RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 tarja vs elisabeth

Go down 
AutorWiadomość
Tarja Valentine

Tarja Valentine


tarja vs elisabeth Untitlededf Posts : 21
Likes : 11
Age : 27
Location : ON FUCKING TOP

tarja vs elisabeth Empty
PisanieTemat: tarja vs elisabeth   tarja vs elisabeth EmptyNie Kwi 19, 2020 8:45 pm

tarja vs elisabeth 56657283_1315324078641152_3489281776877043712_n.png?_nc_cat=104&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=bvs14HhBBhEAX9tL1m9&_nc_ht=scontent-waw1-1

Trochę czasu minęło odkąd bardziej udzielałam się w federacjach, promach i segmentach. Trzeba było posmakować trochę goryczy by móc ponownie stanąć na nogi i ponownie uderzyć w kierunku szczytu swojej kariery jakim jest NIE zdobycie mistrzostwa ale stoczenie walki roku.. dekady... STULECIA! Nie, nie mówię tu o walce z osobami takimi jak Robin, Fabulous czy nawet tą dziewką Elizabeth Queen. Stoczenie walki z Ciri było czymś niemożliwym, czymś o czym niektóre zawodniczki zaczynające swoją karierę mogły marzyć. Ciri obecnie przebywa... cholera wie gdzie. Jednak na jej poziomie znajduje się inna zawodniczka - Fallen Angel. Tak, ten aniołek, który obecnie króluje w RPW. Czapki z głów, ukłony po same stopy! Brawo dla Ciebie kochanieńka. Wiem, że zapewne masz mnie za kolejnego żółtodzioba i nawet nie widziałaś mnie dość często na backstagu Masters of Wrestling, w którym byliśmy razem przez pewien okres. W tamtym okresie Ty byłaś na szczycie, ja na dnie gdzie zaczynałam u boku SiSi Diaz tworząc epicki team 'The Psychouse', który do dziś jest na ustach wielu fanów! Ciebie skąd kojarzą? Z Fabulous Angels, z milionów rywalizacji z Fabulous. Normalnie jak faceci. Raz sie godzą a raz dają sobie po mordzie. Z czasem to było mega irytujące, dziwię się, że was to nie denerwowało. No ale cóż. Nie moja sprawa ingerować w to co się działo między wami. Liczy się dla mnie to co jest tu i teraz.
Tak jak mówiłam - w MOW byłaś na szczycie, ja na dnie... Czas odwrócić te role. Ponownie wrócić do szeregu droga Fallen i dać komuś innemu swoją koronę. Komuś kto nie tylko świecił tyłkiem i płakał po zmarłym narzeczonym w blasku kamery.
Wiedz, że niebawem nadejdzie starcie, które przyćmi twoje wszelakie walki z Ciri czy z kimkolwiek innym. Dopilnuje tego. I TO ONA będzie na ustach ludzi, będą mówić o tej krwawej rzezi miesiącami...latami.
Przeszłam wiele by znaleźć się tam gdzie obecnie znajdujesz się Ty. I zamierzam tego dokonać bez niczyjej pomocy.
Ale ktoś stoi mi na drodzę..
Kto?
ELIZABETH QUEEN
Wspominałam o niej na początku.
Niezawiele wiem o niej. Jedynie tylko posłuchy chodzą, że dość często ma problem do sędziów czy do kreatywnych o wyniki jej walk.. So sad, so f#cking sad darling. Ta osoba pomimo swojego doświadczenia, stażu czy wyglądu nie jest dla mnie godną przeciwniczką. Kieruje się w jednym kierunku i powstrzymam, pokonam każdą lub każdego zawodnika, który stanie mi na drodze. Koniec z zabawą lalkami, pogróżkami czy innymi dureństwami. Czas się skupić na dopięciu ostatniego guzika. Czas na stanie się kimś.

tarja vs elisabeth Tumblr_ob00o3PL6j1u1ljrzo2_540
Powrót do góry Go down
 
tarja vs elisabeth
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» *let's go hunting* - TARJA VALENTINE
» Happy Bday Elisabeth/Nawrot!
» bring your best, Tarja! [MP]
» TARJA | Future #1
» Tarja Valentine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: