślisz, że jesteś taka niesamowita. Już jutro, przekonasz się jak bardzo pogrążyłaś się w mojej dywizji. Let's play the game honey, rzuć kostką i przywołaj swoją śmierć. 

*Toxic Huntress staje obok ciemnego tworu, ponownie oblizuje usta i szyderczo się uśmiecha. Kamera pokazuje nam pełnię księżyca, a po chwili obraz znika.*
Powrót do góry Go down
 
Your game is over my little, cute bitch.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The compliment game.
» Let's play the game.
» New game is coming... (CD)
» Jobberlous game. [MP]
» GIMMICK GAME

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: