RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 TARJA | Future #1

Go down 
AutorWiadomość
Tarja Valentine

Tarja Valentine


TARJA | Future #1 Untitlededf Posts : 21
Likes : 11
Age : 27
Location : ON FUCKING TOP

TARJA | Future #1 Empty
PisanieTemat: TARJA | Future #1   TARJA | Future #1 EmptyWto Paź 24, 2023 7:00 pm

TARJA | Future #1 VmZeMLL


____________________________________________________________________________

TARJA VALENTINE is coming back to make a rebellion!


Mamy rok 2023, mamy powrót wrestlingu, którego większość z nas kochała jeszcze za czasów świetności. Gdzie rodziły się legendy takie jak Fallen Angel, Ciri, Fabulous, SiSi Diaz... I... to wszystko z kobiecej jego części. Nie wymieniłam jeszcze paru nazwisk, które wy uznajecie za 'legendy' z prostych powódek. Nie zasługują na moją aprobatę, nie zasługują na szacunek ani znalezienie się w loży GWIAZD, które zasłynęły w tym biznesie. Nie zasługują nawet na to by o nich wspominać. Znalazły by się pewnie osoby, które by powiedziały: "Przecież Elisabeth Queen to gwiazda wielkiego formatu! Tak samo Nadya Black!". A ja odpowiem wam wprost: Dla mnie to nie były, nie są i NIE BĘDĄ legendy nigdy. 
TO JA W TYM BIZNESIE COŚ ZNACZYŁAM I DALEJ ZNACZĘ! To ja byłam i będę osobą, która będzie zawsze o parę kroków dalej od tych dwóch suk, które próbują podejść mi pod nogi i je podciąć. Ale nie ma tak łatwo. Na ostatnim Rebellion wspomniałam o tym, że gdyby nie ja to nie poznalibyście tak świetnego teamu jakim był The Psychouse. Nie poznalibyście legendarnego teamu, który swoimi akcjami, samym działaniem i mówieniem na mikrofonie powodował, że gotowaliście się z zachwytu oglądając mnie w telewizji czy też SiSi Diaz! Nie poznalibyście ciemniejszej strony tego biznesu.. ciemnych charakterów, które pokonywały te wielkie gwiazdeczki, sprowadzały je na ziemię. 
Ale.. dosyć o przeszłości. Czas na działanie, które teraz się rozpocznie. Powrót do świetności czas zacząć, czas pokazać wam wszystkim KIM JEST TARJA VALENTINE i co potrafi zrobić pomimo tak długiego stażu w tym jebanym biznesie! Dosyć pomiatania, dosyć stawiania mnie na dalszym planie. Jestem i będę tutaj pierwszą i jedyną jebaną gwiazdą tej federacji.

NADYA... Nadya, Nadya, Nadya... Wracając do Ciebie. Zwrócę na Ciebię chwilę uwagę bo w końcu spotkamy się niebawem w ringu by mieć szansę na zdobycie pasa mistrzowskiego. Oczywiście nikt nie zabroni Ci marzyć, za marzenia nie karają. Ale za oszukiwanie i skakanie do ludzi już tak. Znaj swoje miejsce lepiej, dobrze Ci radzę. Aczkolwiek wiesz co? Z chęcią Ci je pokażę na naszej najbliższej walce. 
Radziłam Ci, nie podnoś głosu na mnie. Nie posłuchałaś. Tyle lat ponoć jesteś w tym biznesie, tyle lat walczysz a jednak popełniasz tak durne błędy, szkoda mi Cię. Na prawdę. Twoje zachowanie i pogarda jaką okazałaś pokazuje, że nie dorastasz nawet do pięt prawdziwym legendom, a tym bardziej nie dorastasz mi i już na najbliższym Rebellion to odczujesz. Dobrze Ci radzę, potrenuj trochę bo nie będzie przebaczenia. Chcę zobaczyć twoje 100% podczas tej walki. I przygotować się na następne batalie..
TARJA VALENTINE.. will be ur future champion! And no one will change that.

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
 
TARJA | Future #1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KJM future is now
» The Future Revolt v1 (MP)
» Tarja Valentine
» tarja vs elisabeth
» bring your best, Tarja! [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: